bugün

marjinal olma çabasında olduğu düşünülen gariban komünistin haklı serzenişidir. bu kişi tüm safiyetiyle komünizme hizmet etmeyi amaçlamaktadır fakat başkaları tarafından "kız tavlamak için gomünistim diyo ha bu" diye parmakla gösterilir. çok ayıp.
(bkz: beni annem komunist olayım diye doğurmuş)
6 yaşındayken bütün oyuncaklarını arkadaşlarıyla eşit şekilde bölüşüyorsa haklı olan çocuktur.
(bkz: ben 6 yasimdan beri insanlık düşmanıyım lan)
6 yaşımda arkadaşım piç serhatın beslenmesini zorla kendimle paylaştırarak katkıda bulunduğum serzeniş.ortak malimiz değil mi laan.
kominizmi, bir müzik akımı sanan yeni yetmenin hezeyanıdır denebilir.
- ben 6 yaşımdan beri komünistim ulan

+ şimdi kaç yaşındasın?

- 7edi.
- ben 6 yaşımdan beri komünistim ulan!

+ ben de 30 yaşındayım ama ne olduğum belli değil.
"sözüm sanadır ey oğul" diyorum tüm şeyh edebaliliğimle:

(bkz: ortalikta pespaye gezinen tutarli komunist)

tutarlıysan oku
hüseyin bok: ben 6 yaşımdan beri komünistim lan
karl marx: ben de doğduğumdan beri karl marx'ım
h.b.: hmm... gachayım öyleyse ben
k.m.: e gach öyleyse hadi...
(bkz: çocukluk hastalığı sosyalizm)
küçükken oraklı, çekiçli tişörtüyle fotoğraf çektirendir.
komünist bakış açısıyla yetiştirilmiş kişinin serzenişidir.
(bkz: bende doğuştan nihilistim nolucak)
Şirinleri izlediğini söyleyerek kendini haklı çıkarabilecek kişidir ki haklıdır da. Şirinleri o zaman benimsemek pek de mantıksız değildir ayrıca...
Gariban bir anti komünist tarafından açılıp "komünist söylemi" şeklinde lanse edilmeye çalışılan hede. ben şu zamana kadar tek bir komünistin ağzından böyle bir laf duymadım. sen de duymamışsındır eminim.. ama biliyorum sorsam şimdi tek bir entry, link veremeyeceksin. "bir arkadaşım dedi" muhabbeti ile yine kendini kandıracaksın. yani kendiniz, yazıyor kendiniz inanıyorsunuz.*
1984 dogumludur en fazla. * *
komünist şirinleri izler bu kardeş. *
(bkz: büyünce geçer)*
(bkz: siper alın espri geliyor)
"ancak o yaştaki bir zekaya sahipken böylesine zavallı ve saçma bir ideoloji benimsenebilir zaten" şeklinde yorum belirtilebilinecek söz.
muhtemelen nüfus kağıdının din hanesinde komünist yazan insandır.