bugün

kadinlarin bu kadar dejenere olmasinin temel sebebi bu dayatmadir, namus namus bekaret bekaret dediniz bu kadar baskiya bakiniz memlekette kaşarlanmamış kadın kalmadı.
çok tartışmalara yol açmış, yol açan, açmaya devam edecek olan önermedir.kadının namus dediğimiz uğruna kardeşin kardeşi öldürdüğü saçma bir yarı geçirgen zardan oluştuğuna inanan o yobaz, geri kafalı olanın düşüncedir ki buzamanda hala töre cinayetleri diye bir cinayet şekli, tarzı vardır.

eğer bekaret dediğiniz o zar kadının namus simgesi ise biz erkeklerin namus simgesi nedir?s.kimizin kafasının altındaki kas bölmesiyle bir olması mıdır? kızın bir kişiyle sevişiyorsa günah biz sevişiyorsak erkekliktir, milli olmak, skor yapmaktır değil mi?

hiç sex yapmamış kadın namuslu mu olur yani? sokakta gördüğü bir erkeğin onu nasıl yaladığını düşünmez mi? bakire bir insan düşünürse bu namus mudur!? sürekli değişik fantaziler kuramaz çünkü bakiredir öyle mi? bugün orospu diye baktığınız bir kız belkide en sizin tabirinizle hanım hanımcık kızdan daha namusludur bunu bilemezsiniz! oyüzden yapmayın arkadaşlar namus kafadadır, kafa yapısındadır.hiçbir insanı bekaretine göre yagılamak namusludur, orospudur, aile kızıdır diye düşünmemek, ön yargıyla yaklaşmamak gerekir bunlar cahil söylemidir.
namus yürekte başlar yürekte biter.
bekaret namussa tecavüze uğrayan genç kızlar namussuz mu ?
peki bekaret namus değilse önüne gelenin yağağından geçip, en son kiminle nerde ne yaptığını bilmemek namus mu ?
hayır efendim namus yürek, namus hal hareket tavır.
namus kişisel ve kimsenin ağzına sakız olmayacak kadar değerli. *
+lan bi siktir git kapiçüno demle gel. *
bu durumda erkeğin namus simgesi ne oluyormuş meraktayım...
ben ne insanlar gördüm zarı yok, ne insanlar gördüm zarı var ama ters iliskinin dibine vurmuş
olan insanlar. Efendim artık bekaret bekaret diye diretenlere oral sex ve anal sex' in varlığından
söz etmek istiyorum. ayrıca haydar dümene sorulan sorulardanda anlayabiliyoruz ki bekareti olsa
bile başka bi yerleri teslim etmiştir.
- Sevgili haydar hocam, sevgilimle uzun süredir ters ilişkiye giriyoruz. Geçenlerde ters ilişkiye girerken
düz ilişkiye girdiğimiz bölgeye bir teması oldu. sizce evleneceğim insan bu temastan haberdar olur mu? zarım
yırtılır mı? yırtılırsa terzi diker mi? dikerse eskisindende güzel olur mu? dötü başı dağıttık hocam.
ama hala bakireyim.

yesinlerdi böyle bakireyiydi.
bunu diyenin terbiyesizliğinin simgesidir olsa olsa. kadının vücudu hakkınad sadece kendisinin karar hakkı vardır. bu bütün kadınlar delie sikişsinler demek değildir. kendisi karar versin demektir.

sen karşılaştırılmaktan korkan erkek olarak kadınlar hakkında konuşma demektir.
namusu sadece bir zara bağlayan zihniyetin bir örneğidir.
(bkz: bekaret kadının namus simgelerinden biridir)
(bkz: uludag sozlukten soguma nedenleri)

bazı insanlar namus kavramını o kadar sığ bir biçimde tanımlıyorlar ki, sadece bana ait olan belki de tek şey üzerinde kendilerinin söz hakkı olduğunu düşünüyorlar.
bakire olmanın şerefliliğini bir erkeğin tanımlaması kadar sapıkça ve ahlakszıca birşey yoktur. kadın için bakireliğinin tanımı kadının kendi fikridir. bırak bir erkeği başka bir kadını bile ilgilendirmez. bakirelik dediğin en nihayetinde, karşılaştırılmaktan korkan erkeğin kurumsallaştırdığı olgudur.

kadının ve erkeğin fiziki değil, düşünce olarak manevi olarak ilk deneyim tabir edile gelen olay üzerine kendi arzu ve karar hakları dışında başka hiç kimsenin konuşma hakkı olamaz. bir kadın dilerse evlenene kadar iç kimse ile cinsel ilişki yaşamaz. bir başkası da yaşar. her ikisi de kendi bedenleri üzerinde kendileri karar verdikleri için takdir edilmesi gereken bireylerdir. saçmalık olan ise hem toplumun isteği doğrultusunda birşeleri yaşamaktan uzak durmaya çalışmak, onların kararını uygulamak hem de tersi şekilde toplum buna tu kaka ediyor vay hemen yapayım asi olayım diye belki de bir şeyler yaşamaktır.

kadın kendisi karar vermelidir. bu hak yalnızca o kadına aittir. böyle bir kurumsallaşmış toplumsal mallığın savunucusu herkes, başkasının cinselliği üzerinde fikir belirttiği müddetçe de sapıkır, ahlaksızdır.
bekaretin kadının namusu olduğuna inanıp her boku yiyen kızlar bunu bilmedirlerki göt orospunun namusudur sizin o kadar bile namusunuz yok düşüncesini hatırlatan laf
bir kadının bekareti onu ilgilendirir.

bunu dediğimde her kadın gitsin sular seller gibi sikişsin demiyorum ki. kendisi bilir diyorum. dilerse evliliğine saklar dilemezse saklamaz. onu bağlar. erkeğin de bakire olanı seçme hakkı vardır ama bunu seçme hakkı vardır. bunun üzerinden seçme dönemi gelmediği sürece "o orospu bu ahlaksız" deme hakkı yoktur. bekaretini evliliğine saklamış bir kadını tercih etmesi bir erkeğin hakkıdır da bir erkeğin konu kendi eşini seçme hakkı dışında herhangi bir kadın ya da kadın grubu hakkında bekaret üzerinden kadın üzerinde fikir belirtmesi avamlıktır asıl. ortaçağ kabilesi kalmakta ısrar etmektir.
namus un tanımı bekaret ise, erkeğin de namus simgesidir. namus, namustur çünkü...
o halde bakir olmayan tüm erkekler ve bekaretini kaybetmiş tüm kadınlar namussuzdur... bekaret kaybedilmeden yapılan seks buna dahil değildir. o şartlarda iki taraf da her boku yiyebilir.
hatta hırsızlık da yapsalar, dolandırıcılık da namusludurlar... *
sadece bakir olanların bakire istemeye hakkı vardır.
yalnızca anal seks yapmış genç kızların içini rahatlatan anlayıştır.
hangi bekaretten bahsediyoruz?
bakir olan erkekle dalga geçerken, bekaretini aldığı her kız ona biraz daha sözde erkeklik! katarken, tutmuş kadının bekareti namusudur diyorsunuz.
bu sizin gözünüzde büyüyen zar, diktirikledebiliyor. kandırılmakmı istediğiniz? yada evleneceğiniz kız, her boku yemiş bi tek o zara dokundurmamış mı olsun?
ha bozuldu diye onbeş kişinin altına yatsında demiyorum burda. nasıl günün birinde seni seven kız sana verdi bu onun için kutsal bekareti, senin o
- kız değilse kaşardır abi!, dediğin kızda birileri için bunu hiçe saymış, gelip sana söylediyse daha ne istiyorsun be insan ?
istediğin bakire olmayan dürüst bir kızmı, yoksa bakire ama hayatında beş sevgili, bi gece onun bi gece bunun koynunda, o zara dokundurmamış - bakire kalmış! kaşarmı?
seçim sizin, hangi devirde yaşıyoruz.
ancak bir kadının yapabileceği bir tesbittir. kadınin tercihidir. kadın bekaretinin namus simgesi olduğuna da inanabilir bu onun tercihidir. buna toplum karar veremez. toplumda ortak kanı onu doğru kılmaz.
bekaret bozmayan erkekler gibi yani.
adama sorarlar: "evli kadınların namus simgesi nedir?" diye.
bok yolu dururken , hak yolunu elletmeyenlerin cümlesidir. her haltı ye sonra dön bakireyim çok namusluyum de. gerçi yiyenler mevcut.
anal seks i unutan biçare namuslunun avuntusudur.

(bkz: götveren bakireler namusludur)
timsahın maceralarını getirir aklıma.

kadınla sevişir.oral seks anal seks vs.sonra tam vajinal birleşme yaşamak isterken kız "olmaz timsah.evlenmeden olmaz.ilerde kocam olacak adama bunu yapamam." der.dumura uğrayan timsah soruyu(aslında cevabı) patlatır: "ne diyeceksin kocana?sana önden bir dilim ayırdım mı?".

aslında bu konu çok derin ve tartışmaya müsaittir.namus, ahlak, töre, vsvs. gibi kavramlar insanların oluşturduğu(daha doğrusu erkeklerin belirlediği) kavramlardır.beynini kullanmayı beceremeyen erkek/kadın, namusu beyinde değil bir başka organda bulmaya çalışır.

kötü olanı, bekaret konusunda eleştiri yaparken, kadınların daha acımasız olmasıdır.
eli ayağı tutan kadında güvenilmesi mantıksız olan bir alandır bekaret.
(bkz: geri kafalı)