bugün

entry'ler (1154)

çarşı

Otizm li cocuklar için başlattığımız kampanya.

çArşı farkında ya SiZ???

Otizm bir hastalık değil farkındalıktır diye çıktık yola.. çArşı köy okulları ve sokak hayvanlarından sonra büyük bir hevesle Otizmli çocuklarımıza da koşuyor.. Kampanyamız 25 Haziran 2014'e kadar devam edecektir. 18 Mayıs Pazar günü yapacağımız Uçurtma Şenliği'nde otizmli çocuklarımızla beraber eğleneceğiz.. Tabiii hepsi sizlerin desteğiyle olacak.. Istanbulda 11 tüm Türkiye'de 35 OÇEM okullarına hep birlikte koşacağız.. Yapmanız gereken fotoğrafta bulunan malzemeleri bize göndermek.. Lütfen kargo ücretini kendiniz ödeyin.. Empati yaparsak yardım edemeyeceğimiz tek bir çocuğumuz kalmayacak.. Sevgiler...

https://www.facebook.com/.../242725909213396/?fref=ts

arrow

"mirakuru bütün kötülüklerin anasıdır"

oliver queen

9 nisan 2014 atletico madrid fc barcelona maçı

yandığım maç. su vermeyen itfaiyenin hortumuna...

9 nisan 2014 atletico madrid fc barcelona maçı

ilaçı olanların yeşillendirmesini istediğim maç

beşiktaş taraftarı

senesini hatırlamıyom...kafam tşk gibi..inönüde altay maçı....ilk 7 dakika onları beşiktaş zannederek seyrediorum onlarında renkleri siyah-beyaz ya...........ulan altay atak yapıyo hadi oğlum yürü felan diom ben şimdi ..yanımdaki dirsek koyuyo noluyo olm felan...sora beşiktaş atak yapıyo gol pozisyonu.....ben yine zzzzt ..yürüü felan....yanımdaki gene dirsek koyuyo...noluyo olm lan ne vuruyon lan...gol mü yiyelim istiyosun? NE DiON OLM BiZ ATIYODUK YA....ben aaaaaaaaa...hasssiktiiiir...bi baktım dakka 7 ......iyiki altay gol atmamış..atsa idi ben goool die çığlık atacaktımki düşeceğim iğrenç pozisyonu hesap edin ak......öle işte....

alıntıdır...

beşiktaş taraftarı

senesini hatırlamıyom...kafam tşk gibi..inönüde altay maçı....ilk 7 dakika onları beşiktaş zannederek seyrediorum onlarında renkleri siyah-beyaz ya...........ulan altay atak yapıyo hadi oğlum yürü felan diom ben şimdi ..yanımdaki dirsek koyuyo noluyo olm felan...sora beşiktaş atak yapıyo gol pozisyonu.....ben yine zzzzt ..yürüü felan....yanımdaki gene dirsek koyuyo...noluyo olm lan ne vuruyon lan...gol mü yiyelim istiyosun? NE DiON OLM BiZ ATIYODUK YA....ben aaaaaaaaa...hasssiktiiiir...bi baktım dakka 7 ......iyiki altay gol atmamış..atsa idi ben goool die çığlık atacaktımki düşeceğim iğrenç pozisyonu hesap edin ak......öle işte....

alıntıdır...

yaran facebook iletileri

padişahim cok yaşa...

yaran facebook iletileri

ülkede saat kaç o bile belli değil lan...

yaran facebook iletileri

Allah aşkına şu suriye meselesini neticeye bağlayın artık. Paso suriyeli ailelere denk geliyorum, dövelim mi sadaka mı verelim bilelim aq

chp ye oy veren başörtülü

(bkz: ak troll)

sözlük yazarlarının bugün öğrendikleri

insanların kendi cıkarları için koca bir ülke ile oyuncak gibi oynıyabileceğini öğrendim.

20 mart 2014 twitter e girişin engellenmesi

sim city'de okul karşısına hapishane yaptırdığım için halk ayaklanınca şehri ateşe vermiştim. ondan beri gördüğüm en kötü kriz yönetimi bu

berkin elvan

15 yasinda milyonluk tekne icin zirlayan pici manset yapan medya 15 yasinda katledilen fidan icin sessiz kaliyor. Hakkaten anlayamazmisiz orospu cocukları!!!

1 eylül 2013 beşiktaş gaziantepspor maçı

AlmeidaFatalError.exe
Almeida geleneksel adele tutma sezonu açıldı

2013 2014 spor toto süper lig şampiyonu beşiktaş

avrupa ligi playoff maçına 60000 taraftar getirebilecek başka kaç takım var kıtada??

beşiktaş lig şampiyonu olduğunu borsaya bildirdi

beşiktaş lig şampiyonu olduğunu borsaya bildirdi

Cas ın da uefa nın da .
Muhammedimiz var
Oğuzhan ımız var
Ferdi miz var
Tolga mız
Sivok
Atiba
Gökhan ..

Hakkı mız
Şerefimiz

Onların neyi var ?
Bilmem kaç maçı şikeli adamlara 2 yıl verip yd denen pislik yüzünden ortada hiç bir sebep olmadığı halde bizi men edecek tüm mercilerin taaaa...

Sevemez kimse seni bizim sevidiğimiz kadar BEŞiKTAŞ !
2013-14 şampiyonu beşiktaştır ahada buraya yazıyorum.

yaran facebook iletileri

Türkiye'yi Yurtdışında Temsil Etmek isteyen Fenerbahçe, Amerika'nın Yanında Suriye'ye Girme Kararı Aldı

26 ağustos 2013 kayseri erciyesspor beşiktaş maçı

o faul Şerefsiz Drogba'ya yapılsa faul+sarı yemişti adam.

beşiktaş ile vodafone arasındaki anlaşma

Vodafone ile Sponsorluk Anlaşması
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Vodafone ile yapılan sponsorluk anlaşmasını KAP'a bildirdi.
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şöyledir:

"Şirketimiz ile Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. arasında 2014/2015 sezonundan başlamak üzere forma göğüs reklamı (ana sponsorluk) için 3+2 yıllık toplam 29 milyon Amerikan Doları tutarında anlaşma yapılmıştır. Ayrıca, hakim ortağımız Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği ile Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. arasında sözleşme tarihinden itibaren başlamak üzere; reklam hakları, stadyum isim hakkı sponsorluğu ve stadyum teknoloji alt yapı yatırımı için 10+5 yıllık toplam 116 Milyon Amerikan Doları tutarında anlaşma yapılmıştır."

18 ağustos 2013 beşiktaş trabzonspor maçı

kuzey kıbrıs girnede izleyecek renktaş aranmaktadır.
inşallah bu maç bizim olacak.