bugün

saludos...

özellikle bekaret konusundaki başlıklarda ayyuka çıkan durumdur, izah edeyim:

bilindiği üzere sözlükte bekaretle ilgili başlıklarda bir çok denyo mevzuya nokta koyduğunu sanarak şöyle bir sav'la ortaya çıkar: 'bakire kadın isteyen erkek hiç cinsel ilişkiye girmemiş olamlıdır temiz olmalıdır ki hak etmelidir bik bik bik..' kadın erkek ayırmaksızın şu kafa yapısındaki salaklar karma felsefesini, şakirt tabirle etme bulma dünyası kavramını beyinlerine nakşetmişlerdir. zira kendileri düşünmüş olamaz zaten baksana denyo 'hak etmilidir' diyor ya..?

neyi hakediyoruz birader? zaten kadınlar yüksek oranda aptal varlıklardır arada çıkan bikaç düzgününü tenzih ediyorum. kandırmak çok kolaydır ya para ya emek ya da zaman ayırın eninde sonunda verirler yani. şimdi bu salaklar için biz yıllarca kendimizi sakınacağız sonra onların seks yapıp milletin altında inlememiş olmasını hak edeceğiz öyle mi?

ulan bizim yattığımız da bunların hemcinsi değil mi? bizim altımıza yatan da kadın değil mi? biz eşek mi sikiyoruz farklında olmadan?

sen arsızca git her bulduğun adamla yat, veya çok sevdiğin 'aşkııııın'la 'bi defacık' bi 'hata' yap sonra herif seni siktiredip diğerlerinin tadına bakmaya gitsin. sonra da namussuzluğunu meşrulaştır de ki e bakire isteyen de bakir olsun napiiim.

kimse kimseyi namussuzlukla tehdit etmesin. aynı mantıkla o zaman evlilikte sana layık olmayan birşey yaparsa kocan seni haketmiyor demektir git bakkal hüsnünün altında inle de ona ders ver.

bakire olmayan kadınlar siz bu kafayla birer gavat bulur evlenirsiniz benim asıl kızdığım şurdan bir iki karı kız kaldırırım ümdiyle böyle entryler giren sığırlara ulan bu kadar mı düştünüz? yok niyet bu değilse o zaman konsantre gavatlarsınız o daha beter..

bırakın bu işleri kimse namussuzluğuyla patlaklığıyla övünmesin, erkeğin elinin kiridir kardeşim! çünkü senin baban atan bu işi daha iyi biliyor binlerce yıl yaşamış, sikişin 52 çeşidini görmüş sen ergen halinle hümanizm ayağı yaparken kerhaneye düşen onlarca komşu kızı görmüş. erkek umrumda olmayan kadını siker arkasını döner gider, kadın unutamaz hep izini taşır, o yüzden beyinde bekaret arayanlar, sadece zarda değil beyinde de daha önce sikilmişliğin izini göreceksiniz tasalanmayın.

despedida...

edit: sözlüğü yasal yönden zorda bırakacak kısımlar çıkarıldı.
(bkz: uzun yazayım da inandırıcı olsun)

bu ne lan * . sözlük hayretler içerisindeyim.

editanım: yavşakça yavşaklık olarak nitelendirilen tutumdur.
insensible a los autores...
birileri neden burada kuyruk acılarını paylaşıyor diyebileceğim durumdur.
hakikaten tercihini yapmış bir erkek çıkıp burda der mi yok benimki böyle benimki şöyle diye. araba mı ki bu alıp memnun kalasın, '2.eldi ucuza aldım ama süper çıktı' diye... veya '0 aldım ama doyamadan kaza yaptım' ...
yeter artık birileri bu tip başlıklar açıp içindekileri kusmasın, hatun seni terkettiyse bizim suçumuz ne ya da aldatıldıysan...
(bkz: alın topunuzu başka yerde oynayın)
--spoiler--
bu adamlar büyük ihtimal iki güne bir babasına rest çeken, sonra gidip utanmadan para isteyen, babası yoksa annesinden sigara dilenen, gün gelip annesine şiddet uygulayan kişilerdir. yazıktır bunların evleneceği kızcağıza. sırtından sopayı da eksik etmez.

bir hayatı daha mahvetmek için mi doğurdu anneniz sizi? babanıza benzeyin diye mi doğurdu?

sizin için ne yapmalı?
--spoiler--

bu kadar konuyla alakasız bir çıkarımı neye dayanarak yapıyor bu armut bilinmez ama şunu ifade etmek şart oldu:

kendi parasını kazanan, ailesine saygıda kusur etmeyen, aldatılmamış sadece çok ama çok kadın tanımış bir adamın düşünceleridir bunlar ama siz bay ve bayan çok bilen psikloglar hiçbir şekilde fikri çürütmüyor, anti-tez yazmıyor bunun yerine yazan kişiye hakaret ediyor, hiç tanımadan kişiliği üzerine çıkarımlar yapıyorsunuz. işte siz bu söylenenleri içinizde bir yerde doğru bulduğunuzdan ötürü fikirsel bir tartışmaya giremezsiniz.

ancak ve ancak popüler bir iki söylem ve hakaret eder, defolur gidersiniz ve zavallı yaşamınıza devam edersiniz.

konuyla ilgili bir fikriniz varsa buyurun yazın, çürütün benim fikirlerimi saygı duyayım, ama buraya hakarete geldiyseniz defolun gidin egonuzu başka yerde tatmin edin buna saygı duyulmaz. sadece hakettiği dilden cevap verilir.
insanın küçük beyni olunca ancak bu kadar saçmalayabilir.

(bkz: dangalak)
mantıklıdır. neden hep kadınlar bakire olacaktır da erkekler önemsenmeyecektir bu konuda. sen istiyorsan o da ister. sonuçta adalet sağlanması için iki tarafın eşit konumda olması gerekir. aksi erkek egemen toplumun getirdiği bir şeydir.
(bkz: sözlükteki bekaret takıntısı)
asıl olandır. yavşaklık ise yıllarca seks peşinde koşup, el değmemiş temizini aramaktır.

kitabımızda bunla ilgili ayet var ama ismi ve sırası aklımda değil. temelinde bakire olmayan kadının bakir erkeğe haram olduğu, yine tam tersi durumunda haram olduğu yazar.
tabi tövbe etmeliyiz, bu hususlarda.
ispatlanamayacağı için sıkıntı olmayacağını düşünen feminist yavşaklığıdır.

ama olayın şu tarafı da var. bu kadar cahil tavırlar ile "ben bakire kız sikeceğim" düşüncesinde yaşayanların evlendiği kızın bakire olup olmadığını da anlaması zordur. bekaret isteyen erkek bakireliği temsil ettiği sanılan bir zar ile bunu anlayacak ise doktorlar bu kişilere çeşit çeşit çözümler bulmuştur. "ben bakire kız ile evlendim" düşüncesinde olan cahilin yattığı kişi de bunlardan olabilir tabi ki.

acaba zar zar diye tutturan biz erkekler, zekalarıyla dalga geçtiğimiz kadınları çok mu hafife alıyoruz? zar diye tutturmayı bırakmazsanız size dürüst davranacak bir kadın bulamayacaksınız.
yüzyıllarca sonu gelmeyecek saçma bir yavşaklıktır.
Yavsaklik degildir kisasa kisastir.
adam haklı beyler.
haklıyım çünkü memelerim var'cıları kızdırmış başlıktır.
yok gayet düzgün bir mantık. bir erkek olarak diyorum bunu. ben her boku yicem.

saf kız beni kabul edecek gözünü benle açacak. bunu istemek asıl büyük götlük.
okumadık kardeş, halbuki durumumuz da vardı.
yavşaklık değil adalettir.
Erkek yapınca çapkın kız yapınca kötü kadın. Bu zihniyet yanlıș. Bırakın herkes hormonlarının sesini dinlesin.
buralar aristokrat dolmuş a dostlar.
yıl olmuş 2018 hala keçi siken çöl maymunları aynı araplar gibi bekaret hakkında oturup ciddi ciddi tartışıyorlar. zar beyinli sapıklar.
Ben okumak bile istemiyorum. Başlığı ciddiye de almıyorum kardeş kusura bakma.
göze göz dişe diş
aga sen her haltı ye sonra el değmemişi iste kadın erkek farketmez
hiç birşey yaşamamışsa istemeye hakkı vardır
ha sıkıntı burda başlıyo bende istemiyor değilim bu benim götlüğüm ona yapacak bişey yok.