bugün

türk dizi sektörünün yarattığı en gerçekçi diyaloglara sahip dizi.elline sağlık emrah serbes.20. bölüm için.
haftanın geri kalan 6 gününü anlamsız kılan dizidir. mınakoyum bi an evvel pazar gelsin, hatta bir ay tek gün olsun oda pazar olsun...
nejat işlerin çoraplarıyla seviştiği dizi.

(bkz: içimizden biri)
son bölümdeki "alo bankacı" sahnesine öldüm gülmekten. bu diziyi bu kadar sevmemin nedeni de zaten bu sahiciliği.
fragmanı seyrettikten sonra herkes gibi ben de oh olsun lan aptal bahar dedim.
figüranların yeteneksizliği ve halkın içinden olmaları diziye sahicilik katmıştır.
dizi oyuncularının bir kısmının yarın katılacakları program* sunucusu şovmen beyazıt öztürk'e yapımcılar tarafından konuk oyuncu olması konusunda teklif sunulmuş ve olumlu yanıt alınmıştır. yakın zamanda beyazıt öztürk'ü de dizide konuk oyuncu olarak görecekmiş izleyiciler.
http://www.facebook.com/inanckonukcu
tv denen b.k kutusunun karşısında tutabilen yegane dizidir, my name is earl vardı cnbc de bbizamanlar oda güzeldi full makara.
müzikleri için bile dinlenecek dizidir.
yer yön duygusuna hayran kaldığımın akbaba'sı.*
http://www.facebook.com/#...334455448277&comments
erdal beşikçioğlu 'nun oyunculuğu ile aynı isimli Türk romanından yola çıkılına senaryo ile harmanlanmış başarılı dizi. Memoli ve Adanalı'dan sonra en sonunda birileri sağlam bir polisiye yapalım demiş iyide yapmış.
beğeniyle izlediğim hoş bir dizidir.
ankara da yaşayan insanlara behzat ç. nasıl bir dizi diye sorulduğunda verilen cevaplar;
-geçen bir arkadaşım oynadı.
-o orospuyu oynayan kız liseden arkadaşımdı.
-geçen pasajda o kısa boyluyu gördüm.
-bizim mahallede çekiliyor.
-dizide evi bizim alt sokakta.
-kısa boylu hep sakarya caddesinde.
-geçen maltepe de gördüm behzat ç arabasıyla gidiyordu.
-harun un pavyon maltepe de.
-behzat ın takıldığı meyhane aslında bir depo.
amını siktiğimin şehrinde etrafımdaki insanların, diziyle ilgili her bi boku bilmesi; ama düşüncelerini söylememesi ne kadar ilginç amk.
ilk günden itibaren izlemeye çalıştığım bir dizi. izleme sebebim toplumumuzda yaşanan gerçekleri korkusuzca sunması, bir çok kişinin yaşadığı ancak bu yaşadıklarını ve yaşattıklarını ifade etmekten kaçındığı bir çok gerçeği senaryosunda barındırması. sadık bir izleyicisi olduğum için hakkında övgülerimin yanısıra eleştirilerimde elbette vardır ve bunları dile getirmektende çekinmem. mesela bir çok kişinin övgüler yağdırdığı 20. bölümün senaryosu 20 bölüm içinde en fazla abartıya kaçılan ve gerçekçilikten uzak öğeleri içinde barındıran bir bölümdü. biz behzat ç yi doğallıyla sevdik, abartılı gerçek dışı hikayelerle dizinin kimyasını bozmayalım. bugüne kadar gayet güzel gidiyordu umarım aynı şekilde devam eder.
erdal beşikçioğlu nun ankaralı komiser profilini, ankaralı olması sebebiyle hiç zorlanmadan oynadığı polisiye dizisidir. Ayrıca görüntü kalitesi olarak türk dizileri içinde en başarılısıdır. zira canon 3D mark 2 ile çekilmektedir.
an itibâriyle özetleri geçmektedir. çok geçmeden yeni bölüm de başlar.
an itibariyle.

anne: kızım şu starda bi dizi vardı hani.. adı neydi?
ben: bilmem hangisinden bahsediyorsun?
anne: polisiye hani.. hah buldum behçet ç !
ben: !? !?
--kriz--
yeni bölüm muhtemel derbi karşılaşması nedeniyle verilen özetin hitamında başlayacak dizidir.
yaldır yaldır başlamasını bekliyoruz.
star ana habere göre ilerleyen bölümlerde beyazıt öztürk ün konuk oyuncu olacağı muhteşem dizi. beyaz olmasaydı iyiydi, merak içerisinde bekliyoruz yinede.
çekildiği her mahallede mahalleliye de figüranlık şansı tanıyarak tam bir ankara dizisi olduğunu kanıtlıyor. halkın içinden, halkın dizisi.
yine harika bir ayar vermiş dizi:

*zanlıdan delile gideceğinize, delilden zanlıya gitsenize kardeşim.
--spoiler--
behzat ç: duydun mu sesi ?
şule : ne sesi ?
behzat ç: tınnn.
--spoiler--
an itibarıyla gazi üniversitesi fen edebiyat fakültesinden görüntüler serpilmiştir.
--spoiler--
harun: bahar ablayı mı gözaltına almışlar
behzat ç:hıı
harun: konu ne
behzat ç:hes
harun: hea, hak eşitlik solculuk
behzat ç: (mavi ekran)
--spoiler--
--spoiler--
savcı: bahar evlenme teklif ettiğin kadın mı
behzat ç: tam olarak teklif denemez
savcı: rica mı ettin?
behzat ç: yok niyet ettim.
--spoiler--
behzat ç ve ezel (özellikle ezelin önceki sezonu) türk dizi tarihinin kesinlikle top noktasıdır, kim ne derse desin. yapmışlar aga adamlar dizi, geçen haftaki bölümüde izlemedim saat 8 den beri kitlendim kaldım ekrana.
(bkz: sarhoşken entry giren yazar)
güncel Önemli Başlıklar