bugün

bir barda karşında oturan bebek yüzlü kızı kesmeye başlarsın. karşılık gelir, o da bakar. kendini süper hissedersin. içkinden bir yudum alıp yanına gidersin bu fıstığın. dans edelim mi dersin. ayağa kalkar ve kalkmasıyla dünya başına yıkılır. bebek yüzlü kız aslında koca götlü ve kısa boyludur. hay böyle şansa vurayım dersin. eh be güzel kızım o kadar güzel yüzün var, baksana kendine, eritsene götündeki yağları.
kıssadan hisse; türk kızlarını ayakta görmeden harekete geçmeyin...
(bkz: anı tadında entry girmek)
birde bu türk kızlarının evlenip cocuk yapanları var. sonra işin yoksa onlarla uğraş. *
eğer barda karşılaşırsanız tuvalete götürüp saç sakal kontrolü yapmanızda fayda vardır. ben kıllı severim arkadaş diyorsanız orasını bilemem
aynı modeller her devlette var. insan bu kadar kendi milletini kötülemez ki.
tersi için;
(bkz: 1 90 boyunda sarışın renkli gözlü küçük pipili hödük türk erkeği)
bir de biriyle evlenip de çocuğu yazar olursa hiç çekilmezler.
kafalarına vura vura uzamaları engellenmiştir. Haliyle basınç etkisiyle bacaklar kısa kalıp, götte pörtleme yaşanmıştır.
türkiye'de bulunan tek tük kızlar olup hepsi de aynı yazara rastlamış olandır.
kimileri sözlükte yazar olup seri eksi oy verirler.
(bkz: seri eksi oy veren bebek yüzlü türk kızı)
spor yapma özürlü olan kız türleridir.acilen spora başlamaları tavsiye edilir.
kadının uzunu sokakta,kısası yatakta makbuldur.sözünü anımsatan kızdır.
türkiye'de bol bol olup hemen her erkeğin rastladığı kızlardır.
kısa boylu, göbekli (oldukça göbekli) kelleşmeye yakın, kısa ve tombul kollu, türk erkeklerine uygun eş adayıdır.
not:biz türk erkekleri kendi götümüze bakmadan, kızlarımıza çamur atıyoruz ya, bunu hiç anlamam sanki hepimiz alain delonuz.
ama nedense bütün türk erkekleri o kızlar için yapmadıkları takla sallamadıkları mal varlığı kalmaz.
o göte sahip kızın kendini dünya güzeli sanması da ayrı bir psikolojik olay.
body mass indexi yüksek güzel.
evlendikten sonra helede birde bebek doğurdukdan sonra o kalçalar iki kat daha da büyümektedir. nedendir bilinmez. bu konuda fikir sahibi olan bagyan yazarların bana mesaj atıp bilgilendirmeleri arz olunur. * *
türk kızlarında güzellik seviyesi düştükçe kompleks oranı artar . bu başlıktaki kız da en güzel örneklerinden biridir .

edit : geçekleri kaldıramayıp eksileyen kompleksli kız arkadaşlar acilen özelden baş vursun !!
tanım: türk erkeklerinin neden ben diye sorgulamasına yol açan kızdır.
bu kız türü inanılmaz derecede kibirlidir, küçük dağları ben yarattım havası ve olduk olmadık herşeye trip atmaları karekteristik özellikleridir. zoru oynarlar, fakat hiç düşünmezler ki koyunun olmadığı yerde keçi abdurrahman çelebi'dir. erkeklerin hepsinin kendilerinden hoşlandıklarını düşünürler. bakımsız olmaları, sakal-bıyık sahibi olmaları sadece güzelliklerini bir seviye ileri götürür. ayrıca bu kız türüne söylenen bir söz öbeği de vardır; (bkz: götten bacaklı).
ayrıca dünyada var olan çek kızları, macar kızları ve slovak kızları gibi kız türlerini görünce insanın bunalıma girmemesi bir mucize.
(bkz: bir derdim var)
genetik, ırksal bir durumdur.
kayarım.
Topuklu giyindiğim zaman 1.60 oluyorum diyen kiz modelidir. Peki ya kalçalar denildiğinde o kadar kusur kadı kızinda da olur diyebilen kizdır.
facebook ve msn'e sadece yüzünün göründüğü fotoğrafları koyar.
genetik bir durumdur, evet. türk erkeklerinin de çoğu kısa boylu, kısa bacaklı, toplu ve kıllıdır. üstelik melek gibi yüzleri de yoktur.
başlığı okuyunca çevremde ne kadar fazla olduğunu fark edip şaşırdığım durumdur.tabi bebek yüzlü,küçük kalçalı ve upuzun bacaklı kızlar da yok değil ama kıskanılası durumdur, karıştırmayalım.