bugün

Süt kokusudur. Mis gibi parfümünü yapsalar ya.
bebekler kötü kokmazlar, kötü kokan tembel anneleridir, küçük bebekler her gün yıkanacak, güzelce yağlanacak, elbiseleri ayrı deterjanlar ile yıkanacak, her gün, ama günde iki tur değiştirilecek, altı çok dolmadan değiştirilecek, pis pasaklı anneler ile kusmuk kokusu ile anılır olmuş zavallılar, yazık bir de kendi çektiğini düşünün, o koku sürekli burnunda, değiştiremez, değiştir diyemez.
dunyanin en guzel kokusudur. insan o kokuyu alinca dogurasi geliyor.
ishal kokusudur. yaz ayları ise sirke kokusudur.
henüz mamaya başlamamış olan bebeğin kokusudur asıl. mamaya başlayınca değişir o koku ama o da şahanedir.
koklamaya doyulmaz oy!
Dalin kokusudur o.
hoiiiiiiii dagilik digilik aguluk gugucuk seklinde yanaklariyla oynarken icine cekilen kokudur.
iki kokudan ibarettir.pudra ve bok.
dünyadaki en temiz en masum kokudur.
birtanesinden olursa güzel kokar. diğer türlü çok şekerli ve beş dakika bekletilmiş süt kokusudur.
bebekken sidik, kusmuk ve bok kokan yazarlar tarafından kötü ilan edilen koku. her bebek sizin gibi kokmuyor yalnız.

genel olarak güzel olan koku.
bebek kokusu cennet kokusu derler ya, gerçekten de doğru. bizim evde bir tane dünyalar tatlısı bir yaratık var da ordan biliyorum.
bildiğin kusmuk ve pudra kokusudur. hele altına yapmışsa uff. cennet kokusuymuş da pis kokmazmış da ...
bir kaç kere almıştım bu kokuyu birilerini bebeklerinden bebek kirliyse kokusu bozuk bakkal peyniri kokusuna benzer.
olm kötü kokuyor lan nasıl beğeniyorsunuz?
Bu gün yeni doğmuş yeğenimi bırakıp eve gelmek zorunda kaldığımda; resmini çekmek istediğim bir koku olduğuna kanaat getirdim.

Dünyanın derdi başınızda dahi olsa, bir bebeğin boynunu koklayın ya da onu kucağınıza alıp başını omzunuza koyun. Elini ne zaman ki sarılır gibi başının yanına getirecek, dünya duracak dertler bitecek gibi olur.
potansiyel nick.
Bir türlü alamadığım kokudur, yeğenimi tinerci gibi koklamama rağmen o bahsedilen müthiş kokuyu hala alamadım.
cenneti tarif etmek için kullanılır. çok güzeldir.
bebeklerin melek olduğu düşünülürse cennet kokusudur bu koku.

(bkz: sami abi was here)
altına yapmış bebek kokusundan bahsediyorsak hiç bahsetmiyelim. 2 yaşındaki bebek nasıl böyle kokar abi ceset filanda yedirmiyoz ama...
Safligin huzurun karsiliksiz sevginin kokusu.
Neredeyse Bebekten fazla sevdiğim kokudur.
huzur veren kokulardan biridir.
hepsinde aynı olan garip ama güzel koku.
güncel Önemli Başlıklar