bugün

entry'ler (652)

tanıyor olabileceğin kişiler

Hiç ortak arkadaşınız, ortak begendiginiz bir sayfa, ikinizin de dahil oldugu bir grup, gerçek hayatta ortak bulundugunuz bir alan ya da kişinin telefon numarası olmamasına rağmen tanıyor olabileceğiniz kişiler listesinde beliren ve gerçektede tanışıkliginiz olan insanlar yüksek ihtimalle sizin profilinize baktıkları için orada beliriyorlar. Tesadüfen öğrendiğim bir bilgi.
Stalkcıların dikkatine.

21 yy da hala ırkıyla övünen tip

Kan tahlillerinin temiz çıkması ile övünen insan gibidir. iyi kolesterol değeri yüksek olan insanları bir araya getirme düşüncesi ile yanıp tutuşan bu düşünce üzerine kurulu bir ideoloji efendime söyleyeyim bir dünya görüşü geliştirmeye çalışan insan gibidir.
"Tanrı A Rh pozitifleri korusun! Amin." demek gibidir.

uzak durulması gereken erkek tipleri

insanlarla özel ilişkiler kurmada pek başarılı olamadığının farkında olmayarak yahut bunu bilinçli şekilde gözardı ederek, yok kızlar şöyle duygusuz yok kızlar düzgün erkekleri sevmez piç olmak lazım vay bu kızlar ne istediğini bilmiyor ve türevleri cümleler sarf ederek her fırsatta önyargılarını dile getiren erkeklerden ruh sağlığınız açısından uzak durmakta fayda var. bu tipler, genelde Daha önceki ilişkilerinde hep terkedilen taraf olmuşlardır ve bu erkeğimize göre yine suçlu olan taraf hep siz kadınlarsınızdır.

kokusu tadından güzel olan yiyecekler

Rakı, kahve ve ton balığıdır net.

gecenin duvar yazısı

görsel

feminizm

Temelinde kadın erkek eşitliğini savunmayan her düşünce feminizmden bağımsızdır. Insanların feminizmden irite olmasına sebep olan onları bu ideolajiden uzaklaştıran şey feminizm adı altında kendilerine yer bulmaya çalışan, tüm erkekler ölsün şiarı ile yola çıkan ve tam anlamıyla dişil egemenliğin olduğu bir toplum düzenini savunan pop feminizm ve heteroseksüel ilişkilerin var olduğu sürece, feminizmin başarıya ulaşamayacağını savunan ayrılıkçı feminizm denilen oluşumlardır. cinsiyet eşitliğini savunmayan bu oluşumunların, çıkış noktası kadının elinden alınan hakların geri verilmesi olan ve bu yolda hep cinsiyet eşitliği savunmuş olan feminist ideoloji ile ilgisi yoktur.

11 yaşında dalga geçilen bilim sevdalısı kız

Tombiş yanaklarını ısırmayı arzuladığım kızdır.ayrıca fazlaca it kopuk ve seviyesiz bulunan bir ortama videosunu koymasına anne babası tarafından müsade edilmemesi gerekirdi, kız ne bilsin başına gelecekleri. Türlü hakaretler edilmiş, kızda ciddiye alıp üzülmüş videolarını kaldırmış oy tontişim benim:( anne ve babasını da ayrıca kınıyorum, yahu türkiye de yaşıyoruz günaşırı çocuk tacizleri bebek tecavüzleri haberleri geliyor 12 13 yaşında çocuğa hallenen insanlarla doldu ortalık hiç mi çekinmiyorsunuz hiç mi korkmuyorsunuz çocuklarınızın videolarının böyle ortamlarda olmasından?

göbek piercingi

Kulaklarını bile deldirmemiş bir insan olarak,
(bkz: benden uzak allah a yakın olsun)

ankara ateşli bayanlar

görsel

chicago woman

(bkz: sakin ol şampiyon)

sözlük yazarlarının bitiremediği kitaplar

Feodalite ve klasik dönem osmanlı üretim tarzı- mehmet ali kılıçbay

Konu güzel fakat dilinin ağır olmasından mütevellit bir çırpıda bitiremiyor insan. Diğer bitiremediğim birkaç kitapla beraber elimde dönüp dönüp duruyor.

erkek evladı severken kullanılan kelimeler

(bkz: it)
(bkz: soyka)
(bkz: dürzü)
(bkz: südüne sıçtığım)
Dedemden inciler.

Bir de anneler vardır ki,

(bkz: oğluşum)

uludağ sözlük kadın gibi kadınlar listesi

(bkz: uludağ sözlük taşeron işçi kadrosu)
muhtemelen yarısı erkek olan listedir.

salak ama etkili

An itibari ile şahsımı beğeni manyağı yapan yazar.

Edit: Bak bunu da beğendi, olm bak git

sakalı olan erkeğin amacı

Çok derin ve gizli amaçlardır. Kesmeyince değil de kesince asıl rahatsız ediyormuş sanırım. Kaşınıyormuş felan.

siyasilerle tokalaşmış yazar

(bkz: ali babacan)

1 kasım seçimlerinde müşahit olarak bulunduğum okulu ziyarete gelmişti kendisi.

fetö vs pkk

Biri Legal diğeri illegal olan iki yapılanmanın versususudur. Asıl tehlikeli olan ise halihazırda siyasal, kamusal ve askeri düzlemden temizlenmekte olan gülen cemaatinin, ileride silahlanıp illegal bir bir yeraltı örgütlenmesine evrilerek türkiyenin başına farklı bir tarzda bela olma ihtimalidir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Bu topraklardan çıkan belki de en güzel türkülerden birini dinliyorum.

https://m.youtube.com/watch?v=zW1Ap_kuuBE

evlenilecek erkekte aranan özellikler

Hiç bir durumda beni yüz üstü bırakmasın bir de bilimsel düşünebilme yeteneğini yitirmemiş olsun yeter, gerisini ben hallederim.

tartışınca arkadaşım dediği erkekle yakınlaşan kız

Davranış bozuklukluğu belirtileri gösteren iradesiz ve şımarık kızdır. yapıyorsa bile en azından çaktırmayarak yapıp karşıdaki kişinin kalbini kırmaması gerekir. ilkokul öğretmenine geri transfer ediniz.