bugün

söz konusu hadise gerçekleşirken sayın başbakan "one minute" demiştir.
utanmama sebeb olan bir hadisedir.elin obaması yüz göz bile olmadan keyfine bakarken bizimki çoluk çocugu ittiriyor.bilinçsiz hareketler!!!!!!!!
koruma bozulunca yolda kalmış. başbakan da bi el atmış. hepsi bu. uzatmanın manası yok.
(bkz: sikmek ne demek amına bile kor)
tarihte avusturya arşidükasının osmanlı sadrazamına denk olduğu zamanların ardından,günümüz dünyasında türkiye başbakanının abd li bodyguard a denk olduğunun göstergesi olan olaydır.
ecevit'in tırnağı dahi olamayacak bir başbakanın klasik hanzo tavırları.bunu bi kaç yıl içerisinde oy malzemesi yapacak kadar küçük bir şahsiyettir kendileri.ecevit imf yetkililerini göt etmişti borç almamış ve iç işlerine karıştırmamıştı (tek başına iktidarken). Erdogan hanzosu iter kakar etkisiz elemanları ama asıl baba yiğitler gelince döner kıcını domalır.
efendim kendi çiftliğinde ötmesi değil başka çiftliklerde ötmesi meseledir. oraya gittiğinde adamlar * başbakan olacak rte ı şeylerine takmamışlardır hatta otele 30 metre yaklaştırmamışlardır. *
(bkz: take your mother then go home)
2.davos olarak adlandırılabilecek olaydır.ve ayrıca büyütülür çokca.tabii ya.bizim başbakanımız kahraman !
çok şükür dedirtmiş milli duygularımızı depreştirmiştir. zira eskiden bülent ecevit bushun önünde süklüm püklüm dururken şimdi canım başbakanımız korumalarla güreş dahi yapabiliyor.
milli duygularımın kabarmasına sebeb olan hadise. ağlıyorum şu an, istiklal marşını okuyaraktan. rte obamaya pandik atsa kim bilir nasıl orgazm olucam. o derece.
çok şanslı bir adam.

ananı da al git dediği adam; ona orada dönüp sen al git ananı asıl demedi. deseydi çok ilginç bir an olurdu mesela. ananı da al git demenin doğru mu yanlış mı olduğu fanboyları nasıl anlatırdı acaba o durumda.

aynı şekilde amerikanyalı koruma da gelişine asılsaydı bir tane; acaba ne olurdu "tone minus. my toothss my gos. kıymetlimisss" diye dolanır mıydı new york city new york city.
(bkz: iddia edildi)

edit: bu cümle en az on kez geçiyor.

daha vahimi:

bir ülkenin başbakanının korumaları, ingilizce gibi üçüncü dünya ülkeleri vatandaşlarının bile az çok bildiği bir dili bilmiyor. yetmiyor, olay çıkınca başbakan, diplomatik ağırlayıcılarından konuyu çözmelerini ya da ara bulmalarını istemek yerine atar-mı?- yapıyor. yazık...
(bkz: van minüt)
(bkz: kim demiş ingilizce bilmiyor diye)

Başbakan'ın akıcı ingilizcesiyle, "Hey you!!! Get your fuckin hands down, You know who i am? Go, bring your dad." dediğini tahmin ettiğim tartışma...

Helal ossun sana boşbakanım... Senin gibisi düşmanımın başına.
(bkz: başbakanın kralı kasımpaşalı)
koruma akıllı olsun, korum. buradan kopar giderim, dalarım tekme tokat. başbakanım bir şey yapıyorsa doğrusunu yapıyordur.
herzamanki gibi başbakanın kasımpaşalı damarı tutmuştur. fazla önemsenmemelidir.
Güc politikasından kaynaklanır. Hatta şöyle bir döngü vardır:
ABD->RTE'ye,RTE->Korumaya, Koruma->Vatandaşa sonra hepsi vatandaşa. *
aslın da gerçek manada yaptığı gurur verici bir harekettir. çünkü amerikalı korumalar bizim korumalarımıza yumruk atıp saldırmışlardır. ama "one minute " diyeti olarak mayın arama adı altında israil'e peşkeş çektik. koruma itmenin diyetini amerikaya'ya nasıl öderiz bilemiyorum.
rte'nin yaptığı diğer bir artisliktir. one minuteyi unutmuyoruz tabiki de..
ülke insanına müthiş şevk verecek önemsiz olaydır.
(bkz: bi kere o eli bi indir)
korumalara dikleneceğine önünde saygı ile eğildigi ortaklarına diklensin.one minute der konyadan israil uçağı uçurur.korumayı iter incirikte abdden çok abdyi ister.ama bir gün millet uyanır..
olayın heyettekilerin lisede ingilizce derslerinde arkada pişpirik oynayıp ingilizce öğrenmemiş olmalarından kaynaklandığı ortaya çıkmıştır.
zira hepsi konuşuyor ama anlayamıyor.*
(bkz: ingilizceyi konusuyorum ama anlamiyorum)

http://www.hurriyet.com.t...ndem/12536762.asp?gid=229
özel bir türk tv kanalı tarafından görüntülendiği söylenen olay..
Görüntüleri merakla bekliyoruz