bugün

herşeyden önce sevilmesede bazı gruplar tarafından karşısında türkiye cumhuriyeti başbakanı olduğunu düşünmeden atıp tutan. bununlada yetinmeyip "ana..." diye bilen bir parti başkanı. ve bunu bu konuşmalarından sonra helal olsun diyerek destekleyen kalaslarda var. kalas diyorum çünkü adam hala destekliyor. en azından "bu da olmamalıydı" diyebilmeli. seçimlerde en güzel cevabı vererek birilerine "ana.." cümlesinin devamını mecazi olarakta en iyi şekilde gösterileceğinden hiç şüphem yoktur. kaynak kemal bu şekilde devam eder umarım. insanlar bunu gördükçe akp ye daha da bi bağlanıyorlar.
kalas değil, şerefsizdirler.
(bkz: başbakandır o candır)
babadan oğula bunlar.
başbakanın herkese küfretmesini destekleyen odunları unutmamıza yol açmayan önerme.
(bkz: bu benim lan) ha bu arada anasının neyse onu söylemeyeyim.
küfür etmek şöyle dursun, eksik ya da yanlış tarafını eleştirebilirlerse öpüp başına koyacak olan; sırf başbakanı sevmediklerini dile getirdikleri için bu başlığın altında "kalas" diye nitelendirilen insanlar... neden "kalas"? çünkü düşüncelerini ifade ediyor... bu başka bir hakaret de olabilirdi, odun, salak, aptal vs..
(bkz: başbakanı eleştiren öğretmenin açığa alınması)

hatta başbakanı eleştirince işinden olan bile var.
(bkz: ananıda al git)*
(bkz: reklam)
e yetmiş milyon üzerinde tatmin olan birisinin hakettiğini düşünmekteler.
küfürün kifayetsiz kaldığı anları yaşatan kalaslardır.
eleştiri ile küfürü veya hakareti ayırt edemeyen insanlar.
Demokratik bir devlette basbakan nedir? Ben cevap vereyim, hizmetcidir. Amaci ve gorevi hizmet etmek, halkin refahi icin ugrasmaktir.

Ancak ulkemizde bu durum tam tersine donustu, basbakan padisah, halk da kolesi oldu... Halkin parasini caldi, kendi yandaslarina dagitti... demokratik sistemin ustune sicti, utanmadan bir de ustune tuy dikti... Ulkenin dis politikasi bombok, ulkenin serefini bes para etti... Bir ara bu ulke kagit ustunde laikti, artik laiklik kelimesi gecen kagit kalmadi ulkede... Medya'yi kopegi yapti, halki elinde oynatiyor... Din ustunden siyaset yapti, haksizca alinan vergilerle de oy satin aldi...

Bu lise uzar gider... Simdi sorarim size, bu basbakan olacak *******, basbakanlik gorevini yapti mi? Bu varlik bir diktatordur, kim ne dese haklidir. Bu herif, ne beni de demokratik turkiyeyi temsil etmekte...

Ozetle, destekci sensin, kalas da sana girsin...
kendisi atatürk'e hakaret etmekte rahatsızlık duymayan bir adamı başbakanlık koltuğuna oturtmadan düşünülmesi gerekliydi bu durumun. artık çok geç, eğer bir kalas varsa onu o koltuğa oturtanlardır.
kalas işe yarayan bir malzemedir

bunlar zarardan başka hiç bir şey vermezler.

onun için bırakın kendi hallerine

kendi dünyalarında kendilerini tatmin etsinler.
güncel Önemli Başlıklar