bugün

başbakanın 2015 seçimlerinde aday yapmayacağı vekildir. zira başbakan bu tip boşboğazlıkları sevmez. amma kendisini dört yıl çekeceğiz.
"-hazır ramazan da geliyor, e al eline o zaman?" diye karşılık verilesi bakanın ağzından çıkan cümledir.
sapkınlığın gayet güzel bir örneği buyrun.
başbakanın osuruğunu koklamak ibadetlerin kralıdır şeklinde devam etmesinden korktuğum cümle.
başbakanın eski berberi olduğunu düşündüğüm milletvekilinin yaptığı açıklama.
(bkz: berber dayaması)
üzümü fazla kaçırmış milletvekili söylemi.
dokunmak ibadetse ; o halde...

la aklıma çok fena bişey getiriyor bu açıklama. hani cennetlik olmak için.

(bkz: dokun ama ileri gitme)

tarifeyi açıklayalım ;

dokunmak : ibadet
ellemek : 80 bin aydan hayırlı.
öpmek : 70 bin huri seni bekliyor

şu noktadan sonra daha da ileri tarife açıklamaya gerek yok.
şaka gibi önerme.
sümme haşa denilecek laf. ayrıca bazı utanmazlar atatürk ü ilahlaştırıyorsunuz diyor. kimin kimi ilahlaştırdığı, hatta putlaştırdığı (dokunuyor ya) belli oluyor şükür.
başbakan tarafından sikilince cennette yeri garanti olacak olanın verdiği demeç.
diyanet işleri başkanlığı'nı aradım konuyla ilgili, "doğru mudur? aslı var mıdır?" diye sordum lakin pek iç açıcı cevap alamadım.

- arkadaşlarımız araştırıyor. diyorlar. galiba başbakandan ne tepki gelecek onu bekliyorlar.

şaka bir yana yalakalık yapılır da bu kadar yapılmaz yahu. hangi kafa, hangi mantık, hangi inanç buraya sürüklediyse allah ıslah etsin.
dokun bana yarışmasına katılmış vekilin önermesi. bence ibadet için çok hızlı bir giriş tempoyu azaltmalarını tavsiye ediyorum.
"SAYIN BAŞBAKANA DEĞiDiRiP SEVAP KAZANMAK istiyorum ben de" diyen milyonlar olduğunu biliyorum. hatta elime fırsat geçse ben cenneti garantileyecek kadar değdiririm.
yemin ediyorum, hem vallahi hem billahi troll bi yazar sandım hatta hiçkimseyesiklenmeyenadam mı bitlenmeyen adam mı ne sikim suyuysa biri var ya o'dur bu dedim kesin. adam ak partili milletvekili çıktı iyi mi? asıl troll'ler meclisteymiş. ne diyeyim?
(bkz: adam beynini yemiş)
(bkz: ben bakanlık bekliyorum deme yolları)
muhtemelen şahsın koltuğu tehlikededir, inceden bakım servis yapmaktadır.
siz başbakanın dokunulmazlığı kaldırın, bizdeki ibadet aşkını o zaman görün.
kafası güzel akp milletvekili söylemi. ulan kafa güzelken bile söylenmez bu söz ama başka bir açıdan sordurur adama; hangi kafa? hangi beyin?
başbakana dokunmak bütün insanları affetmek gibi.
(bkz: incir reçeli)
başbakana dokunmak ibadet ise seni pataklamak hacı olmaktır.
bu durumda başbakana değdirmek, sürttürmek cennete götürebilir bizi.
hadi onu zaten peygamberleştiriyorlar da, ona bu vasfı yakıştıranların kendilerini nasıl alçalttıklarını aklım almıyor. hayır gerizekalı olduğumdan değil. abi sen gerizekalı mısın?
yalaka vekil söylemdir. ama hükümet bu laflardan çok çektiği için vekil için iyi sonuçlar doğuramayağı kesindir.

ve bu durumdan çıkar sağlamaya çalışanlara da allah akıl fikir versin.

-yea koyun bunlar yea
+sende yavşaksın!
(bkz: sana dokunmak ibadetim ama dokunamam cenabetim). * * *