entry'ler (386)

16 şubat 2012 galatasaray mp beşiktaş mg maçı

hakemin içine sıçtığı maç. *

9 şubat 2012 galatasaray mp cska moskova maçı

Avrupa fatihinin bir kez adının hakkını vererek tarih yazdığı maçtır. Oktay Mahmuti'nin aslanları, o muhteşem taraftar ve Murat Kosava'ya helal olsun bee! Ekran başında izlerken orada olamadığım için kahrolsamda galibiyeti aynı heyecanla kutlamak hiçbir şeye değişilmez.

mabel matiz

insanı fena hallere sokan adam. hüzünlenerek dinliyoruz efenim.

17 kasım 2011 galatasaray mp regal barcelona maçı

ilk defa skordaki yenilgiye üzülmediğim maç. ortada savaşan bir takım, teknik adam ve taraftar vardı. gurur duymamak elde değil lan işte, tek başıma izlesem ağlardım o coşkuyla.

Helal olsun büyük galatasaray takımı, Helal olsun büyük galatasaray taraftarı.

sabri li servet li egemen li milli takım

gökhan gönül'le birlikte harikalar yaratırlar.

7 ekim 2011 türkiye almanya maçı

skorun yine arda'nın üstüne kaldığı maç. yahu sahada 11 kişi var hepsi birbirinden berbat oynuyor, muhabbetler sabri'yle arda etrafında dönüyor. tabii o sahada volkan süperdi, gökhan gönül harikalar yarattı.

bu takımı ateşleyebilecek teknik adam olmadıkça olmaz bu iş.

galatasaray

fenevliler gibi düz mantıkla hareket edersek eğer; bu gece sarı lacivertli renklere çok kötü koymuş olan takımdır.

24 ağustos 2011 real madrid galatasaray maçı

uzun zamandır gooll çığlıklarını atmayı ne kadar özlediğimizi anladığım maç.

18 ağustos 2011 fc barcelona real madrid maçı

ertem şener messi'ye olan aşk itiraflarını dinlediğimiz maç. sıkıldık lan yeter.

not: madrid yenseydi la.

emre belözoğlu nun milli maçta yuhalanması

terbiyesizliğin daniskasıdır. bir galatasaraylı olarak sevmesemde, o adamın gururunu orada kırmak hiç kimseye düşmez. adam penaltı kazandırmış, atmış hala devam ediyor. üzüldüm lan adamı öyle görünce attığı golü ben alkışladım orda yapılanlara rağmen. bu kadar insanlıktan çıkmış olmayın be.

not: en fanatiğinden galatasaraylıyım.

arda turan

ismini unutulmazlara büyük harflerle yazdırmış kaptan. bizim için hala galatasaraylıdır ve bu taraftar onu hep bekleyecektir. şimdilik söylenecek tek şey var yolun açık olsun kaptan. ispanya'da daha da başarılı olacağına inanıyorum, takipteyiz aslan parçası!

leyla ile mecnun

selam çakmaya doymayan dizi.

o değil de çok heyecanlı bitti be. ne çabuk bitti yeni bölümde yahu işin yoksa bir hafta daha bekle şimdi.

değişmeyen tek şey yine gül gül öldük. sen hiç bitme emi.

leyla ile mecnun

yeni sezonun pazartesi başlayacağını duyduğum an hayat sevincimi geri kazandıran dizi. eski bölümlerini hatim ettik yeni bölümleri bekliyoruz. özledik daha ne olsun!

gs nin 2005 2006 şampiyonluğunun geri alınması

hayalden öteye gidemeyecek saçma fenerli söylemidir. olayın şike operasyonuyla alakalı olmadığını anlamayan, kendi hayal güçlerindeki olayları yansıtan fenerliler daha ne kadar kendilerini rezil duruma düşürecekler merak konusu. davranışlarıyla yeniden ispat etmişlerdir; fenerbahçeli utanmazlığı.

4 ağustos 2011 gs tesislerindeki polis araması

güya fenerbahçe-denizli maçını araştırmak için yapılan polis aramasıymış. ee maçın neden 16 dakika uzadığınıda araştırsın bakalım polisler, altından neler kim çıkıyormuş.

haa ayrıca şikebahçeliler çok heyecanlanmış ama bu kadarına gerek yok. götünüzden elementler uydurup kendi kendinizi kandırmaya hiç çalışmayın.

sözlük yazarlarının itirafları

denizde camış gibi yanmışım sözlük suratım bile soyuluyor, dört günden beri dışarı çıkamıyorum aynalara bakmaya korkuyorum. bütün kremleri yüzüme sürüyorum bir halta yaradıkları yok. *

küfür etmeyen insan

(bkz: küfür etme demiyorum hobi olarak yine et)

ayrıca var mıdır öyle insan karar vermek zor olur.

arda mı o da kim

skoru içine sindiremeyen adamın verdiği cevapmış. tamam hadi onu anladık ulan size noluyor bu kadar sevindiniz, içinizin yağları eridi falan kuyruk acınız bu kadar mı büyük ufacık şeyden mutlu oluyorsunuz. *

28 temmuz 2011 galatasaray liverpool maçı

izlerken büyük mutluluk duyduğum maç. bu takımı böyle görmeyi ne kadar çok özlediğimizi bize hatırlatmış oldular. helal olsun aslanlar.

ayrıca o kel liverpool oyuncusu sana ayrıca laflar hazırladım. dikkat et oğlum arena orası.

melo'nun pozisyonunu göremedim ancak umarım önemli değildir.

bir erkeğin kurabileceği en güzel cümle

-galatasaray maçına iki bilet aldım. benimle gelir misin?