bugün

ak parti bursa milletvekilinin yaptığı açıklama..

http://siyaset.milliyet.c....2011/1416776/default.htm

bu ayıptır. günahtır. allah'a şirk koşmaktır. ne biçim müslümanlık bu? sözün bittiği yer.
edit tanım; ülkemizi yöneten bazı kesimler tarafından söylenmiş söz.

haberi görünce küfür ettim resmen. ula bu ne? ne gavat bir şeydir.

ilişkiye girincede sevaplık oluyormuşuz.*
emine erdoğanın cennete gideceğinin garanti olduğu tümevarım
lafın gelişi sözlere kafa yormayın bence. yunus emre de şiirlerinde "kul olurum sana" gibisinden kelimeler kullanıyo peygamberimiz için. şimdi burda peygamberle başbakanı karşılaştırmayında sadece şirklik konusunu demek istedim.
müşterisi de hazır bu cemaatin.bursa da mansonvari ahali
http://yurthaber.mynet.co...m_campaign=haber%2Bwidget
fani bir insana dokunmanın nesi ibadettir ya bu ifade düpedüz şirktir. müslümanız diye geçiniyorlar ama dinden çıkıyorlar haberleri yok.
emine hanım peygamber katında o vakit.
öyleyse ben ayakkabı atarsam ve tutarsa ayakkabımın yeri cennet olacak demektir.
--spoiler--
başbakana teğet geçmek bile sevaptır.
--spoiler--
(bkz: yüzünü gören gören cennetlik)
bugün radyoda duyduğum olay . bu nedemektir lan ? recep tayyip erdoğanı kim sanıyor bu kişi ? diğer taraftan radyoda oylama yapıldı "siz kime dokunmak isterdiniz diye" komik gelen cevaplardan birisi şuydu "angeline jolie'ye dokunmak isterdim , güzele bakmak sevapsa , dokunmak ibadettir"
kişiye gören düşüncedir. bunu diyeni başbakana verecen iyi bi s*kecek dokunmak ve ibadetin doruklarına çıksın.*
başbakanın dokunulmazlıkta neden ısrar ettiği anlaşıldı.
bu müşrik milletvekili ahir hayatına birkaç odun daha atmıştır bu söylemiyle. cehennem odunu...
Yetmez ama evet cevabı verilesi sözdür.
saçmalamıştır.
hiper yalakalıktır. muz cumhuriyetlerinde bile bu kadarı olmaz.
o zaman emine erdoğan ermiştir artık.
türkiye'ye sözde ileri demokrasi getireceğini iddia eden Akp'nin parti içinde bile demokrasiyi getirdiği nokta olarak algılanabilecek olan talihsiz açıklamadır. hala biat kültürü devam etmekte bu kafalarda. kendi içinde padişahçılık oynayanlar nasıl olurda koskoca bir ülkede demokrasinin çıtasını tepelere çakacaklar.
bunu söyleyen şahsiyet hemen gusül abdesti alsın hemen zira dini görüşleri dejenere olmuş durumda. bu sıcak havada ılık su iyi gelir..
bunun sonu "vermeye" kadar gider.
bir siyasi parti milletvekili partisine anca bu kadar zarar verebilir diyorum başka da zaten söyleyecek bi'şey bulamıyorum.
(bkz: bunu bunu alın dışarı)
ak parti bursa milletvekilinin söylediklerini kaale almak.
tanrısı para olan sermaye dininin kurallarından biri olan söz. her yağcılık +100 sevap point ediyor.
buyrun nur çeşmesine(!)