bugün

Ülkücülerin oyunu çalmak için kurulmuş bir akit platformu ülkücüler miliyetciligi ayağımızın altina aldık diyen ülkücülere fatiha okumayı bilmiyor diyen adamlari tutar mi oy verirmi uğraşmayın lan artık bizle picin cocuklari.
bağımsız ülkücüler ne oluyor, anlamış değilim.
erdoğan'ı destekliyorsan, s.ktir git akpli ol.
bağımsız ülkücü sıfatı nedir, sıfatını s... ç..uğu.
bu bölücülük girişimi nedir, pezevenk!
neyi amaçlıyorsun?

not: ülkücü falan değilim. ben demokrasi adına kızıyorum. bu girişimleri görüp vicdanı rahatsız olmayanın vicdanını...
bakın ben akpli olsam da asla bu tür girişimleri desteklemem.
insanlar fikirlerini değiştirebilir; ancak akp'liyim dersin.
g.tünden yani icat çıkarmazsın.
delikanlı olun.
bu memlekette binlerce mustafa kemal var.
her şeyi görüyor.
bugün yediğiniz hurmalar yarın g.tünüzü tırmalar.

not2: sayın cumhurbaşkanım açık açık hakaret ediyorum.
bana hakaret davası açabilirsiniz.
inanın ilk kıvılcımı çakmak, senin niyetini açık etmek, tarihe demokrasi kahramanı diye yazılmak benim için şeref olacaktır.
adamsan idamı çıkarır, idam edersin. korkan g.tverendir, sayın cumhurbaşkanım.
senin riyakarlığından öyle nefret ediyorum ki!
ben ölebilirim; ama seni kanımda boğmak benim için mutluluk olacak!
hadi, elinden ne geliyorsa arkana koyma.
mit ve kck bağlantılı çıkmışlardır. mit'in başındakinin sülaleden pkk'lı hakan fidan olduğunu ve recep tayyip erdoğan'ın en yakınındaki isimlerden olduğunu düşünürseniz cumhurbaşkanlığı seçiminde neden rte'yi desteklediklerini anlayabilirsiniz.

http://www.haberhergun.co...si-belgelendi-h20458.html
en doğrusunu yapan ülkücülerdir, sayın başbakanımıza destek vererek ülkücülerin en şereflisi olduklarını ispat etmişlerdir.
sokakta macera arayan birkaç delikanlıya takım elbise ve yüksek miktarda para verilerek kurulmuş bir oluşumdur. inanmayan baksın:

https://twitter.com/Yildi...status/492285839184236545
görsel

bunun gibi ahlaksız ak-it propagandalarından biridir.

ankara seçimlerinde de görmüştük.

siyasi ahlak sıfıra indi.
şurası tamam: her islamcının/dincinin mallık hakkı var. ama insan bu hakkın en azından bu kadar basit harcanmasına üzülüyor. şimdi sen 'yha ben cehape ile birleşen bir ülkücülük tanımıyorum' dersin ama sonra çıkıp sırf türk milleti dememek için lafa ''bu milleeeeet'' diye başlayan birini destekliyorsan zaten hiçbir zaman mhp'li olmamısşın demektir. mesela ok meydanında cephelilerin kafasına sıktığı o eleman gibi akapeli ülkücüsündür ki bu mehapenin kaybı değildir. lan göt sen zaten seçimde akp'ye oy veriyorsun daha ne mhp adına konuşuyorsun derler adama.

rte mitinglerde yanlış ata oynuyor, kürdlere oynaması gerekirken mhp'ye oynuyor. mhp'nin seçmeni 15 yıl önceki seçmeni değil. birçoğu yaşam tarzı olarak chp'lilere benziyor. yani bu saatten sonra mhp'den akp'ye oy kaymaz. en kötü adayı beğenmeyen seçmen sandığa gitmez.
cehapeye vagon olmamayı, küresel baronlara uşak olmamayı, mazlumun yanında yer almayı kendine dustur edinmiş ülkücülerdir.

ama bazı kanı bozukların o kadar zoruna gitmiş ki hakiki ülkücülere laf atma küstahlığını göstermişler.

bunların ülkücülükten anladığı ne merak konusudur.

ülkücüleri bir kere kandırıp cehape koalisyona sokup kaybettiniz.

akıllı ülkücü bu densizlerin sözlerine inanıp milli duruştan vazgeçemez.
Kukla olmayan ülkücülerdir.
bbp'ye akp tarafından başlatılan operasyonun devamıdır.

(bkz: alperen ocakları)
(bkz: Musa Serdar çelebi/@mutlubaykus)

şu yazıda bu tiplerden bahsedilmiştir.

(bkz: mutlubaykus/#24512437)

(bkz: mutlubaykus/#24513807)
bana göre gerçek ülkücülerin ta kendileridir.
ülkücü değil; tilkicidir.

ülkücüyüm diyen bir adam tayyo gibi birine oy veriyorsa doğru bildiği her şey yanlıştır.
kendisine ülkücü diyen tayyip'in paralı askerleridir. sözcüleriyle aynı dönem aynı okuldan mezun olduk fakat ismini hiç duyamadım. suriyeliler için kermes bile yapıldı fakat bu platformdan ses seda çıkmadı.

tanım: rte'nin attığı feyk'tir.
Anlamsız kelime öbeği. Sokak itleri kendini kurt sanmaya başlamış. Bağımsız ülkücü ne demek lan.
ulkucu adam dagdan inen pkk nin sirtini sivazlayan, bebek katili picle pazarlik yapan adama oy vermez. he ekmelettine verir mi o da bilinmez. bos atar cikar.
(bkz: washington ülkü ocakları)
erdoğan'ın yavru kurtlarıdır.
--spoiler--
Efendim!, ben de Ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,ancak Anavatanlıyım,Anavatandayım!

Efendim, ben de Ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,Doğru yolcuyum ben,Doğru yoldayım ben!

Efendim ben de ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,Büyük Birlik Partisiyim ben!

Ben de Ülkücüyüm efendim,Refah Partiliyim.

Halt etmişiniz hepiniz.
Ülkücü Milliyetçi Hareket Partisinde olur.
Milliyetçi Hareket Partisinde bulunmayan Ülkücü değildir.

Gittiği yerin damgasını yer.
Ordaki genel başkanının görüşüne göre yaşar,ordaki genel başkanının görüşüne göre hareket eder.
Onun Ülkücülüğü kalmamıştır.Bunu böyle bilmeliyiz.
--spoiler--
Uydurmadır siktiriboktan akp planıdır. Milliyetciligi ayaklar altına aldim diyen bir adama hiçbir ülkücü oy vermez amk ülkücü görmesek kandıracaksiniz.
böyle bir grubu ilk kez duydum. olabilir belki mhp politikalarından hoşnut değiller, ülkü ocaklarını fazla banal buluyor ve yine uygulamalardan hoşnut olmayabilirler, partiyi içine kapanık buluyorda olabilirler. ancak tayyip erdoğanı destekliyoruz nedir ya.
Gerçek ülkücülerdir. Milletin adamına desteklerini esirgememişlerdir. Helal olsun. iyi ki varlar.
saçma bir oluşumdur.
bağımsız ama erdoğan'ı destekleyen.

hmm.
ikinci bir farklı ülkücüler olayıdır.
maşa olan ülkücülerdir. az çok okumuş olayları değerlendirebilme yetisine sahip bir ülkücü ülkücüyü geçtim türk vatandaşı erdoğana oy falan vermez. satılıklar.