bugün

abartmayarak kadın gibi davranabilirsiniz. hatta elinize 5-6 tane giysi tutuşturup "aşkım bak bunları da dene" diyerek bezdirebilirsiniz.
he canım he gülüm modunda takılın. hiç çekemem yani. ne alacağına karar versin. fuck that.
cüzdanınızı evde unutun.
mümkün olduğu kadar bakılan şeylere 'aa çok güzel olmuş' demek alışveriş süresini en aza indirgemek için birebirdir. şayet beğenilmeyen ürünün yerine bir çok alternatif üretebilir.
topal taklidi yapın! ayağımı burktum üzerine basamıyom felan deyin. her adım da ağığğğğ diye bağırın. ağığğ ağığğğ sikin kafasını. 17, taş çatlasın 23. mağza da pes edecektir.
aynı reyonda 1 saat kalmayı göze almalısınız. bu bayanların geneli böyle, girerler bir reyona çıkmak bilmezler. ayakta kalmaktan ve aynı çevreden olduğunuz için bunalım geçirebilirsiniz. sakin olmak lazım.
bayan ile gidecek olan erkekse beraber yapın alışverişi onun kadar sizde eşya deneyin çok zevkli olur.
çok cool takılın. hiç gülmeyin yoksa isteklerin gerisi ard arda gelir.
" bu mu daha güzel yoksa bu mu? " " yakıştı mı?" " siyahını alayım di mi? yoksa kırmızı mı olsun? " gibi bir dünya bize göre anlamlı ama size göre anlamsız sorulara sabırla cevap verin. baştan savma cevaplar olmasın. ilgilendiğiniz belli olsun zira günün geri kalanında dıd dır dır dır..............
içerik bulunamadı.
kadın çantasını koluna geçirip de mağazanın önünde korkuluk gibi dikilme hemi. zira biz sana o sırada götümüzle gülüyoruz. içeri gir bakınıyormuş gibi yap.
sinirlerinize hakim olun.
diğer bayanları kesin.
Büyük bir risk almıştır, sabır dilemek gerekir. Sakin olmaya çalışmalıdır.
nefes alabilin, gerisi hâllolur.
şuraya 5 dakika bakıp çıkacağım sözüne asla kanmayın, çekiştirin kolundan uzaklaştırın,çünkü o 5 dakika nereden baksan yarım saate tekabül eder.
yaninizda mutlaka iskemle bulundurun.
denediği her şeye bir kulp bulun.

-bu senin poponu büyük mü gösterdi?
-bak bu enine çizgili şişman gösterir
-ama bu boyuna çizgili çok eski moda
-hah bu güzelmiş ama basenlerin varmış gibi duruyor

bu şekilde 7-8, bilemedin 9-10 denemede o gün birşey almaktan vazgeçecektir.
her yer avm zaten, yakında evden çıkmanıza bile gerek kalmayabilir.
Gitmeyin. Şimdiye kadar her alışverişe gittiğim erkekle kavga etmiş biri olarak söylüyorum, gitmeyin. Biz de gelmeniz için can atmıyoruz.
Sessizce bir kenarda durup beklesinler,
Çünkü biz bayanlar alışveriş sirasinda rahat birakilmadigimiz takdirde cadi yüzümüzü ortaya çıkarabiliyoruz ve bu pek tercih edilesi değildir. Arada odun değil de ince ruhlu olmayi bilin, ya da hiç olmayin.
yanınıza erzak alın, aç kalmayın. size de yazık.
gerçekten ilgileniyormuş gibi yapın. baktığı şeylerle ilgili olumlu ve heyecanlı yorumlar yapın.
gitmeyin. bir insan nasıl olurda bir mağazada 3 saat kıafet bakabilir ben hala anlayamadım.
çaktırmadan bankaları arayıp kartlarım çalındı deyip işleme kapatın.