bugün

entry'ler (629)

en sevilmeyen burç

ikizlerdir.

türk erkekleri gitsin kürt erkekleri gelsin

yarrak istatistikçisi kişinin kendi değerlendirmesinin sonucudur.

cumhuriyet halk partisi

başbuğ atatürk'ün mirasının tam tersi yönde hareket eden solumsu partidir. işe yaramazdır.

andımızı okuyan nesil

burdadır. bizim kadar kendini inkar eden başka milletin olmadığının kanıtıdır andımızın kaldırılması. ama kendi kendimizi inkar etmeye baş kaldıracak nesildir. ne mutlu türküm diyene!

rte nin aslında osmanlı soyundan gelmesi

sorgulamayan beyinlere sahip olanlara sunulacak yegane bilgidir. hem o da bir şey mi? (tövbe haşa) allahın ve peygamberin niteliklerini taşıyan lider denilen kişi için osmanlı soyundan geliyor demek devede kulaktır.

kadir mısıroğlu

tarihi zırvalarıyla çarpıtan, kendi zamanında fazlasıyla çarpıldığı için deli raporu almış, tarih programı yapacak durumda olmayan kişimsidir.

dikimevi ankaray istasyonu

özlenen metro istasyonudur. üniversite yıllarımızda yegane kullandığımız ulaşım aracımız ankarayın son durağıdır. (bkz: ankara üniversitesi)

öğrenci yurdundaki pkk lı kürtleri ölümüne dövmek

yurtta ceza alınmasını sağlayacak eylemdir. çünkü onların bu ülkede dokunulmazlığı vardır.

bahçeli şimdi kapıyı çalsa ne yapılmalı sorunsalı

"40 yapaaaaağğğrrr!" deyip kapıyı kapatmalıyız. tekrardan çalmasını beklemeliyiz. çalarsa bu sefer de "cücüg olarag" deyip yüzüne kapatmalıyız.

fransızlar ın nesi eksik suali

http://inciswf.com/hahaha.swf

lahmacunu eliyle yiyen insan

bunun tartışmasının bile yapılmayacağını bilen normal bir yurdum insanıdır.

bmx sahibi olan sözlük yazarları

çocukken bmx marka bisikleti olan sözlük yazarlarıdır. çocukluğu 90larda geçmiştir.

öğrenci evinde yaşanan diyaloglar

kapı çalar. elinde sopayla arkadaş kapıda belirir. aynen şu şekilde diyaloglar gelişir.

+selamın aleykm.
-aleykm slm birader. hayırdır o ne?
+sopa.
-anladık da elinde ne geziyor?
+ben fuhuş yaptım abi. islamiyette cezası da x tane sopa imiş. çok pişman oldum bana bununla vurur musunuz? cezamı çekmem lazım.
-s.kt.r git lan t.şş.k mı geçiyorsun bizimle? bi daha gelme bu eve!

solcuların kürdistan hayranlığı

solcuların değildir efendim. solcu geçinen etnik milliyetçilerin hayranlığıdır. adam türk, sözde de sosyalist. ama türklükle ilgili tek bir muhabbeti yok. ön plana çıkardığı tek bir şey bile yok. aynı vatandaş boynuna puşi bağlayıp aynı safta kürt özentisi olabiliyor. sanırım bunlara kürtçülerin aralarına katıldıkları zaman bir bölücülük aşısı vuruyorlar. öyle sürüp gidiyor.

kadın gibi dedikodu yapan erkek

yumrukla imha edilesi erkektir.

kızları erkeklerin gözünde bitiren olaylar

aşırı makyaj ve de özellikle rujuna çerçeve yapmasıdır. sürekli trip atıp ulaşılmazı oynamaya çalışmasıdır. her türlü sıkıntıyı erkeğe yıkmaya çalışmasıdır. "sen erkeksin her türlü beni çekeceksin" diye düşünüp yoz bir mantığa sahip olmasıdır. daha da çok şey var ama bu kadarı bile yeterli.

cinlere 3 harfli diyen gerizekalı insan

"bu kadat zeki" insanların ve de benim hayret ettiğimiz durumdur. cin işte lan var mı ötesi? neden bize zararı olsun ki adıyla hitap etmemnin?

ekmek arası yenen enteresan şeyler

halka tatısıdır. köyümüzde şalvarlı adamların cuma namazı çıkışı station renault 12 arkasında satılan tatlıdan alıp, köyün fırınından çıkan pidenin içine sararak yediğine bizzat şahit olmuşumdur.

kızlı erkekli ortamda konunun aniden sekse gelmesi

ergenleri ve abazaları pek memnun edecek durumdur.

karizmatik meslekler

fifa ve uefa başganlığı, birleşmiş milletler genel sekreterliği, ceoluktur.