bugün

türk kızlarını değil gerçekleri savunma merakıdır. aynı durum erkek yazarlarda da gerçekleşmektedir. cinsiyet ayrımına gerek yoktur.
demolay yüzündendir.

(bkz: türk kızı/@demolay)
(bkz: kompleks)
amele türk erkekleri tarzı bir başlık görsem içine girip erkekleri savunmam. zira amele türk erkekleri vardır ama ben değilim. götü kalkık türk kızları olduğu gibi. yarası olanın gocunması gibi bir durum sanırım. halbuki böyle birimiz hepimizlere gerek yoktur şeklinde düşünüyorum.

bunada eksi basıyorlarsa (bkz: kafası güzel türk kızları)
bayan yazarlarında ayrıca birer türk kızı olduğunu idrak edememiş yazar söylemi.
bayan yazarlar türk kızlarını savunma meraklısı değiller, ama sözlük erkekleri de hiç kusura bakmasın edilen hakaretler karşısında sessiz kalamayız.
öyle bir lüksünüz yok sizin.
eleştirmek ile hakaret edip yerin dibine sokmak aynı kulvarda yer almıyor cancişlerim.
kaldı ki bu durum sadece bayanlara has bi durum olmayıp, başlığın içeriğinde 'erkek' ibaresi yer aldığı vakit hepinizin de aslan kesildiğini gördük.
o yuzden yok feminist damarıymış, türk kızının birşeyleri idrak edememesi olayıymış hikaye bunlar.
başlık açmak adına sıçıp sıvayın bizde sineye çekelim o ne guzel istanbul !
kabul ediniz ki, kötü bir kılıf uydurdunuz.
önce eleştirmeyi öğrensin türk erkeği sonra düşünsün nedenini niçinini.

(bkz: türk erkeği akıllı olsun akıllı)
- fransız kadın yazarların hemcinslerini koruma içgüdüsündendir.
(bkz: bayan)
sozlukteki bayan yazarlarin uganda kizlarini savunmasinin daha akla yatkin oldugunu dusunen bir kisinin mukemmel bulgusu.
uc-bes erkegin turk kizi soyledir boyledir demesiyle elbette turk kizina bir sey "olacaktir".
olacak seyleri yapan da o uc bes erkek olacaktir. o yuzden burda uc bes kisi tarafindan yazilan seylerden etkilenen ve sokakta dolasan uc bin bes bin kisinin de ayni gozle turk kizlarina bakmasi mumkun mudur? mumkundur.
(bkz: bayan kızların türk yazarlarını savunma merakı)
belirtilmek istendiği gibi; basit bir merak değildir.
sol frame de 24 saat kelimelerin yerleri değiştirilerek açılan;
kabak tadı vermiş olan seviyesiz başlıklara açıklama getirmektir.
(bkz: türk kızı) bu başlığa bir bakılır ise ne demek istediğim daha iyi anlaşılır sanırım. hala aşağılayıcı entrty giriliyor.
bir konuda suçlama yaparken; önce kendi yaptıklarımıza bir bakalım.
erkek yazarların rus kızlarını savunma merakından daha mantıklıdır. * * *
(bkz: hani nerde kim görmüş kime demiş)
erkeklerinin 'erkeklik' olarak gördüğü cinsellikleri kanıtlama ispatı olarak girilen saçmasalak cümlelerden daha anlaşılır olandır.
bayan yazarların çoğunlukla batı londra kökenli olmalarından ve türk kızlarına sempati beslemelerinden kaynaklıdır.***
birer türk kızı * olmalarından dolayıdır.
(bkz: sözlük bayanları şokta)
**swh~
erkeklerin, kızların karşısındayken söyleyemediklerini gelip burada zırvalamaları sonucu, bayan yazarların da onları savunma hakkını kendinde görmelerinden kaynaklanan olay. ki hepsinin birer türk kızı, kadını olması da bu savunma mekanizmasında önemli rol oynar.
türk kızlarının birbirlerinden tom ve jerry şeklinde nefret ettikleri gerçeğinden yola çıkarsak, bu savunularda sözü edilen kızların sadece kendileri olduğu gerçeğine ayılırız. Yani, bir diğer türk kızını savunmayacakları bellidir. nerden bellidir? tüm davranışlarından. tüm hasetlikleri, kıskançlık ve kompleksleriyle birbirleriyle ilişki kurduklarından. birbirlerine tahammül edemediklerinden. sürekli birbirlerinin arkasından konuşabildiklerinden. bu nedenle türk kızları ile ilgili yazılan tüm eleştirilere de kompleksli bir alınganlıkla yaklaşarak "-ben bööle değilim salak" şeklinde bir iç tepiyle savunu girdikleri kesindir. orada savunduğu tek şey kendisidir, genel anlamda türk kızı falan değildir.
türk kızlarını anlayamamış dangozların takılmaması gereken meraktır.

"kanka geçen bir rus'la tanıştım, sabaha kadar mokoko..." demek kolay mesele. hatta rus kızlarını tavlamak çok daha kolay mesele... özellikle de yurdum tatil beldelerinde esnaflık, tezgahtarlık yapıyorsan... 2 dolar indirim için yalaşan rus'ları napayım lan ben?

hani bir şarkıda diyordu ya "hiç kimseyle yatamam, ruhum kabul etmedikçe" diye. öyle işte...

devam edelim "türk kızları şöyle", "türk kızları böyle" diyerek basit kazanovalık peşindeki tiplere de sorulmalı "kaç farklı milletten kadını tanıdın?" diye... ama işte meselenin özü odur ki sözlükte yazan kızlar türk kızlarıdır.

bu tür çocukluklara gerek yok kanaatimce. kendin ol, illa ki seven bir kadın bulacaksın seni... kasılma dostum.

ilkokulda, bir kızın saçını çekerek kızdırmak, takılmak işe yarardı misal...

veya ortaokulda, bir kıza el şakası yaparak kızdırmak, takılmak işe yarayabilirdi hala...

yahut lise zamanı, bir kıza sözlü sataşmalarla onu kızdırmak, takılmak ve kontak kurmak işe yarardı.

ama sonrasında özgüvenini kazanmış, etkileyici konuşmayı öğrenmiş ve en önemlisi çocukluğu bir kenara bırakmış olman lazım derim...

- siz, türk kızları sevişmeyi bilmiyorsunuz.
+ ne alaka? çok deli sevişirim ben.
- hadi sevişelim o zaman...
+ animal yapmadım ama ben hiç, allah'ın hayvanı seni...