bugün

bayan yazarların türk kızlarını savunma merakı

türk kızlarını anlayamamış dangozların takılmaması gereken meraktır.

"kanka geçen bir rus'la tanıştım, sabaha kadar mokoko..." demek kolay mesele. hatta rus kızlarını tavlamak çok daha kolay mesele... özellikle de yurdum tatil beldelerinde esnaflık, tezgahtarlık yapıyorsan... 2 dolar indirim için yalaşan rus'ları napayım lan ben?

hani bir şarkıda diyordu ya "hiç kimseyle yatamam, ruhum kabul etmedikçe" diye. öyle işte...

devam edelim "türk kızları şöyle", "türk kızları böyle" diyerek basit kazanovalık peşindeki tiplere de sorulmalı "kaç farklı milletten kadını tanıdın?" diye... ama işte meselenin özü odur ki sözlükte yazan kızlar türk kızlarıdır.

bu tür çocukluklara gerek yok kanaatimce. kendin ol, illa ki seven bir kadın bulacaksın seni... kasılma dostum.

ilkokulda, bir kızın saçını çekerek kızdırmak, takılmak işe yarardı misal...

veya ortaokulda, bir kıza el şakası yaparak kızdırmak, takılmak işe yarayabilirdi hala...

yahut lise zamanı, bir kıza sözlü sataşmalarla onu kızdırmak, takılmak ve kontak kurmak işe yarardı.

ama sonrasında özgüvenini kazanmış, etkileyici konuşmayı öğrenmiş ve en önemlisi çocukluğu bir kenara bırakmış olman lazım derim...

- siz, türk kızları sevişmeyi bilmiyorsunuz.
+ ne alaka? çok deli sevişirim ben.
- hadi sevişelim o zaman...
+ animal yapmadım ama ben hiç, allah'ın hayvanı seni...