bugün

bir aşkın nur yengi şarkısı.
eğer sevgilinizden ayrılmışsanız veya küsseniz asla dinelememelisiniz. intahar kaçınılmazdır.

Dokunmak istiyorum yine eline
Alışmışım bir kere senin tenine

amman ki aman.
aşkın nur yengi'nin ilk albümünde * seslendirdiği, sözleri sezen aksu'ya, müziği paulo pulo'ya ait şarkıdır.

sen orada ben burada
artik iki yabanciyiz
dayanilmaz bir sey bu

bir arada olamazdik
gel gor ki ayrilamazdik
inanilmaz bir sey bu

dokunmak istiyorum yine eline
alismisim bir kere senin tenine
ask degil, sevgi degil, baska bir sey bu
hicbir sey koyamam ki bunun yerine

yuzun gibi, sozun gibi
huzun gibi karmakarisik
anlasilmaz bir sey bu

yalan miydi, gercek miydi
bir an miydi, vurdu gecti
unutulmaz bir sey bu
aşkın nur yengi'den yıllar sonra betül demir'in de seslendirdiği bir sezen şarkısı. betül demir isimli hanım kızımız şarkıyı o kadar iyi yorumlamıştır ki; aşkın nur yengi yorumu kadar iyi olmuştur.
aşk değil sevgi değil de ne o zaman sezen abla dediğim güzel şarkı.
betül demir adlı zatı muhteremin yine piyasaya sunduğu şarkı.
klibinde bin tane plan değişiyor. sanki demet akalın'ın tatil ve bengü'nün korkma kalbim kliplerinin yönetmeninin tarzı var. o mu çekmiş acep.. (entry emin olunmayan hatalı bilgi içermemelidir)
http://www.youtube.com/watch?v=okl1RLWyU8s
yıllar önce aşkın nur yengi'nin sesinden dinleyip beğendiğimiz, şimdilerde ise betül demir adlı şarkıcının betül demiremix albümünde seslendirdiği şarkıdır. şarkıyı betül demir tam hakkını vererek yorumlamıştır. canlı olarak betül demir'den şarkıyı makina da dinlemiştim. en az bantta olduğu kadar güzel söylemişti. o ses o bedenden o inişlere çıkışlara nasıl ulaşır diye takdir etmiştim. lakin klibindeki demet akalın+bengü fonlarından şarkıya dikkat edemiyorsunuz. yeni başladı şimdi bu planlı klipler
(bkz: yine mi dijital sanatlar)
betul demir'in soylerken mahvettigi sarki.

kadin "baska bisey bu" dedikce sinirden kuplere biniyorum.

guzel guzel soylerken, sarkinin o kismini da duzguncene soylesene yahu.
(bkz: başka türlü bir şey)
aslı varken diğerinden dinlenilmesi nahoş olan şarkı.
(bkz: kekstra)

- nedir bu "kek", tersten okuyun, yine "kek". bu nedir "kekstra", tersten okuyun, ne oldu? başka bir şey oldu.
* *
sözleri, melodisi güzel eski aşkın nur yengi şarkısıdır. bu aralar "betül demir" diye bir şarkıc seslendirmiş. asıl olan en güzelidir!!
betul demir'in muhteşem şarkıyı batırdığı şarkıdır. Aşkın nur yengi versiyonundan başkası dinlenmemelidir. şiddetle kaçınalım. *