bugün

gerçek gündem sitesi genel yayın yönetmeni ve deneyimli bir gazeteci. tayyip erdoğan'a siirt'teki konuşması nedeniyle hapse gireceğini ilk bildiren kişidir aynı zamanda.
kemal kılıçdaroğlu ve önder sav arasında 29 ekimden önceki ilk pazartesi;
sav: ben senin için 50 yıllık arkadaşımdan vazgeçtim(baykal).sen benim için 2 yıldır tanıdığın adamdan(g.tekin) vazgeçemiyorsun.
k.k: farkımızda o ben arkadaşlarımdan ne olursa olsun vazgeçmem.
şeklinde bir konuşma geçtiğini ve iplerin orda koptuğunu iddia etmiştir kendisi.
An itibarı ile CNN Türk'te üst üste saçmalayarak sinirlerimi yıpratan tuhaf insandır.Söylemleri iktidar söylemi ile her nasılsa benzerlik göstermektedir,iticidir,chp'nin vaziyetinin sorumlularındandır.
chp içerisinde taraf tutan biri. chp e lehine başka partilere karşı taraf olduğunu göremezsiniz pek.
http://haber.gazetevatan....er-oluyor/415890/1/Gundem

okunmayı hakediyor güzel yazmış .
An itibariyle beyaz tv atatürk ü o kadar da aciz savunmuştur ki ben bile utandım LAN.
Gercekgundem.com ile ilgili bir sürü spekülasyon var; çoğunun doğruluğu tartışmalı.
Ama sitenin 'sahibi' Barış Yarkadaş'ın inkar edemeyeceği tek 'doğru', Gercekgundem.com'un CHP'NiN HiZMETiNDE BiR HABER SiTESi olduğudur.
- Gercekgundem.com, CHP'nin yayın organı olmayı tercih etmiştir.
Tercihtir; ne diyebiliriz?
Barış Yarkadaş 'taraftır', kendisini öyle tanımlamamızdan GOCUNMAMASI gerekir; değil mi?

http://www.gercekgundem.com/
beşer esad'ın yaptıklarının meşru olduğunu düşünen gazeteci. (bkz: 17 mayıs dinamit programı)
twitter'ı kullanarak iyi muhalefet yapıyor. chp de böyle adam pek yok.
gezi direnişinde gaz yemiştir.
rasim ozan kütahyalı'yı göt edip programdan kaçırmayı başarmış gazeteci.
Beşşar köpeğini halk kahramanı ilan etmiş şuursuz. iticilikte rasim ozan la kafa kafaya.
hayatımda duyduğum en saçma soyadına sahip adam.
esed ve miloseviç gibi katilleri halk kahramanı ilan etmiştir.Allah inşallah belasını verecektir.
kendisinden başka kimseleri dinlemeyen, herkesi emparyalist uşağı amerikan israil yancısı olarak görmekten gerçekleri göremez hale gelmiş şahsiyet, mualif olmak adinami yapıyor bu saçmaliği anlam veremedim, gece vakti dinamit programindaki konuşmalari beni benden almiştir sinirden kendimi skmek üzereyim, bu nasıl bir mantıktık anlam veremedim, esed, miloseviç ve hizbullahi kahraman gibi övüp bitiremiyor.
kısaca siz kimsiniz herşeyi ben bilirimci. antiemperyalizm üzerinden popilizm yapıyor.
tek başına chp den daha etkili muhalefet yapan gazeteci.
istihbarati son derece kuvvetli gazeteci.

soyledikleri son derece ciddiye alinmali.
günden güne komik duruma düşen gasteci kişisi. bu gibilerinin gazeteci sayıldığı ülkemde uğur mumcu'nun kemikleri sızlıyordur.
fethullahçıdır.
http://www.zaman.com.tr/m...desifre-oldu_2235398.html
An itibari ile habertürk te ayarı vermektedir.
sürekli bir şeyler iddia eden ve iddialarının sağlam bi temeli olduğu hissi veren gazeteci yazar.
Her seçim öncesi "akp bu seçim yolcu" demesine rağmen adamlar %45'ler ile geliyor.
Biraz önce halk tv'de bir takım iddialarda bulundu.
Birincisi rte seçimden önceki gece 4 saatlik ulusa sesleniş yapacak.
ikincisi beşir atalayın anar şirketinin akp'yi 36,5 bulduğu için sonuç açıklayamadığı. Chp 31, hdp 12,5 çıkmış.
sıkıysa yalanlasın tarzı konuştu.
chp'nin ne kadar boş bir parti olmaya başladığının kanıtıdır. yahu o kadar akademisyen ön seçime girdi hepsi bu adamın gerisinde kaldı daha az oy aldı. bu adam boş bir adamdır her dediği yalandır görmemek için kör olmak lazım misal havuz medyasının nasıl komplocuları varsa buda chp'nin komplocularındandır o kadar konuştu konuştu işte ankara chp'nin olacak, sonra erdoğan %39'dan fazla alamaz dedi hepsi balon çıktı... bir de bu adamı milletvekili yapacaklar ne iştir yarabbi. kendisi üniversite mezunu da değildir ayrıca...
Tam bir bombacı Mülayim'dir.