bugün

türkiye'den bazı illeri de içine alan hava durumudur, yazıktır, utançtır..

şöyle bişey ; http://dunya.milliyet.com...detay/1807226/default.htm
barzani ile dostluk pozu ver tamam da adam böyle birşey yapıyor. nasıl olur da barışa inanır bunu görenler ?
göt kıllarını zevkten dört köşe yapan görüntüdür.
patagonya cumhuriyeti başbakanı tayyip haininin tam da olmasını istediği hava durumudur.
acınası durumdur. ak beyinler hala liderlerini koruyadursun. rte bey: topraklar üzerinde ameliyat yapamazlar, bu vatanı böldürmeyiz diyor ya(seçimler yaklaştı tabi). Adamları sen diyarbakırda karşıla birlik beraberlik mesajı ver. adam kendi tv sinde adam senin güney doğunu komple kendi ülke sınırlarında olduğunu belirtsin. niyetleri belli değil mi ? Nasıl bu kadar kör olabilirsiniz? şaka gibi.

Bu durumda aptal olan kim ?

rte ile iyi ilişkiler kurup kendi yayın organlarında kürdistan sinyalleri veren barzo mu ?

müttefik olarak gördüğü barzo yu karşılayıp, d.bakırda methiyeler düzen rte mi ?

bu tutarsızlığın hala farkında olmayıp körü körüne liderlerini koruyan ak beyinli seçmenler mi ?

dostluk, barış bilmem ne derken adamlar istedikleri zemini sağladılar ve devam da ediyorlar.

Şimdi bu yazıyı okuyup eksileyecek sayın ak beyinli insancıklar. Bu ülke bölündüğünde, bunun sorumluları olarak siz ve kitleniz, ya dünyada yada ahirette iki elim yakanızda olacak. ben ve benim gibi düşününler ebediyette bile sizlere hakkımızı helal etmeyeceğiz. Göz göre göre bu vatanın bölünmesine destek olanlar bunun hesabını elbet ödeyeceklerdir. (bkz: vatan sevgisi imandandır).
(bkz: göt kıllarının uğramadığı başlıklar)
adamların ne kadar yüzsüzleştiğinin göstergesidir. sözüm ona etnik bazda bir harita ama o zaman ne işi var malatya'nın, erzurum'un, sivas'ın, hatay'ın, adana'nın kürdistan sınırları içinde...

oldu olacak ege adalarını falan da verelim. aa ama sahi ya oraları yunanlılarındı, artık onu da onlardan isterler.
Akp liler sevindirmiştir.
Bilgi almak itediğim hava durumudur. Ya benim telefondan resim büyümüyor. Başlığa gelen bi akp li şu hava durumunu bana mesajdan iletebilir mi acaba? Hangi şehir kaç derece ? Bir yorum istiyorum fazla değil.
Neye göre o kadar alakasız yeri dahil ettiklerini anlamadığım harita. Eğer kürtlerin yaşadığı her yeri dahil ediyorlarsa en büyük kürt şehri olan istanbulu ( yanlış anlaşılmasın. Hemen hemen en çok kürtün yaşadığı şehir ) niye dahil etmemişler? Veya hangi kafayla ta basra körfezine kadar dahil ettiler ? Enteresan bir kafa yapısı.
ne zaman güzel günler göreceğiz acaba?
(bkz: ergen siyaseti) kurulu cumleler.
akepelilerin "olsun birçok yol yaptırdı başbakanımız" diye karşılayacagı haberdir.
sikimde bile olmayan durumdur, sivas'tan ötesini ne yapayım amk. o şehirlerde daha polisin egemenlik sağlayamıyor, bu neyin sahiplenişidir anlamak güç. bırakın gitsin abi, sanki kırk yıllık memleketiniz...
aç tavuk kendini dar ambarında zannedermiş ata sözünün gerçek olduğu hadise.

Bu aç tavuk da çok olmaya başladı ama hakkaten dar ambarında siki verecez sonunda o olacak yani..

ezi bıjık- vıjı vıjık.

Türkçe meali: bi siktirin gidin hele yaaa...
başbakanın hayaldi gerçek oldu larından biridir. götüyün gılıyık dersen sana götündeki kıldan fazla değer vermez. ama baydemir gibi hassiktirsin dersen seni el üstünde tutar. bu kadarda adamdır başbakan!
şaşırtmamış gerçektir. rte yi de savunanlar hala varsa kendini avutmadan başka birşey değildir.
Olabilir. Hem bi kere tayyip müslüman tamammı?
Ne kadar aşağılık bir duruma düştüğümüzün kanıtıdır.

Gurur duyun şu halimizle, 11 senede başardınız.
başbakanImIzIn anlI secdeye değiyor bir kere. evet bir islam alimine saydIrIYor, evet yetim hakkI yiyor, evet paralel devlet diye terörist diye pkk dururken cemaati suçluyor, evet internete sansür getiriyor, evet canI sIKILINCA KIZLI ERKEKli ögrenci evlerine sarIyor, evet yargI onun elinde, evet demokrasi adI altInda diktatörlük yapIyor, evet kürdistan kelimesini telafuz ederken vicdanI sIZLAMIYOR, evet sayIn öcalan diyor, evet ülkeyi satIYor. bunlarIn hepsine evet bunlarIn hepsini yapIyor yaptiriyor ama unutmayIn tayyip erdogan allah'ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir liderdir. o yüzden alkış tutup oy verelim, susalIm. görmeyelim, görmezden gelelim. görsek bile unutalIm oylarI akp'ye verelim. tayip erdogan ne derse doğru diyordur, doğru yapIyordur deyip sorgulamayalIm. peygamber efendimizin Kişinin ibadeti sizi yanıltmasın sözünü sakIn ha sakIn hatIrlamayalIm. sükredelim... tesekkürler tayyIp. tesekkürler akp.
son zamanlarda kuzey ırak aşiretlerinin türkiyeye katılmak istemeleriyle bağlantılı olduğunu düşündüğüm eylemdir.