bugün

entry'ler (466)

mustafa kemal atatürk

Mustafa Kemal Atatürk'ü. eleştiren herkes Orospu Çocuğu sıfatını sahiplenmelidir.

hollanda nın israil başbakanına sen gelme demesi

Hz. Mevlanaya diss attığı için büyük tepki toplayacaktır. Belkide vururlar belli mi olur?

kadın canlı bombanın süper vücudu

Bomba gibi hatun olarak tanımlanabilir.

tuğçe kaz az

Kedim evde durmuyor. Birgün kabeden birgün Romadan topluyoruz.

tff nin aldığı 14 yerli 14 yabancı kararı

Bir Galatasaraylı olarak bu kararın Galatasaray ve Fenerbahçe için alındığını ve Beşiktaşa darbe vurmak amaçlı alındığını düşünüyorum.

yazılmış en samimi şarkı

Aklını Kaçırma, Bu benim hayatım gibi No 1 şarkılarının yanında son 2 yıl, seksgibi jagged şarkılarıdır. Tabi Türkçe rapin diğer şarkılarıda dahildir. Taladro denen dallama gibi olanların dışında.

the evil within

Şu anda malum ortamlardan edindiğim oyun. Heba etmemek için gece oynamaya başlayacam. Tabii kasmazsa. Oyun bana Silent Hill - Resident Evil karışımı birşey gibi geldi. Bir Silent Hill 2 hastası olarak ekran görüntüleri beni atmosfer olarak tatmin etti. Hadi hayırlısı.

erkeklerin kızlara sormak istediği sorular

Lan tipsizleride sevin. Tipsiz değilim ama onlarıda sevin.

galatasaray türkiye nin utanç kaynağıdır

Daha 2-3 sene önce uefa kupasında yarı finale çıktıklarında sevinçten kendilerini siken ama o kupanın sahibine bok atan taraftar söylemi.

türklerin gurur duyduğu şeyler

Massaka ile sebepsizce gurur duyuyorum. Ama en çok gurur duyduğum kişi Mustafa Kemal Atatürk'tür. Atatürk düşmanlarının eskilerini bekliyorum.

sakso

(bkz: tükürdüğünü yalamak)

7 temmuz 2014 tupac ın geri dönüşü

The 7 day theory'e göre Tupac Amaru Shakur'un geriye döneceği tarihtir. Heyecanla bekliyoruz hadi bakalım.

mircea lucescu

Salı günü istanbula gelecektir. Demedi demeyin.

türkiye nin süper güç olmasını çekemeyenler

Bayrağı indirilen, konsolosluğu basılan süper güç... güzel espiri.

13 temmuz 2014 dünya kupası finali

Brezilya ile ispanya'nın karşılaşacağı maçtır. Brezilya 3-1 kazanacaktır. (bkz: ya tutarsa)

miss turkey güzellerinin hep türk olması

Çok şaşırtıcıdır. Allah Allah...

ak parti nin izmir de 44 e 43 önde olması

moralim biraz bozuktu ama bu iddiayı okuyunca kahkaha atmaya başladım.

cinderella man

eminemin efsane şarkısının adını kötüye çıkarmış 6. nesil yazar.

izmirli kadınlara az sikilmediniz dimi diyen akpli

afedersiniz ama tam bir orospu çocuğudur.

oytunkaran

silik yedide kurtulduk çok şükür.