bugün

süt, şeker ve mango nun pişirilmesiyle yapılan, görüntüsü peyniri andıran hint tatlısı.
Doğuştan işitme ve konuşma engelli Barfi'nin imdb puanı 8.7 olan hikayesi... film bittiğinde insanda hoş bir duygu bırakıyor. tavsiye ederim.
bir hikaye bu kadar mı güzel anlatılır... https://www.google.com.tr...&biw=1280&bih=677
şiddetle tavsiye ettiğim film.amelie ve charlie chaplin karışımı bir hintli oğlancık...
3 idiotstan sonra gelen en iyi hint filmi.
kesinlikle izlenilmesi gereken bir hint filmi.

filmde çok nadir konuşma geçsede,
bunu hissetirmeyecek yoğunluğa sahip.

bence izleyin yani,
izleyin.
Mutlaka izlenmesi gereken bir film. Bollywood'a karşı ön yargımı kıran ilk film 3 idiots oldu. Ve katileli yapımları gördükce insan bırakamıyor filmleri.
Yakın zamanda* Türkiyede gösterime giricek.

Not: 5 Nisan'da kesin olarak vizyona giricek şukela bir film.
bir film hayal edin ki size sevginin tüm berraklığını ve adanmışlığını anlatsın,
ve bir film hayal edin ki sizi her sahnesini içinde hissettirsin,

gerçek, bir sevgi kadar yakın hepinize ve bir aşk bağlı kılar sizi içinizdeki tüm samimiyete.

boşa zaman harcamayın ve sunulan faydalı yapıtları izleyin izlettirin.
böyle film bittikten sonra suratınızda bir gülümsemeyle kalkıorsunuz ekran başından... ne tatlı film
Ve sıcak sıcak fragmanıda gelmiştir. *
http://www.izlesene.com/video/barfi/6884764
Hoş bir film. müzikler de güzel. ancak film bittiğinde bir eksiklik duydum. film yarım kalmıştı sanki. belki benden dolayıdır. her neyse. barfi'yi seyretmek, hayatla olan bağını görmek, sürekli ettiğimiz o şikayetleri sorgulamamıza yol açıyor.
5 nisanda türkiyede vizyona girecek harika film. birkezde sinemada izleyeceğim. duyduğuma göre raj kapoor un torunuymuş filmi yapan.
Başrol oyuncusu yani ''BARFi!' Ranbir kapoor'dan mesaj var. =)
http://www.youtube.com/watch?v=ygJRGNNV6O8
italyan filmi izler gibi oldum. müziklerden galiba. oyunculuklar çok iyiydi. hikaye uzatılmış gibi ve bitince bir aydınlanma yaşamıyorsunuz.
mesajını veriyor ve çekiliyor. gerisi size kalmış.
Sonunda sinemalarda olan filmdir. Sinemada izlemek ayrı bir güzeldir. Film boyunca şapşal bir gülümseme ile izletip sonunda hüngür hüngür ağlatmıştır.
otizm ve aşkın aynı hikayede olduğu insani filmdir.
uzun zaman sonra sinema biletine verdiğim paraya üzülmeden, karşılığını aldığım filmdir. izlemeyen herkese tavsiye edilir.
Kesinlikle izlenmesi gereken bollywood urunu.
bir haftada 3 kere izlediğim filmdir. şahanedir.
çok uzun süren hint yapımı bir filmdir. ama uzun olması izlenebilir olmasını değiştirmez.
görüntü, müzik, oyunculuk bir daha böyle film çekilir mi diye düşünmüyor değil insan. ki zaten filmi izledikten sonra çıta bayağı yükseliyor artık hiç bir filmi beğenmez oluyorsunuz. barfinin kavuştuğu kız miss World birincisi o gözle izleyin lütfen.
hint başyapıtlarından biri.başrollderinde ranbir kapoor, priyanka chopra ve ı'lena decruz bulunuyor.3 saatin nasıl geçtiğini anlayamayacağınız türden bi film.*
barfi'nin kesinlikle şaheser oynadığı filmdir. insanı evin içinde el hareketleriyle iletişimi denetir.

ek olarak, benim açıma göre -bakın burayı vurguluyorum- filmin en önemli teması, aşık olurken sonucu düşünmemek. barfi hiçbir işi yaparken sonucu düşünmedi. sevgilisi kollarında, huzur içinde öldü.
şimdi bitirdigimiz hint filmi.
harika on numara bir film,ısrarla tavsiye ederim. izleyenlee gelip teşekkür edebilir.
kendi kendimi yedim izlerken hem güldüm hem ağladım adamlar yapmış.
Mukemmel bir film.
2012 yapımı ranbir kapoorun başrolunde oynadığı 'aşkın dile ihtiyacı yoktur' gibi bir sloganla yola çıkan bir bollywood filmi.

başarısız makyajlarına rağmen etkili oyunculuklarla izlenilesi, verdiği hayat herşeye rağmen yaşanılası bir yer mesajıyla da anlatılası bir filmdir aynı zamanda.