bugün

entry'ler (519)

mercedes gömleği

sarı mercedes filminde ilyas salman'ın (bayram röllünde) köye girmeden evvel giydiği şekilli gömleğidir.

https://postimg.org/image/le0bhur4r/

lunor

classic vi anatomic modelinin montaj şekline ve estetiğine hayran olup, 1000 tl kıyarak aldığım alman marka gözlük üreticisi.

Ömürlük kullanılabilecek bir dizayna sahip olduğuna garanti edebilirim. o kadar ki destekli ve orjinal hazırlanmış.

not: piyasadaki çakma alaşımlı titanyum ve birbirinin benzeri gözlüklerden gına gelerek keşfe çıkarak başlamıştım ve onunla karşılaştım... o kadar içim gittiki sözlük ama artık keyfini çıkarma zamanıdır. çıtayı epey yükselttim zira!

seviyora

grup vitamin son albümü endoplazmik retikulum'un harikulade şarkısı. adamlar o biçim bizi 90 lara götürdü..

bayaa iyi bi şarkı olmuş ya laaa...

hayır adamın biri çıkarda hade lan bu nasıl şarkı derse,

şeyime ka şeyime ka şeyime ka...

recep tayyip erdoğan

görsel

bakıç aşısı

Bakıç hastalığına iyi gelir.

biraderzade

yeğen, kızkardeşin oğlu manasındaki osmanlıca kelime.

sosyal medya bazlı tahmini seçim sonuçları

2 haziran 2013 tarihinde yapmış olduğum seçim tahmininin ne kadar doğru olduğunu kanıtlamıştır.

işin ilginç tarafı çok emin olduğum chp oy oranının tam tersine en çok yanıldığım olmuştur. Bunun sebebi zannediyorum cemaat oyları ve sosyal paylaşımda tarafını sanılan aksine belli etmeyen kesim olduğunu düşünüyorum. demekki sanılanın aksine rengini belli etmeyen chp li kardeşlerimiz de çoğunluktaymış.

şimdi kesin olan 30 mart 2014 yerel sonuçlarına bakalım,

görsel

selam ederim...

yevme la yenfeu

Fayda vermeyen/vermez gün (Kıyamet günü),

"Sanma ey hâce ki senden zer ü sîm isterler,
Yevme lâ yenfeu da kalb-i selîm isterler."
Ruhi

"Zannetme ki yarın kıyamet gününde senden altın ve gümüş isteyecekler;
mal ve evladın fayda vermediği o günde senden arınmış bir kalp isteyecekler."

ŞUARÂ 88-89
O gün (kıyamette) mal da fayda vermez evlatlar da / Allah’a arınmış bir kalp ile gelen başka.

oyumu sarıgül e veriyorum diyen teyze

görsel

mehmet ziyattin tokar

saadet partisi ankara büyükşehir belediye başkan adayı.

google

google kasıyor, yandex in var mı?

maaşımı nasıl başarılı şekilde ikiye katladım

görsel

whatsapp

zannetmeyinki whatsapp yazılımında sorun var şu an. yazdıklarınız yolladıklarınız aldıklarınız kaydediliyor. 17 milyar doların bir bedeli olmalı değil mi!

dike

Akaryakıt depolama tanklarının etrafına çekilen kumdan veya betonarmeden yapılan Set barikat engel vs.

başlıkları alt alta okumak

ocak sonu dolar 2 35
yak bisigara
mario balotelli.

masivaullah

allah'ın yarattığı herşey.

31 aralık 2013 istanbul depremi

Büyük depremden önce istanbul u yılbaşı yapmamaları için uyaracak olan depremdir. Evet. Bu günün diğer herhangi bir günden farkı yoktur. Yılbaşı kutlaması keza kültürümuzde asla yeri yoktur.

cüneyd emiroğlu

kadir mısıroğlu'nun mahlasıdır.

şiir

birçoğu vardır şiirden manayı çıkarıp fiile döker. halbuki nedir o dizeler;
şiirden ilim tahsil edilmez, şiir bilinen ilmin terennümüdür.

process flow diagram

(bkz: pfd)