bugün

asker duşunda sıcak su kesikken, musluğu sonuna kadar açmak. akabinde birden gelen sıcak suyun full açık sistemden üzerinize boşalması, haşlanmak.
can acısıyla musluğu kapatamamak, kızarmış tavuğa dönmek.
banyoda bi boy aynası, geçiceksin karşısına, hafif yan duracaksın, bacağını da hafif kıraraktan, lifin köpüğünü göğüsden aşağı sıktınmıydı, uwwww!!!
höt len erkek adama yakışırmı?
ayna karşısında tam ve ya yarı çıplak vucüdunu izlemek...
belli bir süre sonra, o kadar da Brad Pitt'e ya da Angelina Jolie'ye benzemediğini bir kez daha görüp mutsuzlaşmak...
gereksiz bir salaklıktır, ama yapılır; lakin beklentiler değişmez.
duşakabinde ayağını yere vurarak yankılanan ses ile kick sesi duymak ve bundan haz almak!?
farketmeden sicak suyu fazla acip altinda tuhaf bir sekilde cirpinmak, sonra da bu duruma kufretmek.
sıcak suyun kabına sığmayan buharıyla örtülen aynaya karikatür çizmek.
su sıçaklığını sabit tutamayan şofbenlerde suyun sıcaklığı artınca sıcak ayarını musluktan kısmak akabınden bırden soğuyan suyun etkisiyle sıçak suyu tekrar açmak ama bu sefer fala kaçırıp kendini haşlamak..
boy abdesti alma amaçlı girilip normal banyo yaparak çıkmak. akabinde bu başlığa entry girmek durumunda kalmak.
-37 derecede banyoda sevişmek. * * *
bi keresinde gecenin köründe uykusuz olarak kalktığımda gözler kapalı tuvalete girmiştim. ne oldu tahmin edin... o kadar dalgınım ki klozet yerine az daha lavaboya işiyordum. açmışım benim küçük osmanı, salmışım çayıra bekliyorum su gelsin. tam geliyodu lan ben napıyorum dedim ani bir hışımla klozete doğru nişan aldım ve sonuç zafer !
düşmek.****
su sesine kapılıp yağmur altına klip çekiyormuş gibi şarkı söylemek.
hacelis, saçları şampuanladıktan sonra şampuan şişesini (aslında şişe değil de işte, başka ne yazacağımı bilemedim) duşakabinin (kapalı olan duş kabini birleşik yazılır) oturulacak bölümüne koyduktan sonra duş ahizesine (ahize=duş telefonu, sakar şakir den bir sahne canlandı gözümde) dönülür ve kafayı felan bir güzel duruladıktan sonra banyo lifini bir eline, vücut şampuanını (baboli sen hacı şakir kullanabilirsin body shampoo yerine) diğer eline alırsın ve lifi köpürtmek için oturursun haliyle o malum oturulabilecek küçük yere, ve namus elden gider.

"bir ah çektim içim yandı" şarkısını yaşarsın adeta (kim söylüyodu lan bunu şarkıyı unuttum, bilen varsa özelden şey etsin), bir zıplama ve haykırış kaplar o nemli ve sıcak ortamı.

tanım: şampuan şişesini unutup üstüne oturmak.

not: götü ucuz kurtardık hacı; allahtan şişenin kapak tarafı büyüktü.
saçını yanlışlıkla epilatöre kaptırmak. ben bunu bugün yaptım*. allahtan saçıma bir şey olmadı.
banyoya koşarak girmek.

sonrasında paspasa takılmak, göğüs kafesi ve çene lavaboya şiddetle çarpacak şekilde düşmek, nefesin kesilmesi, bir süre nefes alamadan şaşkın bir halde kalmak, nefes almaya çalışırken başı sağa sola sallamaya başlamak, evdekilere seslenememek. ölüyorum kesin diye düşünmek ama hala nefes alamamak. *

not: sonunda nefes aldım. arkasından ağladım.
kendini pavarotti sanma hali.
apış arasını ve koltuk altı kıllarını kesmek. buraya kadar her şey normal. e nerde bunun salaklığı?!. işte, o kılları banyo giderine yollamak... banyonun gideğeni de tıkanacak tabi, kafana vuracaksın.
--spoiler--
boy abdesti alma amaçlı girilip normal banyo yaparak çıkmak
--spoiler--

bunu yazan arkadaşı tenzih ederek söylüyorum harbiden salaklıktır.

normal banyo ne lan oğlum?!
sabun yere düşünce alıyım derken kayıp düşmek ve sonucta bi kez daha banyo yapmak zorunda kalırkende sabunu alamamak.
mastürbasyon yapmak.

daha salakçası olamaz herhalde.
elindeki fıskiyeyi mikrofon farzederek ağzına dolan suya rağmen şarkı söylemeye çalışmak, kendini popstar ilan edip apartmana konser vermeye kalkmak.
duşakabinin kapısı açıkken duş almak.
duş almayacağı halde duşakabine saklanıp tuvalete giren kişiyi klozete oturduktan sonra korkutmak. (bkz: evet ablama yapmıştım)
free style şarkı söylemek, sarkınin çok hoşuma gitmesi , akabinde sarkiyi unutmak.
sabunun göte kaçması.* *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar