-bana asılıyor musun?
+koparana kadar.
- pardon saat kaç acaba?
+ bana asılıyor musunuz?
- hayır saatim yok sadece.
+ yok yok bana asılıyorsunuz siz bir kere...
- ya bırakın allah aşkına niye asılayım size? neyse iyi günler.
+ hey hey gidemezsin bana asılıyorsun sen.
- lan s.ktir git!
+ asılıyorsun işte banane ühühü...
- tövbe estafirullah ...
kiz milleti klasikleridir. daha sonraki soru ise 'sen beni cinsel obje olarak mi görüyosun ?' dur... burhan altintop'un yaptiği gibi 'amaaannn prttttt' diye cevap verilesi sorudur...
(bkz: sana kabaran bir şey var)
saatlerce asıldıktan sonra, hiç birşey anlamadığını farkettiğiniz salak kızdan, çok daha makul kızdır.
*bana asılıyormusun?
'yok ben ipe asılıyorum' deyip kendi sevyesinde bir cevabı hakettiğini düşündüğüm kız.
senin de gönlün var gibi gibi hatunudur. evet denilmesi tavsiye edilir.
kafayı yemiş kızdır. tabi her konuştuğu kızın kendine asıldığını sanıp havalanan erkeklerde vardır!
acık sözlü kızdır.karsısındakininde acık sözlü olması lazımdır.

-bana asılıyor musun?
+cevap vermesi cok zor benim için
-nasıl yani?
+ufaklığında bir haysiyeti var
-höönkk
işi ''ben kolay lokma değilim he'' demeye getiren kızdır. böyle kızlardan kaçınılmalıdır. uyanıklığından değil, erkeğe potansiyel tecavüzcü gözü ile bakan kızlardır.
kendisine asılmakta olan elemanın, kendisine asıldığını gayet iyi biliyordur ve bu durum hoşuna gitmektedir. her ne kadar o kişiyi sallamayacak olsa da, onunla tanışmayacak olsa da (tersi de mümkün) o an için gururu okşanmıştır. kabul etsin.
- bana asılıyor musun?
+ yok ben malafata asılıyorum huha.
- hayvan.
kızların kendilerine asılmasını istemediği erkeğe sordukları sorudur. çünkü asılmasını istediği erkeğe böyle bir soru sorup kaçmasına göz yummaz.
+ kahvaltını yatağa getireyimmi yoksa masadamı yeriz?

- sen bana asılıyormusun yoksa?

+ geçti anam o vakit...
işe yarıyor mu diye cevap alır.
xy: çok guzelsin
xx: bana asılıyor musun?
xy: sabah duş aldım...
xx: nasıl yani? %&%&%&%&%
xy: %&%&%&%&
asılmıyorum bebeğim biraz daha sorhoş edersem gece seni yutacam diye bir cevap verilmesi sanırım en uygun cevaptır.
dünyanın sadece kendi etrafında döndüğünü sanan kızdır.

bunların bir de ; bana yavşıyomusun diye soran, daha kötü versiyonları bulunmaktadır.
Hadi asıl da geleceğimizi planlamaya başlayalım diye düşünen kız türüdür. Bekarlığın tadını biraz daha çıkarayım diye düşünen erkeklerin tuzağa düşmemeleri gerekir.
Rahatsız olan kız türüdür. Uzak durmak ve bulaşmamak lazımdır. Durduk yere bunu söyleyen bir hatın Allah bilir ikinci stepte başka neleri söyleyerek bizi dumur gezegenine yollayacaktır. Nerede kaldı hanımefendilik, nerde kaldı bir bayanın utangaçlığı ve ağırlığı...
(bkz: asılmak)
(bkz: çavuşu tokatlamak)
bana asıl artık demek isteyen kızdır.
ya erkek anlamamıştır kızın da ona olan ilgisini yada cekinmekrtedir asılmaktan ama kız korkusuzca gel asıl anlamında bu mesajı verir. anlayana tabi..
+ bana asılıyor musun ?
- yok ben daha çok seni düşünerek asılıyorum. *
-bana asiliyor musun?
+evet.
-gel oleyse.
+...
sevişmekte olduğu adama soruyorsa hafif gerzektir.