bugün

beşinci nesil çaylak. zeki bir yazar olacak*, nickinden anlaşılacağı gibi sıkı bir çok güzel hareketler takipçisi.
not:yazar olması beklenmektedir.
edit:an itibariyle yazar olmuş beşinci nesildir. adettendir;
(bkz: hoşgeldiniz) ***
gelir gelmez kuzenine çemkirmiş terbiyesiz yazardır.
bu entry nin hesabı da sorulacaktır;
(bkz: birumuzumbileyok/#3624786)
nickiyle güldürebilen yazardır.
nickiyle güldürebiliyorsa entryleriyle neler yapacaktır. *
arasında ağ bağlantısı olan bilgisayarlardan kuzeninkine* girmiş, sonra unutmuş kendi bilgisayarında sanarak bütün müzik arşivini silmiş şaşkın yazar.*
(bkz: sözlüğü yakar bu)*
birumuzumbileyok adlı sözlük kişisinin, sürekli arkasında kendisini referans gösterip, ''bu çocuk sahipsiz değil lan benim kuzenim bu, biz çok yakınız kendisiyle hatta ağ bağlantımız bile var o derece'' şeklinde ilginç başlık altı girişleri yaptığı bir garip yazar...*
bir sahibe ihtiyaç duymayan, nickaltına yazılanların sadece espri amacı güttüğü yazar. *
bakiyim... vallahi gerizekalı. *
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
başlığında yaşanan iki atışma entrysinden sonra popüler olan yeni nesil yazar. *
ne gerizekalıymış ortalığı karıştırdı demek istenilen yazar.
"böyle gerizekalı ya can kurban" düşüncesini var etmiş yazar.
nicki ile gülümseten bu yazarımızın tespitleri de süperdir ayrıcana.
sanırım çok güzel hareketleri pek seven bir yazar.
(#3739721)yapma etme dediğim yazar.

(bkz: john petrucci)
(bkz: joe satriani)
(bkz: steve vai)
(bkz: jason becker)
(bkz: yngwie malmsteen)
(bkz: chuck schuldiner)*
nikini, hasta olduğum bir bkm tiplemesinin repliğinden alan 5.nesil yazar.
'tanımam, tanıyanı da sevmem' dediğim nesildaş yazardır. *
güzel nicke sahip yazar, yazılarıda hoş .
cok güzel hareketler bunlar repliğidir .

ps : ayni zamanda hoşgelmiş yeni nesil yazarimizmi$.

ps 2 : (Çocuk babasına bakar kısa bir süre için )

Baba : Bakiyim ... Vallahi gerizekalı.

Faruk : Ya baba ne gerizekalısı ya, Başka ne yapıcaktım ya.
tanıdıgım, tanımaktan mutlu oldugum, (#3739721) ne kadar dogru tespitleri oldugunu kanıtlamış, espirili sözlük yazarı.
(bkz: aklını kullanan gerizekalı)*
death magnetic'in internete düştüğünü, indirmemi söylemesiyle gözümde değer kaybetmiş yazar.
adamlar o kadar emek vermiş. ne yani albümün türkiye'de çıkmasını bekleyemiyecek miyim? ben emekleri hiçe sayacak bi adam mıyım? sen beni tanıyamamışsın üstad! çok kızdım tabi...

indirmeden 2 dk sonra mahçup not : itiraf ediyorum hakim bey... indirdim evet, çok utanıyorum.

indirmeden 4 dk sonra pişkin not: evet lan indirdim... bana ne hem? bok gibi parası var metallica'nın. onlar bana versin!

ah sözlük ah! çok değişken ruh halleri içerisindeyim...
başıma bir iş gelmeyecekse death magnetic i sevmiyorum demek istediğim yazardır.*
haa ama diğer yazıları güzel yani. cidden.
gerçekten çok komik bir nick.
gül gül öldüren yazar nicki...
yeni bir yaşına girmiş sözlük neferi. doğum günü kutlu olsun. iyi bayramlar ayrıca.
aklıma kemal sunal'ı getirten replik.
hatta okur-okumaz kemal sunal'ın bir adamın başını iki eliin arasına alıp inceleyerek inek şaban ekolünde laf edişine benzeetim...
entrylerini de alıp gitmiştir.