bugün

dini inancım gereği eşimin bakire olmasını istiyorum. bende bakirim. evlilik dışı cinsel ilişki dinimde zina diye geçiyor ve haram.
Kuranda Allah ( temiz insanı temizle kirli insanı kirlyle eş ederiz ) der.
Sen olabildiğince halt ye ye, sonra da benim için bakirelik önemli de...
işte o işler öyle olmaz canım en az senin kadar yemiş ama sana belli etmeyen biriyle ya da evlendikten sonra kırmadiğı fındık kalmayacak bir bakireyle evlenirsin.
Mesele şuan saat sabahın 7 si ve bakirelik çok önemli. gece 11-12 gibi pek bi önemi kalmıyor aslında.. saat saat değişiyor işte napalım.
değil, ruhu orospu olmasın..
Allah icin marketten su alırken bile kapağı daha önce açıldiysa almazsınız gelip bakirelik önemli mi diyorsunuz.
Ahlak beyinde siz hala neyin derdindesiniz düşünce yapınız follofoş olduktan sonra gerisi boş.
et girmeyen yere dert girer bu yüzden önemsiz.
çomarlar o zar yüzünden kadın öldürmekten çekinmezler.
ulan ben erkek halimle şu konunun sürekli zıplatılmasından sıkıldım kadınları düşünemiyorum bile. madem önemli değil bu konuyu konuşmayı bırakın. yok benim için önemli diyorsanız bunu sürekli ısıtıp ısıtıp önümüze koymayın, nasıl hayatlar yaşıyorsanız yaşayın bundan kime ne?
önemlidir önemlidir de üzerinde durulması gereken tam olarak bekaret değildir.
eleştirilmesi gereken şey daha ziyade; bireyin iradesine sahip çıkamayarak yanlış bir iş yapma olayıdır.

yoksa cinsel ilişkinin bin tane hali, şekli var.
bekaret bozulmadan ilişkiye girilmiyor mu? pekala giriliyor. ama bekaret var. hepsi yaşandıktan sonra olsa ne olacak?

önemli olan bireyin evlenmeden bu tarz yakınlıklara mesafeli olması gereğidir.
kadın erkek fark etmez. bilinç olarak mesafeli olursa zaten aşırıya kaçacak bir eylemi olamaz. ve bir zahmet hayvanlardan, mart ayı geldiğinde kedilerden bir farkı olsun insanın.

yoksa iki damla kan akmış akmamış ne fark eder.

kadın da erkek de temiz olmalı.
her haltı yiyip burada namus bekçisi kesilecek erkek arkadaşlar da boşuna heveslenmesinler.

burada bunu eleştirecek kız arkadaşlar farz-ı misal annelerinin evlenmeden önce bir başkasıyla birliktelik yaşamış olma ihtimalini düşünsünler. eğer içlerine siniyor ise o farz-ı misal yolda fiili şekilde kendileri devam edebilirler. kimse kimseye yasak koyamaz.

ha ama yanlışa girip sonra yanlış olduğunu bile bile bunu doğalmış gibi millete zorla dikta etmeye çalışacak kitle az ötede dursun.
soru çok ortada kalmış .

"Zinaya yaklaşmayın" diyen Kuran'a göre kişinin kendisi için çok önemli.
inanmayan biri için pek de önemli olmasa gerek.
Fakat Kurana inanmasa da, aile hayatının toplumdaki yeri konusunda fikir sahibi olan, sadakatin gücüne inanan, iyi çocuklar yetiştirmenin iyi bir geleceği şekillendireceğini bilen, zevkten önce gelen değerler ve sorumluluklar olduğunu anlayan insanlar için de önemli olacağı kanısındayım.
kimine göre değildir ama bence önemlidir. umarım ki herkes kendi gibi biriyle karşılaşır.
2 milyon dolara alan var aq.
Kafayı kadınların apış arasından çıkarmamak ahlaklı olunduğu anlamına gelmiyor.
Önemliyse de sikimden aşşa Kasımpaşa...

Bu yaşta kimseye hesap verecek değiliz.
Bekaretini kaybetmiş kadını açılmış su şişesine benzet, ama elinden gelse her gün başka birine zıpla. Sonrada gel erkeğim diye geçin, karakterden bahsedin.
önemli olsa 1 kere zam görürdük insanoğlunun tüm ömrü boyunca ama folloş gibi olduk sadece 10 senede.
bakirelik önemli mi sorusundan ziyade bekaret önemli mi olması gereken başlık. zira bakire denmesiyle sadece dişil birey için konuşulan bir konu olmakta. ancak bekaret kavramı dişil birey için de eril birey için de kullanılabilir.

tarafların durumu bu şekilde değerlendirildikten ve kabul edildikten sonra kimsenin üzerine söz söyleme hakkı bulunmayacak bir durum ortaya çıkar ve konu kapanır.

tabi burada sözlük yazarları (eril olanlar) çoğunlukla dişil bireyleri seks objesi olarak gördükleri için, yanındaki kişinin eski sevgilisinin kim olduğuna kafayı takarlar...
Bazıları için değil.
evlenecekseniz önemli, vurup geçecekseniz bakire olmaması tabi ki daha iyi.
önemlidir fakat günümüzde bulunması çok zor.
bakirelik oranı %5 - %10 arasına düşmüş yapılan araştırmada.
onlar da bize denk gelmez. havuzlu villası, mercedes'i falan olan godomanlar yer o pastayı.
artık az kullanılmış bir hatun denk getirebilen erkek şanslıdır.
bisiklete binmek yasaklanırsa bu oran %80 lere çıkacaktır.
Saçmalık bence bu zamanda hele,ortalama evlilik yaşı 27 falan nasıl dursunlar onlarınkide can .
Eğer kişiye hayat arkadaşı değil de 2. El araba gibi bakıyorsanız, kendi aklınızla değil başkasının telkinleriyle ilerliyorsa hayatınız önemlidir.
Evet hayatıma girecek evleneceğim bayanın bekareti benim için önemli. Başkalarının fikirlerini bilemem.
güncel Önemli Başlıklar