bugün

entry'ler (395)

giresun da 7 yaşındaki ikranur un öldürülmesi

Melek gibiymiş. Tek temennim o küçücük bedeninde tecavüz bulgusuna rastlanilmamasi,inşallah yapan orospu evlâdı bulunur mahkemeden önce linç edilir.

2020 yks sınavında zorla 30 dk erken çıkarma olayı

Toplamın sözlükçüler ,fetönün sınav sorularını çalmasından sonra gelmiş geçmiş en büyük rezalet https://www.ortadogugazet...-cikarildilar-h18766.html ekşi de gördüm nasıl bir insan 1 yıl emek verilen sınav süresini 30 dk erken sonlandırır gözetmen acilen bulunup ,cezasını çekmelidir.

üniversiteler ne zaman açılacak

üniversiteler bir dönem daha online olacak şeklinde bir bilgi dolanıyor, en kötü %40 yapacaklar gibi. iğrenç bir eğitim öğretim dönemi daha bizi bekliyor olabilir.

cami tuvaletinde 11 yaşında kızı istismar etmek

Bacıma hep derim asıl yaşlılardan kork diye yine haklı çıktım kahretsin. Allah o çocuğun ailesine sabir versin umarım unutabilir,atlatabilir.

rte nin youtube yayınının 68 bin dislike alması

Z kuşağı götürürseniz bir tek siz götürebilirsiniz bu iktidarı. Unutmayın unutturmayın.

her ile bir üniversite yapmak

Ya allah aşkına yozgata,çankırı ya,hakkariye üniversite açmanın mantığı ne? Sadece esnaf kazanıyor. Onun dışında zaten son 10 yıldır akademide liyakat yok ismini vermeyeceğim bir ünıversitede dekan öğretim gorevlileri proflar hepsi aynı sülaleden.

Anlık öğrendim arkadaşım kyk yurdunu aramış eylülde de acmayabilirlermis. Geçmiş olsun.

Duyumlarınızın kaynağı nedir ? Güvenilir mıdır?

türkiye deki insan kalitesinin düşmesinin nedeni

Siyasal islamdir. O çok beğendiğiniz Ali Babacan da siyasal ıslamcidir. O kadar eğitimli olan adam siyasal islami savunmamalıdır. Tuzağa düşmeyin.

vajinadan kurtçuk çıkması

Kasık bitidir. Muhtemelen kıl alınmadığı ve bölge pis bırakıldığı için oluşmuştur.Mantar da olabilir.Ayrica bunu buraya yazacağınıza doktor arayabilirdiniz.

diş teli varken sigara içilir mi

Alooo yetkilileeeeer. Diş hekimi yok mudur alooo imdat ya

Sararma yaparmı çıktıktan sonra?

Bilenler varsa yazabilir mı? 29 unda taktırcam.

Icilirse ne olur?

kürtlerin ana dilde eğitim hakkı

Keşke ülke içi göç yasak olsaydı da bunlar çok sevdikleri memleketlerini,anadillerini bırakıp batıya gelmeselerdi,toplum yapısını bozdu bu hirbolar. Eğitimsizler,cahiller ve kadın düşmanılar .

kürtlerin ana dilde eğitim hakkı

Kimse kusura bakmasın ama kelime anlamı "Dağlı" olan halkın ana dilde eğitim almasına karşıyım. Bu topraklarda çok eskiler ancak 1 tane bile eser bırakmayacak kadar medeniyet yoksunları. En azından türkçe öğrensinler de toplum içinde yaşamaya alışsınlar.

az tüy döken köpek cinsleri

French buldog. Boston terrier. Ama en temizi french bulldog.

köpeğe tecavüz eden adam

#mehmethanertutuklansin bir veteriner hekim adayı olarak, staj yaptığım kuruma bi hasta sahibi geldi 6 köpeği varmış anne baba bebekler neden vermediniz dedik iki tane sarhoş geldi sahiplenmeye ben içeri gittiğimde bi gece sende kalor bi gece bende takılırız demişler.Cinsel istismar olarak kadın bunu kibar anlattı tabi ki. Allah böylelerine dermansız dert versin.

müjde yasak tekrar geliyor

Geeelmeeez aksine yurt dışını da açacaklar.

diyarbakırda 10 çocuklu annenin yardım talebi

Bir değil
Iki değil
Üç değil
Tam 10 tane ben vergimle bu kürdolara bakmak zorunda mıyım? Böyle böyle %15 oldular. Ben iyi yasatamam diye 1 tane yapmaya korkuyorum bunlar devlet bakar diye 10 tane doğuruyor.