bugün

entry'ler (390)

30 yaş

28 29dan bir farkı yok ki.
Ben hala jelibon, bonibon alıyorum. Yine 20 sene önceki gibi sütlü Nesquik yapıyorum. Sarılıp uyuduğum ayıcık sayısı 3 oldu.
Mesela Evlenmeyi istesem de evlen artık dedikleri zaman ya daha o kadar büyümedim kiiii diyorum kendime. Nasıl bir yaş bi farkı yok önceki 365liklerden.

ekşi sözlük

Z kuşağı denen yeni yetme alkolik seks düşkünü 18lik bebelerin dislike butonundan medet uman ezikler ordusu.

kadınların yapamayacağı meslekler

görsel

dewamke

Çok tatlı bir kelime ya. Sabahtan beri ağzıma takıldı. Dewamkêêêêê....

maskesi olmayan kızın güvenliği tehdit etmesi

1. Kız değil, çingene. Olayın devamında oraya sıçmış olması muhtemel.
2. Haliç metro durağı. Eminönü-fatih civarının çingenesi olması muhtemel.
3. O mesafeden adama bağırıyor falan, korona bulaştırmama ihtimali yok. Adama yazık olcak.
4. Bunlar conodur, insan değil.

milli ve yerli diye yutturulan gelişmeler

Ya adamlar suyun üstünde yürüse siz "ahaah yüzme bilmiyorlar" diyecek kadar yüzsüz olmuşsunuz bi kere.
Gerektiği zaman takdir edemiyorsanız bu işleri, geçmiş olsun beyninizde sorununuz var demektir. Ya da kanınızda.

reynmen farah zeynep abdullah aşkı

Reynmen isimli taş bu çirkin kadından çok daha iyilerini hak ediyor. Çingeneye bak sen, şu adama bile bu varoş mu düdüklücek yazmış. Ahahah sen ne sanıyorsun lan kendini *

hesabı kadın mı ödemeli erkek mi

Tabiki de erkek ödemeli. Tabi erkekse.

Kızlar her zaman uyarırım. Daha şu küçücük cömertlikten bile kaçan pintilere 1 dakikanızı dahi ayırmayın. Bunlar cesaretsiz adamlar, bunlarla evlenilmez, bunlarla sevgili bile olunmaz. Bunlarla 1 adım yol alamazsınız.

türkiye de yaşayıp delirmemek

görsel

eşcinsellik hastalıktır

Pedofili neyse eşcinsellik de odur. Gerisi boş yapmaktır. Doğa ana seni üremen için yaratmış. Karşı cinslerin birbiri üzerindeki büyüsü hayatın akışını oluşturuyor. Hâl böyleyken verimli döller veremeyen herkes kronik hatalıdır.
Kusura bakmayın 2 tane top üzülecek diye normal diyemeyiz. Yaşa, yaşa ama insanları salak yerine koyarak bu gerçeği değiştirmeye çalışma.

kar ve pekmez ikilisi

Abartılan bombok lezzetlerden birisi. Bir diğeri de soda ayran ikilisi.

ekşi sözlük okuyan müslüman

Sinirden çıldırır. Vatanını seven Herhangi bir insan da çıldırır zaten. Ne zaman kapatacaklar bu hain yuvasını acaba?

kızların evlenirim bununla dediği erkek modeli

işte budur. Salona gitsin yeter ya biz çalışırız.

görsel

aylık geliriniz

3600 ile yılların ik'cısıyız.
Ama 8-10bin maaşla çalışacak adam da benim mülakatımdan geçiyor.

sert 82 ve sarb 83 yerli beton delici mühimmat

https://twitter.com/varan.../1275752249071939584?s=19

Bu nasıl bişey ya şok oldum. Helal Türkiye güzel ilerliyor. Öyle ki terörist bağırtan icatlar sayesinde hergün sosyal ağlarda yüzlerce terörist de deşifre oluyor. Artık o kadar çaresiz kalıyolar ki susamıyolar.
Çok amaçlı çalışıyoruz süper ilerliyoruz. Fetö denen leş kargaları sökülüp atıldığından beri savunma sanayide 3-4 yılda 100 yıl ilerledik belki. Bu o... Çocuklarına ne kadar küfür etsek azdır. Sırtımızdaki kan emici vampir şerefsizler ordusu. Girdiğiniz deliklerden hiç çıkamayın insallah.

chpye oy atmama nedenleri

Taksicilerin ekmeğiyle oynadı ya daha değil oy günahımı bile vermem. Bu saatten sonra 3ün birini ( yani %33) alırlar zaten. Fazlasını da göremezler.

beyler sözlüğü bırakıyorum

Şöyle kenara bırak da gelen geçenin ayağı çarpmasın.

her yazardan 1 lira toplansa yapılabilecek şeyler

Bişeye yarayacaksa ben 100 lira atayım. ama para olmuş pul...
Şurda 25 30 yazardan 1 lira toplasan ne eder?

2 temmuz 1993 sivas katliamı

Dümbükler utanmasa teknik bir arıza nedeniyle çıkan yangında oldu falan diyecek.
Orda ağzından tükürükler saçarak Sivas şivesiyle "laaa yağın la yağınnn." Diye bağıran dallamayı unutmadık.

iki gündür sözlükte kavga çıkmaması

Sevmek sevilmek ve sevişmek varken nedir bu gerginlik? Küfür tehdit ve cimer şikayet muhabbeti... 5 entryden biri cimer. la olum burda aleni bir şekilde şehitlere, Atatürk'e, bayrağa ve istiklal marşına küfür etmedikçe cimer hiçbir şey yapmaz. Gerçi Atatürk'e küfrettiklerinde de yapmıyor. Neyse konu cimer değil. Kavgaya gerek yok sea.