bugün

entry'ler (113)

ofiste bos oturmak

Staj yapılan yerde (Çok büyük bir firma, şimdi ismini vermeyeyim) 'şanssızlığıma tüküreyim' dedirtecek bir durumdur. Tam demişsindir ki 'heh ulan birşeyler öğrenebileceğim kurumsal bir firmadayım, Ne koparırsam kar' Yöneticiniz izne ayrılmış olur, size iş verecek kimse bulunmamaktadır. iş hakkında bir iki bir şey öğreneyim diye çabalasanız da gösteren olmadıktan sonra kendi başına gitmez... Ofiste boş boş sabahtan akşama kadar oturursunuz yöneticiniz izinden dönene kadar. Her sabah bir umutla kalkar 'belki bugün birşeyler öğrenirim' diyerek iş yerine gelirsiniz fakat o da ne? Yine aynı durum... Çok sıkıcıdır. Gerçekten çok sıkıcıdır.

dal sigara

Sigara içmeyen adamın, içen arkadaşlarından aldığı, kafasına esip dur ben şunu içeyim bari dediği sigara tanesidir. Baş dönmesi de yapabilir.

eskişehirde mutlaka gidilmesi gereken yerler

eskişehir turu atmak isteyen birinin sözlükte arayabileceği ilk maddedir.

dünyanın en zevkli eylemi

Bir demlik çay ve bir kaç arkadaşla beraber sabaha kadar geyik yapmak, gülmek, arada bir ciddi konulardan bahsetmektir.

Yazılıkaya'yı (Midas Anıtı) olarak bilinen yerdir. Bu şehirde Frig döneminin önemli bir eseri olan Büyük Anıt göze çarpmaktadır. Anıtın üzerinde çeşitlli geometrik motifler ve yazılar vardır. Frig döneminde önünde dini törenler yapılıyordu.

birgün içinde nereleri gezebilirim sorusuna cevap bulabileceğimi umduğum yerdir. esnet internet kafe her yaştan oyuncunun uğraması gereken bir mekandır.

çağrıyı yanıtsız bırakıp geri de aramayan dost

arayan bir daha arar mantığındadır ya da kontörü de olmayabilir tabii.

filmleri altyazılı izlemeyi seven insan

Esprilerin, türkçeye aktarılırken "buz devri" serisindeki kadar kaliteli aktarılamamasından ötürü filmleri özgün dilinde izlemeyi tercih eden kimsedir.

mühürlü köşk

iğrenç bir film. Türk sinemasını yerden yere vuran, en kötü filmler listesinde zirveleri zorlayabilecek derecede iğrenç, tiksinç oyunculuk ve senaryoya sahip olan film. frame türkiye diye bişeyden çıkmış bir kadın var filmde. oyuncu diye onu almışlar meme göstermekten başka bişeye yaramıyor zaten. yönetmeninin okumamış olmasını dilerim. eğer okumuş bir yönetmense bu ülke neler yetiştiriyor sorgulamasına gidebiliriz türkiye olarak.

kulak misafiri olunan yaran diyaloglar

Arkadan gelen anne - oğul konuşması. çocuk 15 yaşlarında ergen tipli, sivilceli, büyük burunlu. Anne başı örtülü türk kadını.
oğul: Annea! Beni kim koruyo biliyo muson?? Buraların en piskopat adamı var muittin abi. işte o koruyo benia!
anne: Gerizekalı! ne kadar serseri it kopuk var onları buluyorsun. sana dedim ki git karşıya kuran öğren... salak şey.

ok sitesinden yaran soru ve cevaplar

Soru : henüz 6-7 yaşlarındayken azgın komşu kızının sapıkça tacizine uğradım o yaşlarda halk tabiriyle kuş uçmazken karanlık bir günde tamda elektriklerin kesildiği ve annelerimizin pazara gittiği sırada komşu kızının o azgın taciz davranışıyla karşı karşıya kaldım önce ben hiçbirşey anlamadan beni oyun oynamaya ikna etti daya sonra ikimizide yorgan altına sokup benden vajinasını ve vücudunu yalamamı istedi bende sexten bihaber tavrımla dediklerini harfiyen uyguladım yaklaşık 5-10 dk lık bu uygulamadan hiçbirşey anlamamıştım fakat unutamadığım tek şey vajina nın o tuzlu tadıydı * yaşım şu anda 18 ve yıllar önce neler kaçırdığım her aklıma gelişinde kafamı taşlara vuruyorum acaba bu durumun ileriki cinsel yaşamım üzerinde olumsuz etkileri olurmu pisikolojik bir sorun teşkil edermi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Cevap : bu konuyu bir terapistle konuşarak sizdeki etkilerini, varsa yapabileceklerinizi öğrenebilirsiniz.

Yorum : Ulan dallama olumsuz ne etkisi olacak sana :D

kill bill

Harika müziklerinin içine bir kaç tane iyi olmayan müzik dahil olmuş ama her saniyesi "intikam" kokan, saygı duyulan, "Bride" (gelin) karakterinin gerçek isminin sansürlendiği film.

kız arkadaşa laf atılması

yolda kız arkadaşla el ele kol kola mutlu mutlu gezinirken, birden yan tarafta, yolun kenarında öküz öküz takılan bir kıro tarafından "hiişşşştt yavvvruum hepsi senin mi beeahh!" cinsinden laf atılması durumudur. yapılması gereken tabii ki hiç düşünmeden kafayı gömmektir fakat laf atan adam da bi tarafına güveniyor ki lafı atmış. yani kolayca yere seremeyeceğiniz kadar kıllı ve terli. işte bu durumda yiğitliğe bok sürdürüp duymazdan gelmek tek çare gibi görünür ama kız arkadaş tabii ki 'kahramanı' olarak gördüğü sizden pelerininizi söküp atmıştır... ağzınızın burnunuzun yamulması onu daha çok mutlu edecektir.

yakışıklı erkeklere tavsiyeler

Yakışıklı sevgilisinin tavırlarından bıkmış bir kızın vereceği tavsiyelerdir.

yıldız tilbe nin muhabire orospu demesi

muhabir karı haketmiştir. hangi magazinci iyi niyetle soru sorar ki türkiyede? yıldız tilbe'nin de bir bildiği vardır ki orda hatunu rezil etmiş.

uzak mesafe ilişkisi

Türk telekomun sağladığı akşamdan sabaha 3000 dk bedava kampanyasının sonuna kadar sömürülmesine sebebiyet verir.

cep telefonunu kaybedince akla ilk gelenler

asss.. gitti kayıtlı mesajlar, gitti sevgiliyle olan mazi... biri bulup da içinden mesajları okuyup da sevgilinin telefon numarasına ulaşır da ona benim attığım türden mesajlar atar da sapığı olursa????? *

bir erkekle tanışmak için kurulan ilk cümle

Yanına gider ve soruyu patlatırsınız : Seninki kaç santim?

(bkz: greenpeace)

tebeşirin tahtaya sürtülmesiyle oluşan cırtlak ses

tebeşirin tahtaya dik ya da yukarı doğru açılı temas etmesinden çıkan gıcık sestir. bazı insanların tüylerini diken diken edebilir, hocalar bu sese neden olduysa öğrenciler bir şey demese de başka biri sırf gıcıklık olsun diye bu sesi çıkardığında ortamdaki kimselerden hemen tepkiler yapmaya başlar.

baba parası

babanızın o kadar emek sarfederek çalışıp, alın teriyle kazandığı paradır. çalışıp kazanmanın anlamını bilmeden önce rahatlıkla çatır çutur yenir ancak kendi paranızı kendiniz kazanmaya başlayıp da paranın kıymetini anladığınız an babanızdan bir daha para istemeye çekinirsiniz.