bugün

* ismi bahadır olanların mutlaka bir dönem sahip olacağı lakaptır.

-bado bağla bi sigara ehüehü.
+al lan tamam. bado deme yeter.
bakırköy dondurmacısı.*
badi nin ''''doğu anadolu'''' daki söyleniş biçimi.

'' vay badom neylersin''
"12 subat 1911 fenerbahce galatasaray maci/#4268322" herhalde bu şekil "yazar" olunabildiğini düşünen boşluk.
(bkz: sözlük formatından habersiz yazarlar)
saatli bombadır yakında adını sol framde sıkca görürüz..
(bkz: hanım koş eğlence çıktı)
#4569124 eline sağlık yazarı.
dilovasi bölgesinde iki adet subesi olan pastane ismi.
gelirsen ekime gelmezsen şeyime kadar zirvesi'nin tartışmasız celebrity'si, mütevazı ,güven abidesi, alkole karşı aşırı dayanıklı müdür kişisidir.

ayrıca; (bkz: askılı kemerli doğuştan seksi yazar)*
gelirsen ekime gelmezsen şeyime kadar zirvesi kapsamında tanışılmış güzel insandır. samimidir, içtendir... bunu görebilmek mümkün. nükleer başlıklı füze anısı dinlenmelidir derim*. celebrity demek kendisine hakaret olacaktır. zira ben ne celebrtyler gördüm... bu adam bir tane kendi alanında.

ayrıca; (bkz: askılı kemerli doğuştan seksi yazar)**
(bkz: ttnet)*
(bkz: badoo com)
yazdığı üç armut entrysi ile gerekli cevabı zaten almış yazardır. silinen başlığı sürekli açmak daha sakat bir davranıştır.
Sözlüğümüzün trollerindendir. Hiçbir ideolojik görüşü olmadığı olanlara da saldırır. Açtığı başlıklardan kimin çıkarlarına hizmet ettiği, kime uşaklık ettiği belli olan yazar.
katiyyen noktalama işareti kullanmayan yazar. yazılarını okurken yoruluyorum şerefsizim.
(bkz: #5667964)

"nooluyoruz" dedim bu entry'sini okuyunca. böyle trans, avatar hali filan.
islami belgesel tadında entryleri var bu yazarın.
kendisine kızacak değilim fakat yönteminin ikna edici değil can sıkıcı ve sıradan olduğunu hatırlatmak isterim.
malum artık kimse ''bu mükemmel düzen tesadüf olabilir mi'' tarzı yaklaşımlara sıcak bakmıyor.

saygılar.
anlatan adam.
bütün bir entrysinde 2 nokta kullanan ve acaba bunu kasıtlı mı yapıyor yoksa "kasıtlı mı yapıyor" sorunsalıyla düşünememize sebebiyet veren insan. şöyle ki, eğer ki kasıtlı yapıyorsa göz zevkine aykırı bir durum teşkil etmekte ve insanı okurken yormaktadır. eğer ki "kasıtlı yapıyorsa" da daha acıdır. çünkü burada gizliden gizliden bir ayar verme çabası vardır. mesela türk büyüklerine oku baban gibi eşek olma gibi cümlelerle ayar verip değişik bir haz alıyor olabilir. acıdır.

(bkz: atatürk ve türkiye yi övmek için osmanlıyı yermek)
#6116555 gibi mükemmel bir yazı yazmış, #6138579 ile rezilliğe isyan etmiş yazardır. boşuna uğraşma kardeş, onlar öküz değil, sadece at gözlüklü bir takım yaşam formları. at gözlüklerini çıkardıklarında 5 dakika içinde ölüyorlar, o yüzden hep böyle kalacaklar.
kendisini ağır abi sanan yazardır.
acilen sözlük formatını öğrenmesi gereken yazar.
ağır derecede psikoloji bildiğini düşündüğüm yazardır.
noktalama işaretleri ile ilgili kesinlikle ciddi sorunları olan yazardır, uyarılmalıdır.

(bkz: nerde bu devlet) *
ne kadar boş dinci varsa onları ilah yerine koyup tapmaya çalışan yazar gibi bişey.

şabanı gaza getiren masum köylüler geliyor aklıma...