digiturkün yalnızca cocukların gelişimini olumlu yönde etkileyecek programları yayınladığı yeni kanalı. reklamlarındaki ufaklık ise görülmeye değer.
ultra gerzek bi kanaldır...
bebeklere televizyon izletilmez zaten,ayrıca o kanalla beyinleri uyuşur yavrucakların...
yazıktır günahtır...
hem illa izleticekseniz düzgün bişe izletin,anlayışları gelişsin...
mal mal saatlerce bi ekrana bakmasınlar..
tv reklamlarında inci türkay'la birlikte annesinin karnından konuşarak doğduğunu düşündüğüm ceren adlı bir ufaklığın oynadığı, çocuklara yönelik tv kanalı..
reklamın kamera arkasını da izlerseniz siz de öyle düşünürsünüz http://www.youtube.com/watch?v=5WVUQr0xis0
reklamda oynayan ultra şirin sevimli veledi alıp yımah gibi mıncıklayıp ısırıp ısırıp konuşturmak konuşturmak dil gellişimine hiçbir katkıda bulunmayıp orjinal haliyle kalmasını istiyorum.*
(bkz: digitürk baby tv reklamındaki velet)
israil kökenli, türkçe dil seçeneği de mevcut, digitürk'le beraber hotbird uydusundan da izlenebilen çocuk kanalı.
yalnız, 24 saat yayın yapması ve hiç reklam almaması, kanalın para kaynakları ve maksadı hakkında şüphe uyandırmaktadır.
ağır çekim bir kanaldır. ama "acaba ne yayınlıyolar" diye bakarken programı merak edip izlemişliğimde olmuştur. her daim genç kalmak isteyenlere.
türkçe yazacam. beybi parazileyşın tivi.
gına hazretlerinin gelmeyi bırakın, eve demir atmasına yol açan kanal. *
noluyo lan diye açılan, içinde gelmiş geçmiş en salak şarkıları barındıran ve eğitim psikolojisi okumuş biri olarak oradan 1 saatte alacağı faydanın 2 katını 10 dakkada verebileceğimi savunduğum kanal. Bebek izlerken baktım, çocuk dehşet içinde kaldı bir sahnede, ağzı gözü yamuldu sonra benim onun suratına dehşetle baktığımı görünce güldü herşey düzeldi açtım discovery'i. oh aslan ceylanı yiyor. çocuk bari doğanın gerçekleriyle büyüsün.
bebeklerin gelişimini olumlu yönden etkileyen kanal .
hipnoz etkisi yaratan kanal. 5 sn içinde kanal değiştirmezseniz aval bi şekilde televizyona bakarken bulursunuz kendinizi. bir sure akvaryumun icinde balik yuzer, sonra sunucu "balık" der. sonra baska bir ekran gelir, bir cocuk top oynuyordur. sunucu bu kez "top" der. hipnotize oldugun icin ceviremezsin kanali. oylece bakarsin.
-bu neğğ?
+kallem..

-bu neğğ?
+tavv$an...

-bu neğğ?
+keddi...
-napilir tediyle?
+agu bugu..

gibi diyaloglarin geçtiği kanal.

"lamlamnamnaranam hop hop tri tri bam" kanalin yegane müziğidir. ne eğlenceli ama di mi?!
Küçük kuzenim sayesinde yaklaşık beş dakikadır

"annecim annecim sakın bize kızmaaa
biraz gürültülü oyun oynuyorduuuk"

diye bir şarkıyla beynimi yiyen kanaldır.
bebekler için televizyon kanalı. bebeğinizin zihnini geliştirirken(!) sizinkini söndüren bir özelliğe sahiptir.
gece geç saatlerde verdiği birbirini takip eden garip şekillere dikkat edin. hipnoz etkisi yapıyor sağlıklı bünyelerde. sonra bi bakıyosun yarım saat takılıp kalmışsın kanalda.
6 yaşından büyükseniz beyin hücrelerinizin bi bölümünün yanmasına sebep olan kanal.
çalan klasik müzikler bile bu kanalın yumurcak tv, trt çocuk kanallarından çok daha eğitici olduğu söylenebilir.
doğal oyun alanları ellerinden alınmış çocuklara verilen sus payı kanalı . ruhsuz şuursuz , donuk ve yapay ..
çocuklarda bağımlılık yapan kanal bu. digitürk'ü olmayan bir eve misafirliğie gittiğinde, çocuğunu hiçbir şekilde oyalayamayıp, buradan kaydettiği cd'leri yanında taşıyan tanıdıklarım var *.
uzun süre maruz kalındığında hayat damarlarınızdan bazılarının kopmasına vesile olan tv kanalı.
an itibariyle bir veletin kafasını koparıp oyuncağa monte etmişler bugün benim doğum günüm diye ortalıklarda dolanıyor. insanın beynini yiyip bitiren veletlerin kumandayı sahiplenmesine neden olan yegane kanal.
bebeklere yemek yedirmek için kullanılan digitürk kanalı.
(bkz: psychedelic)
bebekler için uyuşturucu. yeni jenerasyon neden böyle sorularına ileride verilecek cevap.
-eveeet bu üç...
-neymiiiş ooo?
-Üüüüüüç.
-Duydun mu Maykıııl? Bu üçmüüüüş...
-Heeeey yaşasın üüüüç.
-Üç artı üüüç nedir acaba?
-Aaa, üüüç artı üüüç nedir acaba Coi, Hadi gel Maykıl'a bunu soralıııım.
-Maykıııııl üüç artı üüüüç nediiiir acabaaa?
-Hey bak bir üçgen!
-Bu bir üçgendir.
-Bakın üçgen.
-Hadi üçgene bakalım ihihi.
-Ne güzel bir üçgen...
gibi diyalogların varoluş imkanı bulduğu platform.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar