bugün

Kendisini eşine sakliyordur. Olması gerekeni yapıyordur.
doğadan kopmuş olan erkektir.

o yüzden organik değildir bildiğin hormonlu patates.
En asil duyguların erkeğidir.
ben aşık oluncada giremiyom ilişkiye? (kız vermiyo)
ereksiyon sorunu mu vardır diye sorduran erkektir. giremeyen ne lan? girmeyen, tercih etmeyen deyin bari.
Duygusal erkektir, nadir bulunur.

-Bana gelme, sen gelme.
Asil erkektir. O kizlarin pesinden degil, kizlar onun pesinden kosar.
duygusal evrimini tamamlamış erkektir.
yoktur. gayet net.
seksin sadece sikişten ibaret olmadığının farkında olan erkektir. zira aşk yapmak için gerekli olan şeyler sadece bir kadın ve bir erkek değildir.
(bkz: aşk yapmak)
gay olma itimali fazla olan erkek. çünkü seks sadece sevgi duygusuyla yapılan bir eylem değildir. tamam sevgi önemlidir ama şart değildir seks için. eğer seni tahrik ediyorsa nefret ettiğin biriyle de seks yapabilirsin. zengin erkeklerin aptal ama güzel kızlarla takılmalarının nedeni de budur. aşık değillerdir olamazlar da zaten ama bu kızlar onlara keyif vermektedir bir şekilde.
en asil duyguların erkeğidir.
her ilişkiye girdiğine de aşık olur bu kesin.
helal olsun denecek erkektir. aklını seksle bozmuş tipler arasında temiz kalabilmesi ayrıca başarıdır.
ilişkilerde, pusulası cinsel organı olmayan, takdir edilesi erkektir. bulunması zor kişiliktir. bulunursa, değeri bilinmesi gerekendir.
sevişmenin ne demek olduğunu anlayabilmiş boş hayaller pesinde koşmayan kardeşimiz.
ahahahhaha şeklinde gülünesi erkektir. *
asıl zevkin duygularda gizli olduğunun bilincindedir.

sevdiğin, aşık olduğun biriyle olmak gibisi var mı yahu.
Ilıktır.
iktidarsız erkektir. erekte olmak için uygun bir bahane bekliyordur. ben bırak aşkı meşki babamın düşmanını bile sikebilirim. profesyonellik böyle birşey işte.
sevişirken konsantre olabilmenin ne demek olduğunu kavrayabilmiş, farkına varabilmiş erkektir.
mastürbasyonu eliyle yapan erkektir.
cinsel ilişkileri ciddiye alan erkektir. sanırım bu tip erkekler hoşuma gidiyor yahu... * *
insanı hayvanlardan ayıran duygu ve mantığın farkındalığına erişmiş erkektir.
yüksek ihtimal aile ortamından başka bir ortama girmemiş kişidir.