bugün

entry'ler (313)

gitar çalmayı bilmediği halde tatile çıkan genç

insanların bazen gerçekten tatile ihtiyacı vardır, karıya kıza değil.

yazarların pes oynarken aldığı takımlar

Paris Saint Germen.

ibm

küçükken ibm tüplü monitörüm vardı markasını hep ibrahim zannederdim. çocukluk işte.

kızların hep zengin sevgili bulma cabası

@sacma sapan konusma la; kafan çok güzelmiş kardeş güle güle kullan. konumuza gelecek olursak çoğu erkeğin garibine ve bazılarının ise zoruna giden konu kızın herhangi bir vasfı yok iken zengin erkek bulma çabası ve azmidir. erkeklerin nefislerine yenik düşüp yenildikleri bu konu ise fakir erkeklerin zorunda gider neden gitmesin ki arkadaşım.

yazarların içinde bulunduğu psikoloji

boş gezenin boş kalfası psikolojisi.

tavsiye western filmleri

bildiğiniz güzel western filmlerini buraya entry olarak girerseniz çoğu westernci faydalanır diye umuyorum. bana gelirsek şöyle; django, duyguların rengi, american history x tarzı filmler biliyorsanız çekinmeyin dostlar.

anneden duyulunca sevinilen cümleler

oğluşum..

milliyetçiliği dinsizlik sanmak

kemalistler diye birşey yok uydurulmuş birşey sadece Büyük önder ATATÜRK'ün görüşlerini benimseyip yaşatmaya çalışan bir gençlik söz konusu olabilir. Herşeyi ist e bağlamaktan vazgeçin humanist komunist kemalist kalıplara sıkışıp kalmış kişilerin ibareleridir. Ayrıca dinine bağlı bir insan halkını devletini milletini sever milliyetçi bir karakteri olur, asıl milliyetçi olmayanların sorgulanması gereken bir durum söz konusudur.

sayılı gündeki sayacağınız son gün

An itibari ile sayılı staj günlerimin son gününü temsil eden gün.

türk televizyon kanallarının amacı

Amaçları para kazanmak olan tamamen ticari amaçlı olması yanı sıra, çok nadir olsa da arada ''kamu spotu'' adı altında halkı biliçlendirmek için reklamlar da koyuyorlar sağolsunlar, bir çok zararı olmasına rağmen evini geçindirmek için tüm gün işte stres çeken annelerimiz ve babalarımızın da evdeki tek eğlencisi olduğu yadsınamaz bir gerçek bence. Zaten genç nesil yani bizler tv izlemiyoruz haberleri bile sosyal medyadan takip ediyoruz. Kesinlikle zararları ağır basan bir yapılanma bence.

türkiye de moda anlayışı

Doğru önermedir kanımca.

olacakları önceden gördüm o ğoğ ov ov

Bay ördek *

yabancı ortama giren gencin canının sıkılması

genci sürekli telefonunun tuş kilidini açıp kapamasına iten eylemdir. *

güneş plajı

florya da bulunan güneş plajı adında ki yerin giriş ücretini merak ettiğim durum.

kızların yoldan geçerken erkeği iyice bir süzmesi

erkeğin ''acaba kötü mü görünüyorum da bu denli bakıyor yada beyendi mi acaba gidip konuşsam mı yok yok şidm tersler gibi iç konuşma yapmasına neden olan hede''

istanbul un en güzel semti

Avcılar.

ateistlerden dost olmaz

Allah ın varlığına inanmayan birisinde Allah korkusu da olmaz ve bundan mütevellit bu karakterde ve inançta kişilerle dost olunmaması gereken durumdur.

çok yiyip kilo almayan insan

Metabolizmanın gerekenden de fazla çalışması sonucu ne kadar yerse yesin kilo alamayan insain tipi.

zenginlerin hepsi zekat verseydi fakir kalır mıydı

zenginlerin yıllık gelirlerinin 40 ta 1 ini vermesi sonucu dünya da fakir kalmamasını umut eden bir söylem.

uludağ sözlükte entryler neden az oylanıyor

tıklamak zor geliyor.
üşengeçler haydi toplanalım, bir ara.