bugün

Dönmek kolay zor olan gitmek demiş atalarımız.Gerçektende öyle.Ama nolursa olsun ne için gidersen git seviyosan geri dönersin.
başka biriyle evlendiyse gerçekleşebilecek bi durum. geri dönüş zor olur.
alışırım zannettim yokluğundan acılanmam
vazgeçmek zor senin o büyülü tuhaf sıcağından
dön demeye utanırım zavallı korkularımla
arkasına saklandığım gururumdan
geri dön geri dön, ne olur geri dön
uzanıp tutuver elimi bir gün
utanır diyemem ne olur geri dön
geri dön geri dön, ne olur geri dön
uzanıp tutuver elimi bir gün
utanır diyemem ne olur geri dön,
sezen aksu'nun bu şarkısını her dinleten durumdur.
dönememektir o.
gurur vardır arada ölsen bile dönemezsin.
duygunun akla galip gelmesi.
(bkz: asla geri dönme)
(bkz: bora uslusoy)
(bkz: döndüm ayol)
bana tro diyenlere ben troll diyorum
çok saçma bi durum.dizilerde filanda olur hep uyuz olurum. ulan seviyosun madem git yapış dudağına.gurur ne boka yarıcaksa özledikten sonra.
felsefemdir bir kıza ikinci şansı vermemek süper acı verir ama kendi acını da hesaba katman lazım...
insanın içini kemiren bir durumdur. bir tür kanser gibi yayılır her tarafına. dönsen neyle karşılaşacaksın bilemezsin. dönersen eğer, şuanki durumundan daha kötü duruma düşeceğinden korkarsın. bir şekilde unutmaya çalışırsın ama o da olmaz. günlük heyecanlar, zevkler, takılmalar ile geçici de olsa unutmaya çabalarsın. bir süre böyle devam eder ama sonra sen de bu duruma alışırsın. birisinin öldüğünü kabullenmek gibi birşey olur. acını içine gömer bekler durursun.
işin içine gurur, kararlılık ve mantık gibi şeylerin girdiğini ve bunların kalbin önüne geçtiğini gösterir.
Hayatımda asla yapmayı beceremediğim ve beceremeyeceğim sey.
aşkından ölüyorsan dönersin.
kalp yerine beyinle hareket etmek, gururunu yenememek..
bırak gitsin dönerse senindir, lahmacunsa....
içine sıçtığınız hayata dönün de bir bakın. Gurur duyun bıraktığınız enkazla. Sizi unutmaya başladığında dönün ki bir kere daha sikin hayatını. Aşktan bahsetmeyin bana. aşık olan zaten gitmez.
karşındaki insan evliyse ölmek değil aşkından gebersen de dönmezsin. Işte o zaman ayrılık da sevdaya dahilmiş anlarsin.