bugün

entry'ler (19)

bir erkeğin en seksi olduğu an

Şartlarla alakalı bir durumdur. Uzun süreli bir abazalıktan çıktıysanız çoğu hareketi seksi gelebilir size.

bir kadının gideceği vakit

Karşısında benim gibi bir öküz varsa hemen gider.

aşkından ölsen bile dönmemek

içine sıçtığınız hayata dönün de bir bakın. Gurur duyun bıraktığınız enkazla. Sizi unutmaya başladığında dönün ki bir kere daha sikin hayatını. Aşktan bahsetmeyin bana. aşık olan zaten gitmez.

erkeklerin hoşlanma belirtileri

Facebookta arama kısmına isminin baş harfini yazdığında, ilk onun ismi çıkıyorsa hoşlanıyorsundur arkadaş.

izmirli kızların sabah uyandıklarında ilk işi

Kuvvetle muhtemel sıçmaktır.

sevgilisinden ayrılan erkeklerin ilk aradığı kız

Çivi çiviyi söker mantığıyla aranan kızdır. Kafa dağıtmak için kullanılır. Doğru bir davranış değildir. Yapmayın. Kıza da kendinize de yazık edersiniz.

sevgili olmama nedenleri

Yeni bir mücadeleyi göze alacak gücü kalmamıştır. Önceki ilişkisinden yaralı çıkmıştır ve hala en derinlerinde kanıyordur bu yara.

hayata dair iç burkan detaylar

cebinde beş kuruş para olmadığından, bir kaç günlüğüne şehrinize gelen arkadaşınızla görüşememek. utandığınızdan bunu ona söylemek yerine, türlü bahaneler uydurmak.

tek bir elemana her işi yaptırmak

Günümüz kapitalist sisteminde, işverenleri çokça başvurdukları bir yöntemdir. iş görüşmesinde daha bunu belirtirler. Senin bilgisayar mühendisliği okuman beni ilgilendirmiyor. Ben seni maksimum verim alabileceğim her alanda kullanırım, bu şartları kabul ediyorsan gel derler. Hatta bu iş için özel eleman yetiştiren şirketlerde mevcuttur. işin özü şudur ki artık tek bir alanda uzmanlaşma devri kapanmış, joker eleman devri açılmıştır.

facebook tan eski sevgilinin fotoğrafına bakmak

Resimlerine bakarsın. Tek tek incelersin kimler beğenmiş, kimler yorum yapmış. ilk zamanlar zordur ayrılık. Hep bir şeyler ararsın geçmişe dair. Yüreğin ağzına gelir biri samimi bir yorum yapınca. Elinizde hüzünden başka bir şey kalmaz. Gün geçtikçe alışırsınız. Daha az bakarsınız artık resimlerine. Unutmaya başlarsınız ve bir gün unutuverirsiniz.

hocasını röntgenleyen liseli ergen

Lisede öğretmenimi röntgenlemedim diyen yalan söyler. Her ergen yapmıştır bunu. Etiktir veya değildir ama yapmıştır. Cinsel açlığını bu şekilde gidermiştir. Öğretmenleri beyninde şekilden şekile girmiştir. Kandırmayalım kendimizi. Dürüst olalım. Hepimiz yaptık.

anneye bağımlı olmanın zararları

Liseye hala anneyle birlikte gitmek. haftanın 3 günü annenin okula uğraması. çocuğuna güvenemeyip 1 km mesafedeki okula bile servisle göndermek ve her gün servise kendi elleriyle teslim etmek, arkasından el sallamak. Çocukluktan kurtulamamak. Dışarı çıkacak cesareti kendinde bulamamak ve bu yüzden bilgisayar bağımlısı olmak.

ilk buluşmada bizi ölüm ayırır diyen kız

2. buluşmada senden çocuğum olsun istiyorum diyen kızdır. hayatı hızlı yaşıyordur. kaybedecek zamanı yoktur. göz göze gelince gözlerini kaçırmak, ellerini tutmak için bin bir şekle girmek, istemiyordur. açık sözlüdür. ne istediğini bilir.

insanın kendini başarılı hissettiği saçma anlar

ilkokul 7. sınıftan başlayarak lise son sınıfın 2. dönemine kadar 1 olan matematik dersinden mezun olmadan 2 alarak geçmek.işte o an ben dünyanın en başarılı insanıydım. Alt tarafı 2 diyebilirsiniz. demeyin üzülüyorum.

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

Her şey bir arkadaşlık isteğiyle başlar. Bakarsınız ilkokuldan hoşlandığınız kız. hemen kabul edilir. ilk konuşmada daha hissedersiniz kızda size karşı bir şeyler olduğunu. Sürekli planlar yapar. oraya gidelim, şunu yapalım. ister istemez düşünmeye başlarsınız ne olduğunu. kafanızda acabalar dolaşmaya başlar. yavaş yavaş kapılırsınız kıza. yoktur başka açıklaması kız sizden hoşlanıyordur. bir türlü emin olamazsınız arkadaşlarınıza danışırsınız. cevap hep aynıdır: kız senden hoşlanıyor. aklınızda hep o vardır artık. salakça bir mutlulukla gezersiniz sokaklarda. görüşeceğiniz zamanları iple çekersiniz. her şey çok güzeldir. son hamleyi yapmanın vakti geldi dersiniz. dikilirsiniz kızın karşına "ben seni seviyorum" dersiniz ve onun cevabı " ben seni arkadaş olarak görüyorum" olur. işte o an dersiniz yer yarılsa da içine girsem.

sevgiliyi kendinden kolayca uzaklaştırma yolları

ilk olarak yapacağınız şey geçmişini sorgulamak olacak. Hatta isim isim sorgularsanız ve bir kaçı için görüşmeyeceksin onlarla diyebilirsiniz. Bu şekilde ilk adımı atmış bulunuyorsunuz. Daha sonraki aşama hobilerine, ilgi alanlarına laf atmaktır. Çekinmeden "ne saçma şeylerle ilgileniyorsun." diyin. Gün içerisinde sürekli mesaj atın. Geç cevap verirse maraz çıkartın. Açmazsa ısrarla aramaya devam edin. Sürekli ayrılmakla tehdit edin onu. Fazla ilgi her kızı uzaklaştırır. Aşırı ilgilenin. Muhakkak gidecektir.

kış mevsiminin dezavantajları

Ankara gibi bir yerde yaşıyorsanız fazlasıyla hissedersiniz bu dezavantajları. En önemlisi bin bir zahmetle ısıttığınız ayaklarınızı, ayakkabınıza giren buz gibi kar suyuyla derin dondurucuya çevirmesidir. Yolda yürürken sizi ıslatan arabalarda cabasıdır.

sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılması gerekenler

ilk iş telefon numarasını, facebook adresini ve buna benzer bütün iletişim imkanlarını yok etmek. kendine bir uğraş bulmak. boş vakitler en tehlikeli zamanlardır çünkü bir ilişkiden sonra. Arkadaşlarınıza dert yanmayın dinlemezler bile bir kaç yalandan teselli sözü hepsi o. en iyisi uyumaktır. Film izlemek de iyi gelir.

bir erkeğin en karizmatik olduğu an

Bütün dikkatini bir işe verdiği andır. Hayat durmuştur onun için ve çevresinde ne olduğunun önemi yoktur. Bu sıradan basit bir tamir işi de olabilir, atomu parçalama çabası da olabilir. fark etmez.