bugün

(bkz: aşkın fiziksel olarak bünyeye etkileri)
karşılıklı yaşanan bir aşksa evet fakat kişi platonik seviyorsa her gün leyla gibi ortalarda geziniyorsa hiç de güzelleştirmez aşk.
aşkın insanın yüzüne verdiği geçici güzelliktir.
karşılıksızsa ne öldürür ne güldürür ne de güzelleştirir.
doğrudur, hormonlar çalışır, hadi aslanım, durma, en güzelsin, alemin güzelisin diye gaz verir içerden kii, sen o aşık olduğuna doğru kabararak güvenle git, onu kapabil. *
yani bu, doğanın üretim devamlılığını sağlamak için kullandığı sistem. kızların makyajı da ne kadar aptalca kalıyor burda.iyk.
doğrudur belki ama karşılıklı yaşanıyorsa ve alan almış satan satmış moduna geçildiyse hayır yanlıştır güzelleştirmez,hatta çirkinleştirir.
balık dolu büyükçe bir havuzdaki köpek balığıdır aşk. hem sonunu bilirsin hem kaçarsın. bu sayede hep uyanık ve her dem diri kalırsın. o an ölsen yüzünde aptal bir gülümseme kalır ebedi.
demet akalının makyajlı ve makyajsız hali gibi geçicidir.
Gülümsedigin kadar güzelsindir. Aşkın güzelliği bundandır. En kötü zamanda bile, aklına sevdiğin düşünce ':)' güzelleşirsin bir anda..
Keşke bazı şeyler hep güzel kalsa...
isviçreli bilim adamlarınca kanıtlanmış mı bilinmez ama bana kalırsa doğru bir önerme. aynı şekilde çirkinleştiredebiliyor. eğer mutluysanız enerjinizin dışarıya yansıması suretiyle çevrenizden "bi' güzelleştin sen" tepkileri alabilirsiniz. insan bunları duydukça daha mutlu hissediyor kendini.
Aşkın insanın üzerinde fiziksel olarak etkisinin olması durumu.

insana; mutluluk ve enerjinin yanında bir güzellik geliyor.

Nerden mi biliyorum?

Çünkü uydurdum.
Tecrübeyle sabit ama kendi üzerimde tecrübe etmedim. O da olur inşallah.