bugün

entry'ler (117)

nokia 3310

bulsam direk alıcağım telefon , rahat ergonomik kullanıişlı bir insan telefondan daha ne ister ki

sen gidiyorsun

gripinin güzel seviyesinden çıktığı ve iyice emre aydın tarzına kaydığının iyi bir örneğidir.

yaran zaytung haberleri

Final dönemi psikolojisini dakika dakika internet'te paylaşan genç, anılarını bir kitapta toplamaya karar verdi...

sensiz yaşayamam ölürüm diyen sevgili

öyle bir durum yoktur. elbette yaşanır hemde daha da güzel yaşabilirsin belkide.

başlıkların gittikçe inci sözlük seviyesine inmesi

bu gerçekten dolayı sözlükte entry girilicek başlık bulamamak. sol tarafta hep mi inci vari başlıklar olur kardeşim ?
nerede eski uludağ sözlük dedirtiriyor insana.

chai tea latte

bir çok kişinin starbucks ' a gidiş sebebidir.

starbucks

chai tea latte yi müthiş yapan mekan.
evet çoğu insanın duyduğu ön yargıya bende sahiptim ki chai tea latte yi keşfedene kadar.

gün içinde illa ki kullanılan kelimeler

yarın ders çalışmaya başlıyorum bu sefer gerçekten başlıyorum. açmıyorum bilgisayarı falan sözlüğüde girmiyorum.

kocaya giden kızların ağlaması

üzerinde artık daha fazla baskı ve yük olacağını son dakikada anlamış gelinlerde görülmesi muhtemeldir.
artık sen bir ev hanımısındırda eskisi gibi anneye yük olma vs yoktur. bir eşin vardır sorumlukların olacaktır ve bir kaç yıl içinde muhtelemen kariyerinden uzaklaşıp çocuk bakacasındır.

şanışer

yıllardır ismini sarışeker diye algılayıp . erkek rapçi neden böyle isim alır diye düşünmeme sebep olan rapçi.

kıskançlık

dünyadaki en büyük silahtır , kanınıza bir kere girdimi işte o an yanarsınız demedi demeyin bak. sadece ilişkilerde için değil her konuda kanınızda gizlice ilerleyen bir zehirdir. farketinizde sakinleşin ve o an itibariyle kurtulmaya bakın kendinizi teslim ettinizde hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

yorgan altında sevgiliyle mesajlaşmak

lise zamanında dayanılıp sabaha kadar süren olay , üniversite yıllarında uyuya kalmakla son bulmaktadır.

leyzi

sadık yarim fizy'nin bir sürelik yerini tutacak sitedir.
evet bundada fizy gibi liste yapabilmekte ve neredeyse her aradığımı şarkıyı bulabilmekteyim. lakin fizy gibi değildir bir soğuktur dizayn falan ama fizy'nin yokluğunda hiç yoktan iyidir.

rotring kalemlerin kaybolması

aynısı Fabel-Castell kalemler içinde geçerlidir.
ikiside evlat acısı gibi oturu insanın yüreğine hele daha yaşanmamışlıklar varsa.

yaran zaytung haberleri

Geliştirdiği yeni mimik sayesinde oyunculukta kullandığı toplam yüz ifadesi sayısını 3'e çıkaran Kenan imirzalıoğlu, Hollywood'a göz kırptı...

yalandan kim ölmüş

sürekli anne babaya yalan söylendikten sonra içinden geçirilen sözdür.
kendi kendini teselli amaçlıdır bir bakıma.

sinirden ağlamak

süpersonic beyinsel fonksiyonlara sahip kişilerin, işlerine düşmeyen şeylere karışıp yorum yapmasından dolayı gerçekleşen eylemdir.

bütün gün hiçbir iş yapmadan camış gibi yatmak

hava yağmurluysa ve yapılıcak plan yoksa, pazar günüyse.
evet bu eylemi gerçekleştirmekten başka seçeneğiniz yok gibidir.

delirten erkek parfümleri

(bkz: diesel full for life)
(bkz: Kenzo Eau Par Kenzo)
(bkz: Jean Paul Gaultier)

bira

ortam içkisidir.su gibi gider zaten eğer bir kafede içerseniz yarısı sudur büyük ihtimal, cep yakmaz çok fazla kafa yapmaz.