bugün

öksüz, yetim kalan gecelerdir .

artık imamlar namazlarını daha huşu ile aklı tv de kalmadan kıldırabilecek, perşembe akşamı gelen misafir içsel bir küfür yemiyecek, cuma sabahları iş te okul da kahve de pazar da bir önceki geceki yiyişmeler konuşulmayacak vs vs ...
(bkz: kurtlar vadisi)
bocalamama sebep olacak gecelerdir. henüz bihter' in vedasının hüznünü atlatamadım. yoğun bakımdan yeni çıkmışken..bu konulara girmem bile acımı tazeliyor.
her perşembe gecesi babalar günüdür.. (bkz: babalar günü)
(bkz: bihter in 7 si)
boşluğa düşülecek olan gecelerdir. bu eksiklik içimizde bir acı, nasıl kapanır yarası.
entrikasız,olaysız nasıl geçer geceler. ah ulan!
belki annemle iki çift lafın belini kırabiliriz.
"behlül niye yengenle böyle şeyler yaptın" yada "bihter niye vurdun kendini" diye rüyasında sayıklayanların geçirecekleri mükemmel gecelerdir.
insan içinde çok derin boşluklar oluşturabilir. hatta intihara kadar yolu var. kanal d yönetimine buradan sesleniyorum ey sözlük senin aracılığınla;

ey kanald yönetimi, ey aydın doğan bu milleti boş beleş diziyle siz kandırdınız şimdi önlemini siz alın. artık kırmızı noktalı filmde koysanız hiç farketmez yediden yetmişe, ailecek büyük ilgiyle izleriz.

(bkz: şimdi onlar düşünsün)
Geceler katran karası geceler.
ask-ı memnu nun yerinin doldurulamadığı gecelerdir.
elektirik kesikmiş gibi davrandığım geceler.
cenabet geçmicek gecelerdir.
aşk-ı memnu 2 gelene kadar hiçbir dizi izlemeyip isyan edeceğimiz gecedir.
entrysiz gecelerdir efendim..
az önce bi magazin programından öğrendiğim kadarıyla, yeni sezonda kanal d nin; beren saatin başrolünü oynadığı yeni bi dizinin geceleri olacaktır.
artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktı.
perşembenin kendini terk edilmiş sevgili gibi hissetiği gecedir.
"dumansız sigaranın köpüksüz biranın sensiz bu hayatın ta aq ım" dedirtecek gecelerdir. ah bihter ah...
kanalları değiştirirken 1 saniye dahi olsa görülmeyecek ve bundan mutlu olunacak perşembe geceleridir.