bugün

kelin ilacı olsa başına sürermiş. 5 senedir sürünüyorum.
tamamen ve tamamen iş yapmak, meşgul olmak ve üretim halinde olmaktır. üretim bizlere ters bir kelime olsa da üretmeliyizdir.
acıyı sürekli yer durursun unutamazsın.
Direk yeni bir manita yapmaktır yada zaman zaman diye diye acı çekmektir.
http://iliskilerokulu.blogspot.com/
olmayan öğütlerdir.

her kafadan bir ses çıkar bu dönemde.kimisi zaman der, kimisi çivi çiviyi söker der...

verilen her öğüt size bu acıyı unutturmaz. siz yanarken sizin yangınınzı söndürmez. yangınla yaşamaya alıştırır.

ta ki hiç ummadığınız anda karşınıza biri çıkar o zaman artık aşk acısı diner.
(bkz: basurlu bölgeyi falçata ile kesmek)
insanın kendi iradesidir yoksa birileri oldukça doğru konuşsun devamlı konuşsun iflah olmaz o kişi. istemediği sürece unutamaz. kendi bilincinde her şeyden her yerden her kokudan onu anımsar onu ima eder . Bunun için kişi ilk önce kendini inandırmalı buda zaman alır ama insanın yapamayacağı şey yok.
sanırsam 70 yaşında olmasamda o yaşta dahi unutamayacağımız bir sızı.
kafayı iki taş arasına koyup ezmek.
Ayrıldıktan sonra o acı kesinlikle içe atılmamalı ve ağlanması gerekiyorsa ağlanmalıdır. Tabi abartmadan..
Sonra yavaş yavaş yeni hobiler bulun kendinize. Mesela çevrenizde ilgi duyulacak bir hobi olursa dikkat çekersiniz ve bu da egonuzu okşar, kendinizi daha iyi hissedersiniz. Mesela en popüler olanı gitar çalmaktır, gibi gibi.
Kendinizi biriyle çıkmak için şartlandırılmış gibi hissedeceksinizdir ama lütfen bunu yapmayın. Çivi çiviyi sökmez!
Sadece biraz zamana ihtiyacınız var. Onu ne kadar sevdiğinize bağlı ama oturupta evinizde kız/erkek kurusu da olun demiyorum.
Herşeyin bir ölçüsü var. Dediklerimi yapın yeter.
Bir bakmışssınız ki artık onu düşünmeden geçiyor günleriniz.
çok klasik olucak ama, hafifletmek için, en çok sevdiğiniz arkadaşınızın sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

ya da, müzik zevkinizin aynı olduğu bide karşı cinsten biriyle ilgilenmeye başlayın, aranızda şarkı alışverişi yapın, bir süre sonra eski sevgilinizin aklınıza bile gelmediğini farkedeceksiniz. ve müzikle normale geri döneceksiniz.
en iyi yol için;

(bkz: yenilgiyi kabullenmek)
şüphesiz yeni aşklara yelken açmaktır.
vajina yalamaktır.
Sanki Hiç varolmamış gibi davranmaktır..
başka birini bulmak.
ayrıldığınız kişiyi mümkün olduğu kadar düşünmemeye çalışın. inanın çok işe yarıyor. öğrenciyseniz kendinizi derslerinize de verebilirsiniz mesela. bu da çok güze bir yöntemdir.

sözün kısası; kendinize uğraşacak başka işler bulun.
eski arkadaşlarla daha vakit geçirmek.
konuyu size açmayacak kadar duyarlı olan arkadaşlarla daha sık konuşma ve dertleşmek.
pop müziğe yönelmek.
yeni hobiler elde etmek.
Cıvı cıvıyı soker yolunu kullanmaktır tek yol. Yalnız bunu yaparken o yenı kızıyı dogru secın yanlıs degıl.
kadınsanız saç rengiinizi dğeiştirin. sahip olduğunuz saç renginizim tam tersini yapın. ya pişman olursunuz o pişmanlıkla aşk acısını aynada unutursunuz yada herkes tarafından beğenildiği için egonuz tatmin olur acıyı sallarsınız.

erkekseniz kafayı kazıtın pişman olursunuz. o uzasın diye uğraşırsınız unutursunuz.
Caresi henüz bulunamamistir. en iyisi acinizi pasa pasa yasamaktir. ayrilik ta aska dahildir.
bir hobiye sarılmaktır. Kesinlikle etkilidir.
ölmeye bir adım yaklaşmak kişiyi bu acıdan kurtarmaya yetebilir, ve hayata sıkı sıkı tutunmaya.
arabesk rap* * dinlemeyin. hem boktan bir sektörü batırır, hemde aşk acısından kurtulursunuz.

(bkz: 1 taşla 2 kuş)
güncel Önemli Başlıklar