bugün

entry'ler (268)

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

umut, barış, ulaş ve mert arasında kararsızız. 7.5 ay sonra edit atarım.

turgut uyar

Başka havalar getir bana
içinde biraz bahar olsun.
Biraz sen,
Biraz da cumartesi.

bir eşya olsanız ne olurdunuz

geiger sayacı.net

hapşırırken ulti atan insan

hasta olduğumda ben. bildiğin ben.
ulti atsam yine iyi. şöyle ki, komşular kapıya gelip "evladım geçmiş olsun şeytan girmiş diye duyduk geçmiş olsuna geldik." diyolar.

borussia dortmund

bundes liga da sonuncu olan alman takımı.
bence futbolcular paralarını iddaa da karşı takıma basıyo hacı. başka açıklaması olamaz.

islam dururken hristiyan olan adam

başlıktada söylendiği gibi islam dururken olmuştur. islamın zaten bi ilerleme kaydettiği son 1400 yıldır görülmemiştir.

geleneksel gri şehir zirvesi vol 5454

güzel bi zirveydi yine. düzenleyenlerin gelenlerin ellerine sağlık. yalnız köpük makineleri yetersiz kaldı bide revü dansçıları çok az sahnede kaldı onun dışında gayet iyi eğlendik. bir dahaki zirveye düzelmesi dileğiyle. ayarlayın bunları.

geleneksel gri şehir zirvesi vol 5454

çıkışta pavyon sözü alınmış zirve. bu seferde gidilmez ise cıngar çıkartırım hacı. hep vaat hep vaat. ayarlayın bunları.

replay a tecavüz ettiren şarkılar

manowar - sons of odin

replay tuşundan çoçuğum oldu. hanıma nası açıklıycam bilmiyom hafız.

türklerin bilimkurgu dizisi yapamaması

belkide bilim kelimesinin anlamını bilmediklerindendir. bilinse tübitak'a hayvanat bahçesi genel müdürü atanmaz.
paso aşiret paso aşk dizisi anasını satıyım.

+ hacı bilim kurgumu çeksek yea?
- bir sürü takım elbise,cip,zengin çocuk fakir kız varsa getir onuda çekelim.

berkin elvan

gencecik yaşta hayatının baharını bile göremeden aramızda ayrılan faşizim kurbanı kocaman insan.
suçun meşrulaştığı, katillerin serbest kalmasının sorun yaratmayacağı,insanları kafanıza göre ezebileceğiniz bir ülke yaratıp sonrada normalmiş gibi savunabiliyosanız ve hala allahınıza sığınıyosanız allah belanızı versin.

kara gözlü çocuk sanada sözümüz olsun.

burak wan kenobi

sanılanın aksine bir passage aşığı olmayan yazar.

cemal süreya

biliyorsun ben hangi şehirdeysem yalnızlığın başkenti orası.

90 ları giyiyoruz ankara zirvesi

katılmayı istediğim zirve.90 lar temalı güzel olur işallah.sanal bebek yetmiyomu hacı.evli adamım ben penye kapşon giydirmeyin bana.

gecenin şarkısı

muse - unintended

vücut geliştirme salonunda birbirini kesen tipler

başıma gelen olay.sadece kesse beni eyvallah.abi gittim güzel güzel yazıldım salona. aldım suluğumu çektim aşortmanlarımı başladım kardiyo filan.bi iki ağırlık derken bitti program. gittim duş aldım.ulan havlu var üstümde giyinicekken adam geldi " aa dövmen ne güzelmiş" diye muhabbete girdi.başka varmı filan diye muhabbet ederken bi baktım beni dikizliyo.sonra diyo saçlarını pek sallamıyosun dağınık yapıyosun ya hastayım filan. noluyoz demeye kalmadan telefon numaramı isteyince dedim abi evliyim ben.iyi filan derken adam devamlı taciz etti.dedim namusumla bi adonisimi çıkartamıycakmıyım şurda.üyeliğimi iptal ettim.evime geldim paşalar gibi ayağımı koltuğa sıkıştırıp mekik çekiyorum.
not: homofobik değilim, tacize karşıyım

melih gökçek in ankaralılarla dalga geçmesi

evde 2 şişe rakı var. açılışa gelecekler diye korkuyorum.

home office çalışmanın çok mantıklı olması

ben bu mantıkla yola çıkarak eve balyayla para döküp çok güzel bi pc aldım.işim 3 boyut tasarım filan işte. evde çalışıyım dedim.mesai saati yok, pijama-kahve-sigara kombinasyonuyla çalışmak sabahın köründe kalkmaktan iyidir filan diye gaza getirdim kendimi.ayda yılda bi iş gelmez mi lan. pc yi alalı 1 yıl oldu 3 iş anca yapmışımdır. ama keriz gibi de normal ssk lı işimi bırakmadım tabi. ulan hiç iş gelmez oldu iyimi. sonuç: ben diablo 3 oynuyorum hanım kek tarifi bakıyo internetten. mutluyuz ama.

yaran facebook iletileri

istanbullu : ay ankara'da deniz yok nası yaşıyosunuz ya?
ankara bebesi : balıkmıyız la biz

dizimag

evlendiğimde eşim sürekli altınları daha emniyetli bi yere saklamakta ısrar ediyodu. bende "-la salla altınlara dizimaga bişey olmasın." diye geziniyodum ortada. vay arkadaş kapandı gitti ya la koca site.
günde 7000 dolara interneti satın alır yine yayın hayatıma devam ederdim lan ben.gaz veriyim de biraz belki site sahibi okur filan.neyse breaking bad bitti diğerlerinide sağdan soldan izliycez artıkın.

tanım: online dizi izleme sitesi idi.