bugün

msn de kızların bazen karşılaştığımız iletisi . * ayrıca , bu kızlar , kimseyle konuşmak istemiyorum diyede ileti girebilir . *
ağlıyorsan msnde ne işin var dedirten durum. ilgi çekmeye çalışmaktan başka bir şey olmayan eylem.
(bkz: berkcan seni gebertceeeem)
(bkz: güzel bi fotoşop programı bilen var mı)
(bkz: murat bozzzzzzzz)
(bkz: arda m)
lütfen bana yazın demek isteyen ergenlik çağını atlatamamış kişi.
ağlıyorum kimse yazmasın derken herkesin ona ne oldu, neyin var sorusunu soracağını bilen insan çeşidi.
bütün ilgiyi üzerine toplamaya çalışan yazık insan iletisi. bunu yazan "sarhoşum lan ben" muhebbetinden de asla kaçmaz.
sağ tık
sil, engelle
evet.

kimse sana yazmayacak emin ol.

(bkz: melankolik takılan liseli boş beyin)
duygusal ergen.muhtemelen hoşlanılan kız/erkek msn sınırları dahilindedir.onunla arası limonidir.ilgisini çekmek,bir nevi senin yüzünden ne hallerdeyim gör demek isteyiştir.ilgisini çekemediğini anlayınca kendini o şahsın gözüne sokmak için sürekli çevrimdışı görün,çevrimiçi ol da yapabilitesi olan ergendir bu,evet.
''tamam canım hemen siliyorum seni msnimden, bir daha da görüşmeyelim.'' diye ileti yazılması gereken durumdur. ciddi yaptım ben bunu.
yazmayacaksak neden açtın cicim, içimden gecirdiğim sefkatimi hissedeceksin denilesi bir durum.
(bkz: uyku cebi dene)
ertesi gün;
(bkz: uyku cebi de deneme)
bi siktir git o zaman.
kimse yazmasın diyerek msn'de durmak ve birilerinin yazmasını beklemek olarak ta tanımlanabilir.
ağlama bebek
kendisi aglayince hayatin duracagini zanneden insan soylemi.
aslında "bana yazın" mesajı verir.
bundan sonra istesende yazmam denilecek insandır. hiç açmamak üzere engellenmesi tavsiye edilir.
çarpım tablosunu ezbere bilme ihtimali düşük bünyenin yakarışıdır.
bu ileti görüldüğü andan itibaren temenni edilecek tek dilek vardır, o da kimsenin yazmaması ve şahsın hastanelik olana kadar ağlamasıdır.
acaba kimlerin umrundayım kişisinin, herkes ağladığımdan haberdar olsun mesajını içerir.
Şuan kimse beni iplemiyor, acaba kaç kişi kötü günümde yanımda olacak bakalım diye deneme yapan şahsiyetlerdir. Bunlara geber demek lazımdır. Kimsenin yazmasını istemiyorsan girme, hadi girdin işin var çevirim dışı gir canım aa.
dışarıdayım yazmayın.
moralim bozuk yazmayın :@
öldüm yazmayın.
tuvaletteyim yazmayın,

aslında çaktırmadan,'benimle ilgilenin' mesajı verilmektedir,veyahutta ilgi çekmektir amaç. neticede msn bir sohbet programı,madem kimse yazmayacak,ne giriyorsun kardeşim.