bugün

Kadının rahatlaması sağlayan yöntemlerdir.Herkesin kendine göre bir yöntemi bulunur.Ancak linkte vereceğim videonun başındaki yöntem uygulamaya değerdir sanırım.*
http://www.dailymotion.co...-fragmany-izle_shortfilms
vereceksin bol bol dumbbell press yapmış omzu ağlasın dursun efendim zamanla sakinleşir.
okkalı birtane yerleştirip şoka girmesini sağlamanız gerek.
filmlerde her ağlayan kadına tokat atılır ve kadının susması sağlanır. fakat gerçekte yaptığınızda 5 dakikalık ağlama krizini 5 saate çıkarmış olursunuz.
+ Sen hep böyle ağlar mısın?
- Ağlamıyorum!
+ (keskin bakışlar eşliğinde) Ağlama!
- Sana ne be sana mı sorcam?
+ Ulan bi yöntem de tutsun amk bıktım be!

* Error! *
(bkz: geniş omuzlar)
pisküvit yermisin ? ..diye sormak.
hayırlısı olsun boşver demek.
ağlamanıza sebep olan şeyi öğrenebilir miyim sorusu işe yarar gibi.
ağla açılırsın demek.öbür türlü teselli etmeye çalışırsanız daha çok ağlar,daha çok konuşur.*
kes lan zırlamayı *
kesinlikle susun, hiç bir şey demeyin, bırakın ağlasın. en azından sessiz ağlar. eğer teselli etmeye çalışırsanız çevredeki insanların bakışlarını toplamanız hiç de zor değil çünkü ağlama şiddeti müthiş bi şekilde artacaktır.***
sırtını sıvazlayıp yada omuzuna kol atıp "herşey iyi olucak/düzelicek." demek bir yöntem değildir. onun dışında herşeyi yapın misal karşısına geçip çiftetelli oynayın, şebeklik yaptığınızı zanneder. ama öyle herşey geçicekle olmuyo bu işler.
-ağlayınca çok güzel görünüyorsun.

hemen ağlamayı kesecek ve yüzünde bir gülümseme oluşacaktır.
gözyaşlarını nazikçe silip sarılmak en iyi yöntemdir.
Omzunu getir,kadının önüne koy,yeter.
saçlarını okşayacaksın, öpüp koklayacaksın, kıvama gelince bi güzel gönlünü yapacaksın oda çocuklar gibi mutlu olacak.
omzunun neden var olduğunu sorgulayan insanın düşünmesi gereken yöntemlerdir.
bir kadını ağlatacak kadar güçlü bir erkek vardır ama teselli edecek kadar güçlüsü yoktur.
" ne kadar kilo vermişsin aşkım " denilirse susar bunlar.
her dediğine haklısın dedikten sonra ne kadar yanlış yaptığını düşündüren bir durum.
(bkz: tamam tamam ağlama zaten siki kısaydı kızz)
(bkz: ağlama melis)
yüzüne ayna tutmaktır.
yüzüne ayna tutulan insan (kadın ya da erkek farketmez) kısa bir süre sonra susup kendi yüzünü incelemeye başlıyormuş.
sadece sarılın, başını omzunuza koysun ve salya sümük ağlasın. en büyük teselli budur.