bugün

sözlük yazarlarının ağladığı en ilginç veya en alakasız ortamlardır.
Ağlama duvarı.
eski sevgilimin annesinin omuzu.
izmir eshot, arka 4'lü..

Beşli de olabilir hatırlayamadım. sabahın körü ve tek başımaydım.
emrah serbes yazısı okuyan yazar beyanı.
(bkz: otobüs durağı)

ama gideni uğurlarken değil, alt tarafı 4 durak gideceğim otobüsü beklerken.
Havuzun dibinde belli olmasın diye.
Vallahi 400 kisilik bir kahvede sigara dumanindan ağlamaya baslamistim,göz gözü görmemesi hasebiyle ağlamaktan baska çare bulamadik.
ilkokul 5. sınıf balosunda.
iki gün önce migros'ta salya sümük ağlayarak dolaşmaktaydım.
Yatılı okulda boş bir yurt odasında ağlamıştım.
Avm ve metrobüs benim için en ilginç iki yerdi. Kendimi tutamamıştım. Avm' de ansızın başlayan diş ağrısından ağlamıştım . Metrobüste ise istanbul' a annem gelmişti ve bana kırgıngı. Ayrılırken çok zoruma gitmişti. Yol boyunca ağlamıştım.
Sabiha gökçen havalimanı tuvaleti.
Ayrılık hakkaten o gün ciğerimi parçalamıştı.
Otobüs yolculuğunda hiç durmadan ağlamıştım.
Yolcular sabaha kadar teselli etti.
melis'in omzu (bkz: ağlama melis)
Bizim dershanenin arkasıydı. Bir kız için. ilk ve en çok sevdiğim kız. Sonra bir daha ağlamadım galiba.
eskiden dolabın içinde ağlardım. ama şimdi sığmıyorum tabi, sığsam cidden çıkmam ordan.
-Doğum günümde saçma bir alışveriş merkezinin tuvaleti
-Tophane surları
otobüs durağı.
Tv aglayan spikeri gördükten sonra sebepsiz aglamam.
kaybolmuştum, ruhen.
bilmediğim bir şehrin oto sanayisinde ağlıyordum kendime geldiğim zaman.
dışarıya akan damlalar bir elin parmaklarını geçmezken, içim optimist olamayacak kadar çok bardaklarını doldurmuştu.
okul tuvaleti

yurt duşları

küçükken de bir mağazanın oyuncak bölümü bence en ilginci bu çünkü teorik olarak bir çocuğun o bölümde gülmesi gerekir yok arkadaş sorun benim amk.
Cikti kapidan arkasindan kapatti. Ayaktaydim kapiya yaklasip dinledim asansore binmesini; bindi ciktim koridora asansore yaslanip yere dogru kayarak agladim haliflexe oturup. Ustumde gecelik vardi. Bi daha goremiycegim icin agladim. Asansor 0 a geldi bekledim belki pisman olur cikar 5 e tekrar diye. Cikmadi. Donmedi. Ciplak ayaklarimla kizilayda tanimadigim biyerde otelin odasina geri dondum.
iletişim psikolojisi sınavında hoca yaşadığımız bir olayı anlatıp iletişim hatalarını ve çözümünü bulmamızı istemişti. Ben de annemle aramda geçen kavgayı anlattım. Baktım soruyu cevaplarken ağlıyorum. Kendime inanamadım.
Staj yaparken çalıştığım fabrikanın deposunda rafların arasında ağlamıştım.
Daha da ilginci yoktu galiba.