bugün

o zaman konuş lan. denilesi başkandır. hikaye anlatmak yerine varsa bildiği bişey anlatmalıdır. ayrıca artık kendisi bile kabullenmiştir şike yaptığını.
böyle bir tehditte bulunupta konuşmayan namerttir.bu lafı söyledikten sonra saklamayacaksın. yani belli şikeler vs biliyorum ama bana dokunmazsanız bende bunları açıklamam demektir. artık bir kedi kadar gururun varsa açıklarsın.
tutuklandığı söyleniyor.
an itibariyle tutuklanan başkan.
hakkında yapılan hukuksuzluğa "oh olsun" minvalinden yaklaşanların en kısa zamanda bu hukuksuzluğun kurbanı olmasını istememi sağlamış kişi.

fanatiklikten gözleri dönmüş koca koca adamlar hukuksuluğun en alasının yapıldığı şu günlerde ses etmiyor ya ben işte buna çıldırıyorum. gün gelir siz de bu devrana girerseniz arkanızdan ağlayanı götünden siksinler.
Gözaltına aldındığından beri yok kardiyolojide, yok endokrinolojide, yok acil seviste vs vs devam eden klinik gezme sürecinden sonra bugün morgda haberini alırsam şaşırmayacağım devrik lider.
ne zamandır vakit bulamadığı check-up işini gözaltı süresinde aradan çıkarmıştır.
türk sporunda bir devrim yaratan insan.

şöyle geriye dönüp baktığımızda aziz yıldırım ın ülke sporu için neler yaptığını görebiliriz. bugün amatör sporlara ilgi, salonların dolması, kupalarda finaller oynanması bu başkan sayesinde olmuştur. fenerbahçe den esinlenerek diğer büyük takımlarda amatör sporlara yatırımlar yapmaya başlamıştır.

bugün anadolu klüpleri naklen yayın gelirleri ile ayakta durmaktadır. ve bu gelirin bu kadar artmasında aslan payı kesinlikle aziz başkanındır.

gelinen şu noktada görülmektedir ki; iddialar henüz kanıtlanmamışken bir linç girişimi sözkonusudur. düşene herkes tekme vurma yarışındadır. nankörlük had safadadır. görülmektedir ki milletin derdi üzüm yemek değil, bağcıyı dövmektir. burada her kesimin ünal aysal dan feyz alması gerekir.

türk futbolu için bir şeyler yapmış bu adam, bu süreçte hiç değilse saygıyı haketmiyor mu?

ha birde sanal ortamda eline klavyeyi alıp, aziz yıldırım ın hastalığı gibi konularda kendince dalga geçen ergenlerde var. onlara cevap vermeye gerek yok, kendi haline bırakmak en iyisi heralde.

edit: benim şahsi fikrim yanlış anlaşılmasın. bu işte kim suçluysa cezalandırılsın.
tutuklanabilmesi için öncelikle tutuklanma talebiyle nöbetçi mahkemeye gönderilmesi gereken başkan. yani tutukluluk halinin belli olması için en azından birkaç saat var kanımca.
türk sporunda bir devrim yaratan insan. yanlış anlaşılmasın şikede devrim yaptı adam.
sorgusu bitmiş an itibariyle savcı tutuklama talep edicek mi o bekleniyor. çıkmayan candan ümit kesilmez misali salıverilsin diye ümit ediyoruz.
tutuklanmıştır. o metrisin önü bir uzun alan, bir tek seni sevdik gerisi yalan.
sorgusuna ara verilmiştir. yine rahatsızlanmış hazret.
türk futbolunun kurbanlık koyunu olacağını zannedenlerin ne kadar büyük bir yanılgı içinde olduğuna zaman şahitlik edecektir.
çıra gibi yanacağını zannedenler, çıranın tutuşturacağı odun dolu ocakta olduklarını asla unutmasınlar.
aziz yıldırım herkesin parası kadar konuştuğu bir alemde en dobra ve en çok konuşandır o kadar.
umalım ki susmasın dediğimde türk futbolu biter lan diyorum.
umalım ki sussun dediğimde fener biter diyorum.
iki ucu boklu değneğin iki ucunda da yer almayı başarmış bir isim olarak aziz başkanımı tebrik ediyorum.
teklif edipte kabul ettiremeyenlerin şampiyon ilan edilme olasılığının hayli yüksek olduğu bir alemde teklif edipte kabul ettirene, teşvik primi vermiş, şike yapmış deniyorya valla helal olsun.
çok hassas bir bünyeye sahip fenerbahçe başkanı. bu kadar rahatsızlanıyorsa suçlu bulunması halinde kendisi için en iyi çözüm ev hapsi olacaktır.
türkiye de sadece futbol için değil bütün spor branşlarının yolunu açmış büyük başkandır.

çok değil 5 yıl öncesine bakın, tv den kadın - erkek voleybol maçları izleyenleri, kadın - erkek basketbol maçları izleyenleri parmakla sayardınız.

bu adamın yatırımları ve diğer kulüplerin başkanlarının bu adamı feyz almaları sayesinde, bu kadar gelişti bütün spor dalları.

burada kendi götü boklu, kulüp batıran kulüp başkanlarına bakmadan aziz yıldırım a laf atabilen kişiler ezikliklerini kusuyorlar işte ne yapsınlar. kaç yıldır hayatlarını sikiyoruz adamların.
yıllardır kendisini "büyük" ilan edenlere ne kadar "büyük" olduğunu gösteren şahıs.

ayrıca sevimsiz.
Medya tarafından kendini savunmasına izin verilmeden üzerine saldırılan başkandır.Seversiniz sevmessiniz,ama polisin ve medyanın daha hiçbirşey netleşmeden yaptığı yargısız infaz kabul edilecek birşey değildir.Herşey netleşsin zaten cezasını çekecektir.Ölümüne bir Fenerbahçeli olarak Aziz yıldırım çokta haz ettiğim biri değildir.Fakat bu yapılanlarıda adalet çatısı altında sindiremiyorum.Bu iş bir şike operasyonu olmaktan çıkıp ''Aziz yldırımı bitirme operasyonu'' olmaya emin adımlarla gidiyor.
yaşanan olaylar sonucu tutuklanmazsa bile büyük ihtimal başkanlıktan istifa edecek olan insandır.

sorgulama sırasında rahatsızlanarak tekrar sorguya ara verilmiştir. benim anlamadığım şey; yahu sen o kadar deplasmanlara gidiyorsun, koskoca ligde sinir stres sahibi oluyorsun, son dakikada şampiyonluk kaçırıyorsun, sonra bir de 2 dakikalığına şampiyonluk kutluyorsun ve tüm bu travmalara karşılık hiç hastaneye kaldırıldığını duymuyoruz. ne oldu da birden böyle hastalık hastası oldun ey büyük aziz başkan?

şike yaptığın zaten belli, yaşananlar ortada, kaç insanın ahını aldın kim bilir bu durumlara düşmek için. yazık gerçekten.
sorgulanması bitmiş savcının kararı bekleniyor. iki yöneticisi tutukluyken aziz yıldırım serbest bırakılırsa işin içinde bir iş var demektir.
son bir haftada yaşadıklarını 10 senede yaşamamış olan başkandır.
kim ne yaptıysa cezasını çeker, ama böyle bu şekilde bilinçsizce aptalca saldırı olmaz olamaz, bize bu durum gösteriyor ki ne kadar çok aziz yıldırım düşmanı aziz yıldırımı çekemeyen varmış.
büyük ihtimalle tutuklanacaktır. fenerliyim ama aziz başkanın karanlık işler çevirdiğini inkar edemem.
durmadan sağlık durumu "sıcak haber" olarak verilen kişi.

ayıplıp bayılıyor, şekeri çıkıp iniyor, klostrofobisi var, anjiyo oldu filan da 33 yaşındaki yeni eşe kalbi nasıl dayanıyor idi acaba?
tutuklanmıştır. fenerbahçe'nin küme düşmesine artık gerçek gözüyle bakılmaktadır. geçmiş olsun.
Adamın ne olduğu zaten belli ben "En büyük silah kaçakçısıyım" demesine gerek yoktu zaten . Belliydi .