bugün

entry'ler (511)

annenin değerinin anlaşıldığı anlar

bugünlerde niye böyleyim bilmiyorum. çok sulu gözlü biri oldum çıktım. ve her gözlerim dolduğu anda aklıma gelir oldun. aylar sonra buraya girip sana daha önce yazdıklarımı okumak isteyişim neden, bunu da bilmiyorum. velhasıl cok özlüyorum anne, göcüp gittiğinden beri çok zaman geçti ama alışamadım işte, alışamıyacağım da anlaşılan...

değerini zamanında anlayamadığım annem nur içinde yat...

sevilmeyen hitap şekilleri

uzun süredir yazmıyordum. başlığı görünce dayanamadım.

tahminime göre istanbul'a yeni gelmişti ve yine tahminime göre apartman görevlisi idi. işyerime geldiğinde bana abi derdi, abi aşağı abi yukarı, bende buna elimden geldiğince yardımcı olurdum.

bir süre sonra bu yine geldi ve bana '' yakışıklı naber '' dedi. cin çarpmışa dönmüştüm götü kalkmış ibnenin. belliki açılmış özgüveni yerine gelmiş.

ogün bugündür o amına kodumun ibnesini de sevmem, bana yakışıklı denmesini de.

slaven bilic

bir fenerbahçeli olarak hayran olduğum teknik adam. tek kelime ile helal olsun, bir insan işini bu kadar isteyerek yapar.

liberal demokrat parti

ilk oyumu verdiğim parti. o zamanlar üniversitedeyiz, besim tibuk tv lerde çıkıyor ve ekonomiyi o kadar iyi anlatıyor ki, ağzımız açık izliyoruz.

o seçimde ben ve arkadaşlarım oyumuzu ldp'ye verdik. biliyorduk oyumuzun boşa gideceğini, ama hiç olmazsa safımız belliydi.

bugünkü ortamın tam tersine bizler adaletin güçlünün değil haklının yanında olmakla yerine geleceğine inananlardandık. bir partiye oy vermekle adaletin alakası yok diye düşünülebilir ama bu düşünceyi felsefeniz yaparsanız her kararınızı buna göre verirsiniz. işte o zaman başınıza birileri diktatör olmaya kalkmaz.

10 mart 2014 trabzonspor fenerbahçe maçı

fenerbahçe'nin yorulmadan kazandığı maçtır.

o bu değilde galatasaray bu hafta karabük'ü yenerse puan puana geliyoruz ya la.

yaran muhtar sloganları

en yaratıcılarından bir tanesine bu sabah rastladığım slogan.

'' kaynak bulundu, bayram yakındır.''

muhtar adayınız bayram kaynak.

yeminlen pes.

eyfel kulesi türkiye de olsa olacaklar

kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkılıp yeniden yapılırdı.

16 şubat 2014 fenerbahçe kasımpaşa maçı

enteresan bir şekilde fırat aydınus'un atandığı maçtır. işin daha da enteresan kısmı aydınus'un caner erkin'i '' lan '' dediği için attığı maçtan sonra 2. fenerbahçe maçıdır. ne enteresandır ki bu 2 maçta da caner erkin kart cezalısıdır. valla helal olsun büyüklerimiz her şeyi düşünmüş!!!

şubat ayının hatırlattıkları

- 3 gün. mart maaşını 3 gün erken almak.

yaran facebook iletileri

bu sabah kendimi zengin hissedeyim diye kahvaltıda meyve suyundan bir yudum içip aceleyle çıktım evden. açlıktan ölüyorum şu an.

elleme oğlum bomba var onun içinde

dakikalar önce yaşanmış olaydır.

çalıştığım mağazaya kürt kökenli çocuklu bir aile girdi. çocuk paketli bir eşyayı ellemeye başladığı anda annesinin ağzından o dehşet verici cümleler döküldü.

'' elleme oğlum bomba var onun içinde. ''

arkadaş nasıl bir ortamda yetiştiriyosunuz bu çocukları, pes.

acun ılıcalı

allah'ın koş ya kulum dediği kişi. mamafih bu işler yürümekle olmaz.

fenerbahçe ülker

bugün tofaş'a yenilmiş takım.

o değilde bu takımın partizan deplasmanında ki maçı cuma akşamı saat 12 ye doğru bitti. bu takımı bir deplasmandan diğer deplasmana 37 saat sonra maç yapmaya gönderen zihniyete sokayım.

25 haziran 2013 uefa disiplin kurulu kararları

son aldığım duyuma göre uefa nın faxına kağıt sıkıştığından açıklanması yarına kalmış kararlar.

erman toroğlu

katıksız fenerbahçe düşmanıdır.

fenerbahçe gençlerbirliği'ne yenildiğinde ekranda '' fenerbahçe 3 ün 1 ini alamassa ne olacak '' şeklinde terbiyesizce konuşmuş kişidir.

3 ün 1 ini alamassak ne olacak bilmiyorum ama alırsak ne olacağını gayet iyi biliyorum erman efendi. hadi bir tahmin et ne olacak, hadi.

25 nisan 2013 fenerbahçe benfica maçı

oynanan futbol sebebiyle duyduğum hazdan, duyduğum gururdan dolayı beni gecenin büyük bölümünde uyutmamış maçtır.

yanlız üzüldüğüm bir konu var. bu takım bu seviyeye çok daha erken haftalarda gelirdi. bu takıma özellikle son yıllarda sene başlarında diyorlar ki, sen güreşe yerde başlıyacaksın arkadaş. önce yerden kalkacaksın sonra da rakibini tuş edeceksin. önceki yıl 3 temmuz süreciyle bu yılda alex kriziyle bu yaşatıldı bu camiaya.

alex demişken ey alex efendi, sen benim ahımı çok aldın. nolurdu sene başında hocanın istediği gibi davransaydın. dün akşamki maçta sen 70 de oyuna girseydin nolurdu biliyomusun. ben söyliyeyim sen şimdi o kupanın bir ucundan tutmuştun. maç en az 3 olurdu. sen benim ve bu taraftarın gözünde efsaneydin hala da öylesin ancak yaptıkların çok zarar verdi. biliyoruz ki sen birilerinin maşası oldun, sen akıllı adamdın bu tuzağa düşmemeliydin. düşünsene hollanda da kupayı kaldırıyosun ve futbolu bırakıyorsun. şimdi kim kaybetti önce sen sonra fenerbahçe. kazanan ise malesef yok.

aykut kocaman

başarılı teknik adamdır.

hala bu adama başarısız diyenleri anlıyamıyorum. ulan oğlum 106 yıllık tarihinde kaç defa yarı finale çıktın. lale.

9 nisan 2013 galatasaray real madrid maçı

bir fenerbahçeli olarak, üstelik avrupa arenasında galatasaray'ı desteklemeyen bir fenerbahçeli olarak benim nazarımda galatasaray turu geçmiştir. helal olsun.

o değilde sabri ile ronaldo'nun maç sonu birbirlerini tebrik etmelerine bittim.

2012 13 şampiyonlar ligi çeyrek final eşleşmeleri

bayern - real

galatasaray - dortmund

juventus - barcelona

porto (malaga) - psg.

ekşide barca maçını tahmin eden yazar

http://eksisozluk.com/entry/32587450

ekşi sözlükte barcelona milan maçının sonucunu doğru tahmin eden yazar.

olur da bu kadar olur arkadaş. hangi müneccimle yattın bilader ya.