bugün

sizi gerçekten sevmiş olan sevgilidir. öyle ki varlığınızda sahip olduğu sevginizi, yokluğunuzda bile paylaşmak istemiyordur. kıymeti bilinmelidir.
tutarsız bir cümle. şimdi ayrılık varsa 2 durum söz konusudur.

eğer sevgiliniz sizi terk ediyorsa, demek ki başkasını sevmiş ya da sevmek üzere yani sadece seni sevemez.

eğer sen terk ettiysen, karşıdaki mal mı niye hala seni sevsin.
egoist, sadist sevgilidir.
Saçmalayan sevgilidir. imkanı olmayan şeyler istiyorsun.
sevmediğini, sevilme ihtiyacını gidermek için sizi kullandığını açıkça ifade eden sevgilidir.
(bkz: megolaman)
başka yörelerdeki versiyonu için (bkz: ya benimsin ya toprağın)
oldu başka derdin varmı bebeğim, sen git milletle çık çık istediğini bulamayıca geri dön, nah sana baklava. Cümlesini kurduran sevgilidir. Birden sinirlendim normalde böyle bi adam değilim.
"heee oldu amk" denmesi gereken sevgilidir. Zaten içerisinde "ayrılsak,ayrılırsak vs." kelimeler geçen cümleler kuruyorsa özellikle uzak durmanızı tavsiye ederim.
(bkz: gerizekalı sevgilim)
dirsekle yakın temas ettirilesi sevgilidir.
sevildiğini zannederek yaşamak isteyen sevgilidir.
kuyruk açısından kurtulmak için bunu düşünmek istemiştir.
bırakın zavallım düşünsün.
bencildir. kendisi başkasını sevecek fakat karşıdaki mazlum insana sadece beni sev diyecek. afedersiniz ama mikerler o dötü.
ay niye bu kadar sovuldu anlamadim. kim hoslanir daha taze ayrildigi adami/kadini baska kollarda, baska dudaklarla opusurken hayal etmekten allasen? oyle olmayacagini o da bilmiyor mu, biliyor bal gibi.
saçmalamaktadır
hemen azıcık empati yapıyoruz madem sadece sizi sevmesini istiyorsunuz acaba neden ayrılıyorsunuz hadi diyelim zorunluluktan dolayı
peki ayrıldıktan sonra sadece sizi sevmeye devam edeerek neden kahırlar içinde bunalımlara sürüklenmesini
istiyorusunuz hani aşkın sevgiliyi sevindirmek olduğu günler
hani onun mutluluğu için çekilen kahırlar
bu sevgili aşık değildir
bu sevgili diye geçinen insan sevgili de değildir
onun sevgi duyduğu şey sevilmek beğenilmektir
onun aşık olduğu şey budur karşısındaki insan değil.
senin sev ya da sevme demenle olacak iş değil ki sevgili diye cevap verilebilecek sevgili.
sevilmeyi hak etmeyen sevgilidir.
yazıktır o`na insan ziyanıdır. ayrılmışım gitmişsin zaten senden ayrılmadan önce seni sevme işini bırakmışım ki, senden ayrılıyorum daha da seninle yoramam kafamı.
"sen kapat ben arayayım, sana yazmasın." denilesi sevgilidir.
Bencil sevgilidir ve herkes onu sevsin herkes onu arzulasın ister.
Liseli olan sevgilidir. (bkz: liseli sevdim)
saçmalığın doruğuna çıkmış ve o doruktan inmemekte oldukça kararlı sevgili kişisidir. tabi bu saçmalama özelliği ile hala sevgili olarak kalabileceği oldukça şüphelidir.
bi bok görüp öğrenmemiştir. senden daha iyisini bulduğu an hatırlamayacağı cümledir.
'Sen de yalnızca beni sevecek misin?' diye sorulası, 'eğer öyleyse Niye ayrılacağız ki zaten?' denilesi sevgilidir.
ölmek üzeredir belki *
eğer ölmüyorsa saçmalıyordur, ölüyorsa bencildir. her iki durumda da b*k sevgilidir.