bugün

ayrılma eşiğinde olanlara verilecek tavsiyelerdir.

müziğiniz ve içkinizi hazırda bulundurun.
karşıdakini üzmeyin.
ayrılmayın.
iyi düşün sonra salya sümük ''ben ne yaptım '' diye ağlama.
genelde hep kötü ayrılıklar oluyor, siz en azından dostça ayrılmayı deneyin.

fettah can deyin boş bardak deyin, o sizi anlayacaktır.
yeni birini bulmada-yerini yapmadan- ayrılmayın.

yıllarca bu hatayı yapmışız biz bugun anladımki cidden yapılmalıymış bu.orospu-o.çocugu olucan ki degerlenesin.
ev gibi şahsi bir mekanda ayrılmayın dışarıda buluşup ayrılın. Diğer türlü çok uzun sürüyor.
ilişkilerin piramitsel bir grafiği vardır, önce yükselir daha sonra düşer her ilişki. sonunda bu piramit her şekilde size girer. benden tavsiye; geçmişi fazla kurcalamamak ileriye dönük yaşamak zira kurcaladıkca bu piramit acıtacaktır.
olum ayrılın tamam ama sikim sonik bir kız bile olsa yalnız kaldığınızda koyar insana yeni manitayı ayarlayın öyle bırakın. yalnızlık zor zanaat.
bana verin lan.
Salak salak iş yapmayın. başkasını bulur g*t gibi kalırsınız ortada. ''Sonra oy ben nerelere gidem, oy ben neler edem'' diye ağlarsınız. iyi düşünün taşının.
önce bi düşürün. *
''üzülme, bak arkadaş kalabiliriz'' deme.
en kıl olduğun noktalardan biri de şu ayrılık konusunda. kim ayrıldı ? yavşak kimin ayrıldığının ne önemi var bir ilişki bitmiş ayrılmışız ya kimin ayrıldığının ne önemi var ? ayrılmak çözüm değildir hiç bir zaman.
biz bulamayoruz milet bak o kadar çok ki karar veremiyor.
sen üzül sen incin ama onu üzme.
sevgilinizi karşınıza alın sakin bir yerde sebepleri belirterek ayrılınmalıdır. kavgaya veya kötü sözlere gerek duyulmamalıdır. üzülecek taraf olur elbette ama bir süre sonra bu üzüntünün geçeceği bilinilmelidir ve ona göre davranılmalıdır. kesinlikle karşı tarafı kendinizden soğutmaya kalkışmayın. ayrıca güzel giden bir ilişki varsa ve bir boşluktaysanız ayrılık kararını bir kaç kez gözden geçirin ayrılınca herşey düzelmiyor.
erkekler için 'dur son bi çakıyım da öyle ayrılırım' denmemelidir kesinlikle. kesinlikle ha.
kesinlikle ayrıldıktan sonra arkadaş olarak kalalım demeyin. aksi takdirde kız bunu abartıp erkek arkadaşıyla kavga ettiği zaman sizi arar tribe girersiniz. sonra efendim sizi durmadan yeni erkek arkadaşıyla kıyaslar durur. en iyisi ayrıldıktan sonra unutmaktır. bunu yapabilmek için 2 extra yeter. fotoğraflarınızı, onunla ilgili ne varsa atın, silin, yok edin. can yücelin dediği gibi gidişiniz büyük olsun ayrılık bile gurur duysun sizle.
emin olmadan uygulamayın .
hemen noktayı koyun derim ben.arkanıza bakmayın.yeni aşklara yelken açın.mutluluk herkesin hakkı değil mi? ehe. merhaba...
karşındakini ne kadar üzeceğine dikkat edilmelidir. doğru bir karar verildiğinden emin olunmalıdır.
Ayrıldığınızı söyleyemeyip her taraftan silecek kadar korkak ve acımasız davranmayın.

(bkz: çok ayıp valla)
Hiç zaman kaybetmeyin. Ayrılık kelimesi bir kere kullanılmaya başlandıysa, büyü bozulmuş demektir. Zamanınıza, emeğinize yazık olur, çabalamayın. Demedi demeyin!
söyleyeceğiniz her kelimeyi özenle seçin,sonuçta ayrılmak istediğiniz kişi ile güzel anılarınız oldu ve bir insanı kırmanın hiçbir mantığı yoktur.
güncel Önemli Başlıklar