bugün

2006 sonlarindan bu yana bursa caca barda sahne alan bursali muzisyen. turkiye onu gulben ergenin yalnizlik klibinde arkada gitar calan tip olarak taniyor.
söz yazarı, besteci kişilik. önceleri pek bir tutmasa da, sonradan hande yener'e verdiği bir iki parçayla tanınmış, yalnızlık adlı parçasıyla da, voliyi vurmuştur.
ekürisi için (bkz: alper naman)
http://www.youtube.com/watch?v=SUych3cUPv4
müzik piyasasında besteleriyle sağlam yer tutmuş, yetenekli,tecrübeli müzisyendir.yanık bi sese de sahiptir.
(bkz: izel-ışıklı yol)
(bkz: gülben ergen-yalnızlık)
(bkz: murat boz- özledim)
kendi eseri olan ışıklı yolu izel'den daha güzel seslendiren, lost'taki desmond karakterine çok benzeyen müzisyen.
yeni çıkardığı hazine adlı parçasıyla beni benden almış, günümüzde şarkıcıyım diye geçinenlerin eline verecek olan müzisyendir kendileri.

http://www.youtube.com/watch?v=8xu5u9_FFoo
değişik yorumuyla ve besteleriyle dikkati çeken bursalı aynı zamanda arnavut asıllı olan müzisyen kendisini ailecek takip ediyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=u9KeHlcJ64E
klipte gitar çalan adam, şarkı sözü yazarı, besteci olarak daha önce orda burda adını duyduğum fakat müzik sevdalısı muhteşem, muhteşem olduğu kadarda çatlak bir adamın tavsiyesiyle dün itibariyle sesiyle tanıştığım güleç müzisyen. güleçliği karşısında dişlerinin güzelliğini neye borçlu olduğunu bile sorası geliyor insanın-ki bir yerde denk gelirse ve unutmazsam soracağım * -. sevimli karakter. şimdilik tek bir şarkısını dinleyebilmiş olmama rağmen iki gündür kesintisiz dinletebildi bana kendini. huzurlu bir ses. onu dinleyince insan, yemyeşil bir ormanda kuş cıvıltıları içinde hissediyor kendini * . dinlenesi bir yorum. şimdi de dilimde o şarkı;
Oysa sana ne kadar ihtiyacım varmış
Yüzüme konan gülücükler uçup gitmiyor
Yanında zaman ne kadarda kısaymış
Yoksun ya günler geçip gitmiyor... *

takipçinim artık fettah can, severek dinliyoruz * .
Fettah can-hazine

görmeyi denedim gönül gözüyle,
yaşamadım bilmiyordum aşkmış hazine...

sorun etmedim bakınca maziye..
bir baktım bin ders aldım.
kısmetmiş bu güne.

oysa sana ne kadar ihtiyacım varmış...
yüzüme konan gülücükler uçup gitmiyor...
yanında zaman ne kadar da kısaymış...
yoksun ya günler geçip gitmiyor.
albümünün çıkmasına kısa bir süre kalan, dinlenesi müzisyen. *
hazine adını verdiği ilk solo albümünü 2010 yılı içinde çıkarmış müzik insanı.
kahpe diller şarkısı ile tüm hayatı özetleyen güzel sestir.
dün akşam trt-türk kanalında "bu ülke" programında canlı ve başarılı söylemiş besteci, sanatçı
Galiba abimin arkadaşı, abime sor diyebilirsiniz ama istesemde soramam. Merakla ulaşmaya çalışıyorum kendisine.. bakalım..

süper ötesi bir müzisyen.

editto: ulaştım, abimin arkadaşı evet.. Mudanyada ben küçükken , 5-6 yaşlarındayken evin önünde gitar çalıp, org çalıp, midye tava yaparlardı..

Bundan sonra daha bi takipçisiyim kendisinin!
öyle bir rüyalar yorumu vardır ki, 70 liği tek başına bitirtir o da yetmez oturur ağlatırır.
armağan şarkısındaki nakaratta çıkışıyla bana o duyguyu yaşatır.
candır. hazine şarkısı bitirir vesselam.
şuanda beyaz showda besteleriyle gövde gösterisi yapmaktadır.
bugüne kadar yorumunu dinlememiş olmamın beni üzdüğü müthiş ses tonlu müzisyen.
bestelerinin şiddetle dinlenmesini tavsiye ettiğim, seside pek bir güzel olan müzisyen.
yalnızlık şarkısının başındaki o içli nağmeleri yapan, üstüne üstlük o şarkıyı yazan; bir çok gündem şarkının da yazarı ve bestecisi olan küçük dev adamdır. saygılardır can-ı gönülden.
bu gece bir kere daha anladım ki; bu adam çok güzel şarkı söylüyor..

nolur hiç susmasın, hep söylesin.
An itibariyle dinlediğim şarkılarıyla beni benden alan sanatçı.Nerdeydin şimdiye kadar Fettahhhh.Ne kadar sakin büyülü bir ses.Tekrar tekrar dinliyorum. Nasıl bir "Işıklı yol" söyleyiştir. off off "hazine" süperrrrr.Bestelerin,sözlerin padişahıııı.
sesiyle, yorumuyla ve sahne performansıyla insanı büyüleyen dev adam.